Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Aida77

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O rany!!!!!!!!!

DARIO gdzies Ty był jak Cię nie było????????

Ja juz w domku mieszkam 1,5 roku i trochę zaniedbałam forum a Aida schowała się chyba na dobre.... a szkoda bo to dobra dusza oszołomów była:-)Matka załozycielka co by nie mówić!!!!

Co u Ciebie????

pozdrawiam cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

cześć!!.....lata.....fajnie tak usłyszeć stara wiare...szkoda tylko ,ze naszej matki założycielki nie słychać...opoka nasza... .

...ale bardzo wam zazdroszcze ,że już sprzątacie swoje gnazdko.

Ja po wielu kłopotach z pozwoleniem na start z domkiem, zacząłem , i jestem na etapie przykrytych piwnic......plus media ,tzn.....kanalizacja w domu i woda.

...pozdrawiam ,i życze przyjemnych chwil we własnym ,wymarzonym domeczku!.....fajnie ,że nie znikłaś......

 

 

P.S......szczęśliwego nowego 2009 roku, plus następnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w Nowym Roku :D Ale czy lepszym???? Poradźcie proszę co mamy robić z mężem, bo sami już nie wiemy.

Nie mamy kasy na budowę, chcieliśmy brać kredyt, ale teraz sytuacja nas przerasta i nie wiemy co robić. Czekać? Mamy już pozwolenie na budowę i kawałek ziemi marzenia i to cały nasz majątek :oops: Ale tak bardzo chcielibyśmy zacząć,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

My tez kredytowcy !!!!

Kredyt bralismy jak frank byl po 2,11zł a teraz 2,80 !!!! dobrze ze jeszcze pelnej raty nie placimy !!!

Poki co to mieszkamy w tbsach i tu czynsz za kawalerke to 680zł -wiec nawet jak ktos mi mowi co my robimy ze dom chcemy budowac i ze taki kredyt to i tak wiem ze wole taki kredyt niz kawalerke i to nie moja i tyle kasy jeszcze miesiecznie !!!!

no ale łatwo nie jest mamy juz dach i wlasnie teraz bank odmowil nam wyplaty transzy bo w/g nich mamy nie dofinansowanie budowy na 30tys zł .!!!

No i teraz jest kombinacja skad tu szmal na cala stolarke wykombinowac ???a jeszcze wisimy szmal ekipie budwlanej za dach !!!

 

Kimklb-momo wszystko rozejrzyj sie kredytem .proponuje skorzystac z doradcy kredytowego nic to nie kosztuje a na pewno wiecej wytlumaczy i cos doradzi .teraz najgorzej jest z marza -ktora jest kosmiczna ale mysle ze jakis czas sytuacja sie troszke uspokoi no i spadaja ceny uslug co jest na reke budujacym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. Ja mam kredyt we frankch. Brałam go gdy frank kosztował 2.46. Narazie tragedi nie ma , ale pozyjemy zobaczymy.

teraz trąbią,że warto brac w PLN niskie oprocentowanie i dopłaty jakieś.

Ja tez polecam spotkanie z doradcą . My korzystaliśmy z Expandera. Bardzo nam pomogli przejść przez cała zawieruchę kredytowa.

3mam kciuki :p

Pozdrawiam

cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znalazłam swoją grupę :lol: Ale fajnie :wink:

Działka już jest (Kraków południe) - 12 arów (bez kredytu) - a na niej stoi dom z lat 50 (ok. 120m2 + piwnice). Chcemy go totalnie wyremontować. Wszelkie instalacje, podniesienie o piętro, przedłużenie domu, dobudowanie oranżerii.... I to wszystko już na kredyt....

Pozdrawiam ciepło moją ulubioną grupę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pobratymców!!!! U nas działka zadatkowana, zapłacony prąd i zastanawiamy sie co dalej. Na pewno bierzemy kredyt i to na zakup działki oraz na budowę. Dom 143m2 na działce 1000m2. Jak dadzą 250 tys , to czy starczy na wszystko???? Dodam, że mam dwa mieszkania, które ewentualnie można kiedys sprzedać. Teraz to się nie opłaca, strasznie ceny spadły. Na początku mielismy budować ze sprzedaży w/w mieszkań, ale się nie udało. Teraz chcemy je wynająć, aby pracowały na spłatę kredytu. Czy to dobry pomysł???

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nima, troche mnie zmartwiłaś!!! Ale jestem optymistką i mam nadzieje, że jednak nam wystarczy. Budować będziemy systemem gospodarczym, więc może się uda. Dom prosty w konstrukcji, dach dwuspadowy, bez lukarn i tych innych ozdobników. W razie czego sprzedamy jedno mieszkanie. Pozdrawiam. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju już myślałam że sama jestem...

Jak czytałam wypowiedzi że niby za 400 tyś to nie ma co sie porywać na budowe domu i bez zabezpieczenia to wariactwo itp itd to mnie czarne myśli nachodziły. U nas całośc na kredyt, większość własnymi (mężowymi..:) robiona, i się da!!moze dłużej trwa ale powolutku, małymi kroczkami prosto do własnego domku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Życie nie jest łatwe , a w naszym kraju to pełno jest wariactw. Ale nie ma się co załamywać , przyjdzie czas i banki znowu będą się prosiły aby wziąć kredyt. Tylko trochę czasu musi upłynąć ..... Bez budownictwa wszystko stanie , przecież nikt do kawalerki nie wstawi 5 Telewizorów i 3 meblościanek nie mówiąc już o 4 WC !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
Jeszcze nie tak dawno byłam taka "napalona" na budowę. Pozwolenie było i tylko kasy brakowało :( więc miał być kredyt, budowa i super domek. Teraz dopadło mnie zwątpienie :cry: kredytu się boję takiej kasy żeby wybudować też nigdy nie zarobię i ze strasznie ciężkim sercem muszę moje/nasze marzenie włożyć między zakurzone książki... :cry: a miało być tak pięknie :cry: :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...