Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

WITAJCIE:)

Anndzia ale pokoiki normalnie super pomyslane z tymi sciankami,fajowo to wyglada i spełnia zadanie.

Duma ale wam fajnie ze se mieszkacie pijecie zimne piwko ;) hehe ,extra okiennice co jak co ale niezle pasuja do niewielkiego no i kostka super wyszła nic tylko zgapiac niewielcy:)

Sylwia prosimy o nowe zdjecia;)

MonikaTomek my tez mamy okna na klatce i daja naprawde duzo swiatła a co do schowkow to sie jeszcze na to miejsce znajdzie;)

 

A u nas cisza mam nadzieje ze ruszymy za niedługo to bedziemy sie mieli czym chwalic ,pozdrawiamy wszystkich NIEWIELKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sylwia prosimy o nowe zdjecia;)

 

prosisz i masz ;)

 

w naszym Niewielkim powstał pierwszy mebel :)

 

w salonie zrobiło się tak miło, że nie chce się z niego wychodzić :D

 

A co u reszty walczących na budowach? piszcie i wklejajcie zdjęcia !!! :)

 

Pozdrawiam

Sylwia

Edytowane przez sylwiap-w29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Czy ktoś z Was orientował się na temat okien dachowych typu okno balkonowe (link)?

Czy w Niewielkim przy podniesionej o jeden pustak ściance na poddaszu jest technicznie możliwe takie rozwiązanie?

 

Pozdrawiam

Andrzej

Myślałam o tym , ale nasz architekt twierdził ze to zmiana całego dachu.

Ale teraz Ci powiem ze warto dopytac bo same okna dachowe to malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witamy po dłuższej przerwie, wynikającej z lenistwa i paru innych rzeczy : ) Powyższe zdjęcie pokazuje, że nie próżnujemy, dach jest już gotowy i pewnie w najbliższym czasie machniemy aktualną sesję fotograficzną. Wiecie co? Daszek ładnie wygląda... to był trafiony wybór. W przyszłym tygodniu mamy w planach okna i drzwi. A co u Was? : )))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy po dłuższej przerwie, wynikającej z lenistwa i paru innych rzeczy : ) Powyższe zdjęcie pokazuje, że nie próżnujemy, dach jest już gotowy i pewnie w najbliższym czasie machniemy aktualną sesję fotograficzną. Wiecie co? Daszek ładnie wygląda... to był trafiony wybór. W przyszłym tygodniu mamy w planach okna i drzwi. A co u Was? : )))

 

gratuluję postępów :) super, że idzie u Was do przodu a nowy Niewielki z czerwonym dachem jest śliczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Budujemy wersję M05 i prosze o pomoc :) ile wyniosło was centralne ogrzewanie?

Przeszukiwałam temat ale z marnym skutkiem.

 

to jest ciężki temat bo zależy od tego ile weźmie fachowiec, ile kosztuje piec, jaki piec itd ...

 

ja płaciłam 25 tysięcy i w tym woda, C.O razem z kotłem, bojlerem, grzejnikami, cała podłogówka, robocizna ...

 

najlepiej to daj wycenić sobie u trzech fachowców razem z materiałem bo koszty ciągle sie zmieniają, z roku na rok i wszystko zależy też od tego, co chcesz u siebie mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

już niebawem zaczniemy budowę naszego wymarzonego Niewielkiego M05a. Chcielibyśmy dowiedzieć się czy jest ktoś właścicielem tego cudeńka w okolicach Torunia i byłby tak uprzejmy pokazać nam swoje cudo w realu?

Druga kwestia dotyczy ceny fundamentów w 2011roku.

Bardzo dziękujemy za odpowiedzi.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Paula i Przemo..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy nowych fanów niewielkiego.wszystko zależy od technologii fundamentów.my robiliśmy ławy i fundamenty tradycyjne(wykopy,belki stalowe i beton b20).wszystko kosztowało nas ok 12 tyś.zł.jednak betonu poszło dużo z racji poziomu drogi powiatowej i działki.sama wysokość fundamentu bez ław to w naszym przypadku:przód domu 65cm,tył 120cm.całość betonu na ławy + fundament to 42 kubiki(cena zależy od negocjacji z betoniarnia.my płaciliśmy 210 zł za kubik).jeżeli chodzi o fundamenty murowane to nie mamy pojęcia.może inni forumowicze pomogą.w celu oglądnięcia tego uroczego domu zapraszamy do małopolski :).strop zalany szykujemy się do dachu.

PS.cena ta obejmuje materiały bez robocizny.nasz niewielki powstaje systemem gospodarczym(wszystko robimy sami z familią).pozdrawiamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy nowych fanów niewielkiego.wszystko zależy od technologii fundamentów.my robiliśmy ławy i fundamenty tradycyjne(wykopy,belki stalowe i beton b20).wszystko kosztowało nas ok 12 tyś.zł.jednak betonu poszło dużo z racji poziomu drogi powiatowej i działki.sama wysokość fundamentu bez ław to w naszym przypadku:przód domu 65cm,tył 120cm.całość betonu na ławy + fundament to 42 kubiki(cena zależy od negocjacji z betoniarnia.my płaciliśmy 210 zł za kubik).jeżeli chodzi o fundamenty murowane to nie mamy pojęcia.może inni forumowicze pomogą.w celu oglądnięcia tego uroczego domu zapraszamy do małopolski :).strop zalany szykujemy się do dachu.

PS.cena ta obejmuje materiały bez robocizny.nasz niewielki powstaje systemem gospodarczym(wszystko robimy sami z familią).pozdrawiamy!!!

 

Dziękujemy za odpowiedź..:)

Jeśli jest jeszcze ktoś kto mógłby powiedzieć coś na ten temat, będziemy wdzięczni..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duma widzę, że dalej wdrażasz klimat śródziemnomorski ;) Pięknie u Ciebie, zielono i kolorowo od kwiatów, piesek dumnie sobie trawnikiem chadza :D

Tymi okiennicami to mnie zastrzeliłaś i zaczęłam o takich też marzyć ale u mnie ciężko będzie okiennice umocować ze względu na ułożenie okien. W każdym razie jest to dla mnie jakaś inspiracja :)

Właśnie czekałam kiedy się pojawisz na forum by zapytać czy zdradzisz ile takie cacko kosztuje i gdzie można je dostać, czy są jakieś gotowe czy stolaż robi?

 

Dzięki za zdjęcia, jesteś ostatnio moją inspiratorką ;)

 

Pozdrawiam

 

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...