Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie ponownie!!

Pytałam o Niewielki w okolicach Radomia,ale może być również Warszawa, Lublin,:)

Jeśli ktoś zgodzi się na obejrzenie domku to proszę o odzew mój email powyżej:)

Z góry dziękuję:)

PS. Biorę pod uwagę dwa warianty-z jedno i dwustanowiskowym garażem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylwiap-w29 proszę o foto-relację : ) Co u Was słychać... nie pytam o sprzątanie pobudowlane... : )

 

Jak posprzatam :p i bedzie wszystko skonczone, to wkleje :p ;)

Na dzien dzisiejszy prace w srodku przystopowaly, bo poki jest jeszcze cieplo staramy sie robic na zewnatrz. Elewacje mamy skonczona, wyrownanie terenu wokol domu tez, taras zrobinony :) Na zewnatrz zostalo jeszcze pare drobiazgow a potem lecimy dalej ze srodkiem :)

 

 

Pozdrawiam Niewielcy !!!!

 

Mroweczko !!!

 

Duma !!!

 

Reszta Niewielkich podczytujacych i nie odzywajacych sie przywoluje do porzadku ;) Prosze sie odzywac :)

Edytowane przez sylwiap-w29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sarbela dobry wybór :wiggle:

 

sylwiap-w29 Taras skończony?!?!?! I nic? Nadrabiaj zaległości migusiem : )) Elewacja zrobiona i nawet kawałka fotki? To jeszcze przed nami w niedalekiej przyszłości... wrzucaj wszystko, co masz w aparacie : )

 

U nas tempo średnie - mamy szambo, umówione księżniczki budowlane na zabudowę k-g od listopada, rozmierzony płot będzie "się robił" w przyszłym tygodniu.

 

Reszta się obija? :p

Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okna i brama zamówione. Elektryka dzisiaj będzie zrobiona i czekamy na wstawienie okien i bramy, wtedy będziemy ocieplać poddasze i robić instalacje do rekuperacji. Wcześniej czeka nas jeszcze tynkowanie garażu. Czekamy również na decyzję o zmianie szmba na przydomową oczyszczalnie ścieków-mam nadzieję, że będzie pozytywna za niską cenę i że nie będę musiała dopłacać za ten "luksus" 1500,- a jedynie 300,- zł. Edytowane przez MarMaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarMaj

na jakie okna się w końcu zdecydowałaś? Ja cały czas się zastanawiam nad veka alphaline 90 + i winergetic premium. Na chwilę obecną ekipa pracuje nad szalunkami pod strop a w przyszłym tygodniu go wylewamy. Najgorsze jest to że trzeba trochę odczekać. Więźba zamówiona na 5 listopada, tak więc jeszcze chwilę mam do zastanowiania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarMaj

na jakie okna się w końcu zdecydowałaś? Ja cały czas się zastanawiam nad veka alphaline 90 + i winergetic premium. Na chwilę obecną ekipa pracuje nad szalunkami pod strop a w przyszłym tygodniu go wylewamy. Najgorsze jest to że trzeba trochę odczekać. Więźba zamówiona na 5 listopada, tak więc jeszcze chwilę mam do zastanowiania się.

 

Ja w końcu zdecydowałam się na deceuninck eforte. Widziałam te okna w domu pasywnym w mojej oklicy, a parametry techniczne maja naprawdę dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczki budowlane :rotfl: dobre

 

U mnie można fundamenty obejrzeć jak ktoś chętny jest haha

 

: )) Zrozumiesz sarkazm będąc na etapie prawie-wykończeniowym : )) Poddasze w naszych Niewielkich to wielkie wyzwanie dla fachowców : P Najlepszy tekst jaki słyszałam to: "Hm... jakie macie tynki? Gipsowe? Niedobrze, źle mi się w takich śpi... Wolę cementowe... To cytat ze sławy k-g Muratora : ))

 

Fundamenty zawsze i wszędzie... liczy się osoba : )) Zaproś i jesteśmy w chwili wolnej (na co nie bardzo można liczyć : P)

Edytowane przez m&m niewielki m05b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jak posprzatam :p i bedzie wszystko skonczone, to wkleje :p ;)

Na dzien dzisiejszy prace w srodku przystopowaly, bo poki jest jeszcze cieplo staramy sie robic na zewnatrz. Elewacje mamy skonczona, wyrownanie terenu wokol domu tez, taras zrobinony :) Na zewnatrz zostalo jeszcze pare drobiazgow a potem lecimy dalej ze srodkiem :)

 

 

Pozdrawiam Niewielcy !!!!

 

Mroweczko !!!

 

Duma !!!

 

Reszta Niewielkich podczytujacych i nie odzywajacych sie przywoluje do porzadku ;) Prosze sie odzywac :)

 

No witam NIEWIELKICH. Już zapomniałam, ze tu tyle się wciąż dzieje. Poszperałam po Waszych zdjęciach i naprawdę dajecie radę!!! My już w Niewielkim mieszkamy 3 lata. Co tu Wam pisać.... Jest super. Domek jest mega funkcionalny. A czas spedzany na tarasie .... bezcenny. Trzymam kciuki za Wasze domki i czasem tu zajrzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No witam NIEWIELKICH. Już zapomniałam, ze tu tyle się wciąż dzieje. Poszperałam po Waszych zdjęciach i naprawdę dajecie radę!!! My już w Niewielkim mieszkamy 3 lata. Co tu Wam pisać.... Jest super. Domek jest mega funkcionalny. A czas spedzany na tarasie .... bezcenny. Trzymam kciuki za Wasze domki i czasem tu zajrzę:)

 

Duma, sama śledziłam twoje postępy budowlane krok po kroku. Podziwiałam tempo prac i zazdrościlam. Wy już 3 lata, a my 1,5 roku. Trudno uwierzyć.

A teraz zazdroszczę tym którzy budują...;) Sam projekt jest bardzo fajny i się sprawdza.

Pozdrawiam wszystkich budujących.

 

A taras - to podstawa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam niewielkich, w związku iż panuje tu cisza zupełna chciałm Was poinformować iz mamy prawie stan surowy otwarty zakończony. Jutro wchodzą Panowie aby dokończyć ścianki działowe i chyba na tym zakończymy w tym roku. Oczywiście jeśli pogoda dopisze to zaczniemy zabawę z dachem ale najpierw trzeba oszacować koszty:)

1pop.jpg

2popr.jpg

1pop.jpg

2popr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, cisza.... My ostatnio zakończyliśmy adaptację projektu i złożyliśmy papiery w Starostwie. Teraz 2 miesiące "obgryzania paznokci". Noka2- dzięki za kontakt. Odezwiemy się w przyszłym tygodniu. Może uda się zobaczyć też Wasze ścianki. Zdjęcia super- w sypialni na dole jednak drzwi balkonowe przeniesione?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurekj23 tak, drzwi balkonowe przeniesione bo taras mamy ogromny, wybraliśmy najbardziej optymalne rozwiązanie. Oczywiście zapraszamy do obejrzenia, być może znajdziecie coś co Was zainspiruje do zmian w projekcie. Projekt sam w sobie jest super bo kazdy ma możliwość zmian na wiele sposobów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...