Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Aida77

Recommended Posts

Hejo! Ja też mam dziecki(oczywiście na spólke z :evil: ) rok po roku. Jędruś z marca a Olga z czerwca następnego roku. Jakoś tak samo wyszło :wink:

Na początku ciężkawo było , ale teraz jest OK. Razem do przedszkola chodzą,a wcześniej jak pisała sylvia też sobie radziłam.Teraz mają 6 i 5 lat i rosną jak na drożdżach !

Pozdrawiam cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cyla u nas tez tak wyszło... :wink: :roll:

 

nam sie trafiły egzmeplarze mało trudne w obsłudze jako maluchy, za to teraz są upierdliwe ... za to posłałam ich razem do pierwszej klasy i mam luksus (zycie zweryfikowało moej poglądy an wcześnijesze posyłanie dizecka do szkoły - bo co zrobić z 5 latka któa czyta jak w 2 klasie SP i na zajęciach w pieciolatkach sie nudzi? - wysłać do zerówki z bratem troche mniej sie ponudzi... :wink: )

 

Aida nie wiem jak z rózńica 4 lat koleznka miaął 3 i było ciekoz bo to juz duża różnica na co dizeń.. ale inna koleznka ma prawie 5 i mówi ze jak dobrze się z dzieckiem pogada to jest ok ale długo wspólnego jezyka mieć nie będą miały...[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Cyla Ty też? Fajnie:)

 

Ja zawsze chciałam żeby sampo coś wyszło..a u nas to wszystko jakoś poukladana i panowane;)

 

Sylwia, nie miałam na myśli róznicy 4 lata, tylko jak to jest z różnica 2 roku jak dzieci mają więcej latek, bo z kontekstu wywnioskowałam jakby wcześniej było latwiej...

 

Znaczy, że bedzie gorzej?

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie zrozumiałam wiesz .. jakby to powiedizeć uspołeczniły sie i nauczyły gadac nawet aż za dobrze momentami gadają, a ze dziela wspólny pokój to czesto jest mamo powiedz jej cos, mamo a Krzysiek...

 

poza tym łatwo jest logistycznie bo razzem zawoże do szkoły odbieram ze szkoły itp itd.. a kłótnie miedzy rodzeństwem sa nie do unikniecia u koleznkai z 3 letnia róznica to młodsza bije starsza...

 

poza tym jak były małe to łatwo było je zagonic spac kazac cos zjesc czy tez umyc zabki.. teraz czasem sa o to przepychanki.. no bo jeszcze po chetnei pograli ipt itd albo poczytali a tu amm kaze gasic swiatło...

poza tym jak cche miec dorosłych ktzy beda potrafili byc asertywni to trudno by dizecko było potulen jak baranek i nie próbowąło wyjśc na swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie

:D :D :D --------------------------------------------------------------------------------

 

Witam wszystkich zakręconych pozytywnie forumowiczowych oszołomów!!! Odkąd odnalazłam Was w neciku tak sobie czytam, czytam, czytam..... i coraz bardziej mnie to wciąga a także ......przeraża myśl "łolabooogaaa może w końcu czas zacząć to odkładane na kolejne latka budowanie!??" Jesteśmy z Pułtuska (takie malownicze miasteczko 65 km na północ od stolicy naaszego kraju . No i... No właśnie: mamy działeczkę, projekcik, (robione 5 lat temu, więc wszystka papierkologię trzeba zacząc od nowa :o ) ale...... hmmmm BRAKUJE ODWAGI Od 5 latek tak jakoś mamy tę dziwną przypadłość. a do 40 tuż, tuż..... Po waszych jednak dziennikach budowy itp. wierzę, iż zostaniemy wyleczeni i powolutku zaczniemy tworzyć nasz "kawałek nieba" Trzymam kciuki za wszystkich marzących, budujących i bojących ludziów na tym super-forum... TU BAPRAWDĘ NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ!!!

A i uświadomić sobie wiele rzeczy można w trymiga i nauczyć się też oczywiście Duże buziaczki dla wszystkich

 

Następnym razem na pewno pogadamy sobie troszkę, bo godzina duszków już minęła i cza iść paluli do miękkiego łożeczka :cry:

Papapapapapapa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudeczki&Tayga Jejku witajcie:) No nie ..miec papierki i nic? Teraz to nie przejdzie;) dobrze trafiliście, my motywujemy zachęcamy i budujemy..a poniewaz kazdy ma gorzej niz ja;) to kusi się udac..kazdy ma tak myslec to każdy wybuduje ;)

 

ehhh, no posijcie sobie...kiedyś trzeba..a potem napiszcie jaki projekcik działeczka itd, i czmu tyle czekac? jej..ja ot chyba za szybka jestem;)Oczywiście nie ze wsystkim :)

 

:oops: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym naszym budowaniem to tak idzie......... no wiecie. Czasem się człek napali jak szczerbaty na suchary...... Działeczkę dostaliśmy od moich rodziców. Taka sporawa 780m2 - niestety strasznie wąska bo ma tylko 12 m szerokości, ale za to wjazd mamy od wschodu :D No więc projekcik żaden tam na owe czasy gotowy nie bardzo pasował więc zdecydować musieliśmy się na indywidualny........ No i wenę tworczą dała nam STOKROTKA (nawet nie pamiętam z jakiej pracowni) i na jej podstawie rozrysowaliśmy swój przylepiając od frontu kawałek kotłowni :D Ale jakoś tak nas architekt przekabacił, że z planowanych ok.70m2 pow, użyt. zrobiło się 120 m2 - bo niby poniżej 120 m to nie dom tylko letniak :o

Tak jakoś do końca mnie nie przekonał :-?

 

Przepraszam kończę ten wątek bo na ślepia już przestaję widzieć.... ale obiecuję ciąg dalszy ,,,, :o :o :D

Doooooooobranoooc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida RATUJ :cry:

Ty komputerowa jesteś!

Założyłam sobie właśnie stronę internetową http://republika.pl/cyla

Tzn chyba założyłam :oops: Chciałam ja wykorzystać do przesyłania np. zdjęc do Was na nasz wątek. Ale chyba mnie to przerosło- bo ja ją jeszcze muszę zbudować :o a kompletnie nie wiem jak i czy wogóle dobrze że ją założyłam( tak jakoś samo wyszło :wink: )

Widziałam ,że inni takie cudo mają i pozazdrościłam , a teraz spocona z nerwów jestem i nie wiem co dalej robić . Poratuj imbecyla internetowego :lol: :-?

cyla 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Cyla hej,...właśnie wróciłam z knajpki, jestem po paru piwkach ;) No ale może pomoge podaj GG ;) Nie będziemy innych męczyć;)

 

Sylwia, super parka a jacy podobni :)

 

aha moj GG: 2971662

 

A wogóle to śmiesznie wypadło bo mi się wydaje że to o dzieciach też do mnie . Bo ja Sylwia jezdem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...