Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

tak tak, dalej się ważą. myślę, że ostatecznie nie podejmę decyzji aż do czasu kiedy zobaczę niewielkiego na żywo, na własne oczy. czyli aż do czasu gdy się zobaczymy hihi, jeśli nie zmieniłaś zdania.

Nie zmieniłam zdania, zapraszam. W sumie jak Wam się nie spieszy to im później, tym więcej będzie zrobine :) A my dalej nie umiemy "ruszyć z kopyta" z tymi robotami.

A obecnie wraz z mężem odświeżyliśmy nieco swoje obecne mieszkanie i od razu lepiej się mieszka:)

Hehe to tak jak przekąska przed obiadem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

myślę, że ostatecznie nie podejmę decyzji aż do czasu kiedy zobaczę niewielkiego na żywo, na własne oczy.

To najlepszy sposób, zwłaszcza dla osób, które mają problemy z wyobraźnią przestrzenną :bash: Tylko ostrzegam - ja po wizycie w radomskim Niewielkim osiągnęłam jeszcze większy stopień p%#$&* jadowitego na punkcie projektu ; ) Bałam się, że możemy się rozczarować, ale efekt - super - zwłaszcza, że dom był już fajnie urządzony.

 

A my czeeekaaamyyy aż się uprawomocni pozwolenie. W sumie mamy farta, nie trwało to jakoś bardzo długo (wszystkie media i warunki zabudowy już były). Przebieramy nogami w blokach startowych i wiecie co? Może to kwestia wieku i doświadczeń, ale przestałam się obawiać, że coś pójdzie źle. Zamawiam słońce, bo grunt na razie nie wygląda dobrze...

Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wizycie w radomskim Niewielkim osiągnęłam jeszcze większy stopień p%#$&* jadowitego na punkcie projektu ; )

 

hihi ale mnie ubawiłaś, dobre to :lol:

 

A my czeeekaaamyyy aż się uprawomocni pozwolenie. W sumie mamy farta, nie trwało to jakoś bardzo długo (wszystkie media i warunki zabudowy już były). Przebieramy nogami w blokach startowych i wiecie co? Może to kwestia wieku i doświadczeń, ale przestałam się obawiać, że coś pójdzie źle. Zamawiam słońce, bo grunt na razie nie wygląda dobrze...

 

farciarze, zazdroszczę

koniecznie dajcie znać, kiedy będziecie zaczynać

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieramy nogami w blokach startowych i wiecie co? Może to kwestia wieku i doświadczeń, ale przestałam się obawiać, że coś pójdzie źle. Zamawiam słońce, bo grunt na razie nie wygląda dobrze...

 

Ten sam entuzjazm miałam dwa lata temu jak zaczynaliśmy :) Ale powiem tak, na pewno coś pójdzie źle, na pewno będą wpadki i nie wszystko pójdzie jak "po maśle" Ale trzeba spełniać swoje marzenia !!! Życzę w końcu tego słońca dla gruntu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nawet wiem, gdzie go wykopałaś ;) dodam, że kosztował 103.90 zł i moża nabyć w sklepie "Aga" na ul. Hetmańskiej w Białymstoku...

 

a Ty cholerko jedna:) skąd Ty to wszystko wiesz?

a podłoga super, wygląda identycznie jak mój obecny dębowy parkiet i powiem Wam, że dzięki różnorodnej strukturze i wielości odcieni drewna, nie widać na niej zarysowań.

Edytowane przez mariola3108
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam wszystkich starych i nowych Niewielkich. Troszkę się ruch zrobił tutaj, a to miło ;)

 

U nas cały czas wykończeniówka, a za miesiac przeprowadzka, albo za dwa .....;)

 

Chciałam tylko powiedzieć, że Niewielki to świetny projekt i gratutluję Niewielkim ich wyboru.

 

Postaram się niedługo zamieścić jakieś zdjęcia. Górna łazienka jest w wątku o plytkach z Paradyża, jakby ktoś był zainteresowany.

Pozdrawiam. ANKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę mnie nie było, bo utknęłam w domu i ogrodzie Toli... wejście na własną odpowiedzialność :jawdrop: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?20296-DOM-TOLI/page495

 

Gresy do salonu i ogrody to pieśń przyszłości... na razie mam ogromną prośbę o podzielenie się wzorem umowy z ekipą od SSO. Będę dozgonnie wdzięczna. Wiem, że mogę sobie wygooglać wzory, ale wybudowani Niewielcy są dla mnie autorytetem.

 

Andzia - budujesz "naszą": ) wersję... zdjęcia w ilościach hurtowych mile widziane.

Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam wizualizacje, podoba mi się. Nawet bardzo. Biele i ciemne szarości połączone z koralowym robią wrażenie. Dolna łazienka - rewelacja. W górnej chcemy zrobić jedno okno, ale po obejrzeniu projektu Andzi...hmmm... nie wiem : )) Jedna tylko uwaga - wiem z doświadczenia, że otwarte półki w łazience się nie sprawdzają. Według mnie wszystko powinno być schowane - no ale to tylko moje zdanie. Czekam z wywalonym jęzorem na fotki z realizacji. Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m&m łazienka czerwono -czarna jest moich nastoletnich córek, więc i tak wszytsko zapewne pomimo zamkniętych szafek będzie na wierzchu ;)

Wiem doskonale o czym mówisz, mam tylko jedną nastolatkę... : )

 

Mam pytanie o okna na dole - majster trwierdzi, że są zbyt wysokie i w związku z czym zbyt nisko osadzone w kuchni spowodują problem z wstawieniem np zmywarki o standarowej wysokości. (Pewnie już o tym było na forum, ale dziś już nie mam siły "kopać" : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się niedługo zamieścić jakieś zdjęcia. Górna łazienka jest w wątku o plytkach z Paradyża, jakby ktoś był zainteresowany.

Pozdrawiam. ANKA

W takim razie proszę o zdjęcia, zdjęcia i jeszcze raz zdjęcia bo potrzebuję inspiracji ;) I wpadaj tutaj częściej :)

 

Anndzia daj link do tego wątku bo nie mogę znaleść.

Edytowane przez sylwiap-w29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o okna na dole - majster trwierdzi, że są zbyt wysokie i w związku z czym zbyt nisko osadzone w kuchni spowodują problem z wstawieniem np zmywarki o standarowej wysokości. (Pewnie już o tym było na forum, ale dziś już nie mam siły "kopać" : )

 

tak, są bardzo nisko i my dołożyliśmy jeden pustak na dole i w sumie okna wyszły chyba 150/120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...