Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do domku KARMINA Ani i Rysia :)


nia

Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam. :)

Mam zamiar zakupić projekt Karmina. I tu mam prośbę do osób, które już wybydowały lub są w trakcie budowy o przesłanie kilku fotek w realu.

Proszę również o wszelkie sugestie, przestrogi, rady, rzeczywiste koszty budowy Karminy.

 

Z góry dziękuję

Daniel

 

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do rzeczywistych kosztów nikt Ci tego nie powie - możesz ten dom zrobić i za 300 tys. i za milion - kwestia rozwiązań i wykorzystanych materiałów.

 

No tak. Masz racje.

 

Jeśli miałabyś jakieś rady oraz przestrogi odnośnie projektu byłbym wdzięczny za umieszczenie ich w wolnym czasie, którego zawsze brak.

 

Ja w tym roku walczę ze slupami energetycznymi - stoją po skosie na mojej działce :cry: .

 

Jak z tym się uporam to prawdopodobnie od wiosny zaczynam budowę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Cześć pozdrawiam karminowiczów

Ja również jestem fanem tego projektu.

Mam zamiar wprowadzić kilka zmian.

Jak na razie to wprowadziłem jedną zasadniczą zmianę dodałem piwnicę :D pod 3/4 budynku. I na ten rok zakończyłem stanem"0". Budowę mam zamiar kontynuować wczesną wiosną. Chętnie skorzystam z sugesti (i w miarę wolnego czasu podzielę się swoimi spostrzerzeniami) w zakresie modyfikacji porojektu.

pozdrawiam.

feeble-minded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejnego "karminowca"- cieszę się ze nasze grono się powiększa.

Ja planuję budowę na wiosnę 2007 teraz brniemy przez papierologię.

Moj pomysł n aKarmię to zmiana miejsca łazienki z 6 do 4 a 6 połączyć z holem i zrobić sypialnię - z osobnym wejsciem poprzez garderobę do łazienki.

Jak Wam się taki pomysł podoba- proszę o komentarze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...