Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kominek


torian

Recommended Posts

Człowieku nie tylko Ty masz taki problem.Ja od kilku miesięcy przeglądam kominki w necie.Na placu boju pozostały tylko dwie firmy;Tarnava i Jotul.Wczoraj byłem w Białymstoku, w sklepie gdzie akurat mają oba rodzaje kominków, no i wrażenia takie;Jotula cechuje estetyka na wysoki połysk i solidność.Tarnava to niska cena, solidność wykonania wkładu i ...piękna prostota, która bardzo mnie zachwyciła.Także wybór został dokonany.Za cenę wkładu Jotula będę miał Tarnavę i wszystkie pierdółki do montażu i DGP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeglądałem internet i nie mogłem się zdecydować. W końcu pojechałem do sklepu i kupiłem całkiem co innego niż w internecie. Mianowicie we Wrocławiu wszystkie sklepy sprzedają SUPRĘ i tylko ją zachwalają jaka to ona niby dobra.

Kupiłem najnowszy model wkładu który kosztował 3060 zł. ale utargowałem 10%. W kastoramie jest identyczny wkład za 2550 zł ale różni się tylko nazwą firmy a mianowicei WORDKAMIN (czy jakoś tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z doświadczenia polecam wkład KFD. Ja mam taki : http://www.kfd.com.pl/produkty.php?kategoria=Wk%B3ady%20kominkowe&id=46 Rozwiązania techniczne porównywalne w Jotulem a cena o niebo niższa. Naprawdę tym konkretnie ogrzewam 160 m2 i uwierzcie mi, ze jeśli nie przypilnuje dopływu powietrza to można saune w domu zrobic przy czym bardzo długo utrzymuje ciepło. Cóż, odsyłam do strony powyżej - tam wszystko pisze i nie jest to sciema bynajmniej. Zapraszam chętnych do siebie to zademonstruje jak się spisuje na żywo.

 

Pozdro

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...