Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Aida77

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj...ja już byłam poza zasięgiem;) Filmik oglądałam a tak bym pomogła... ;)

 

 

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/2/6/8/15242661_m.jpg

 

Cyla, malutkie to zdjątko wstawiłaś... Ledwo co widać:) Powiększ je może, chyba, że wkleiłaś adres podglądu a nie dużego zdjęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a teraz o zdjęciach.... Jak już wstawiłaś zdjęcie do fotoalbumu, to przechodzisz z minaturki do dużego formatu zdjęcia i wtedy kopiujesz adres url...A żeby zdjęcia pojawiały się widoczne na stronie a nie tylko ich adres, to najprościej wstawić adres zdjęcia pomiedzy znaczniki Img, które masz do wyboru jak powyżej pisanego posta...

 

 

Klikasz img, znacznik się otwiera, wklejasz adres klikasz znowu i znacznik się zamyka...

 

Powinno na koniec wyglądać to tak:

 

adresUrlZdjecia.jpg

 

Czyli przy Twoim konkretnym poprzednim zdjęciu tak:

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/2/6/8/15242661_m.jpg

 

Mam nadzieję, że jasno opisałam, powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida, jaka ta twoja kobietka wygląda, jakie włosy!

moja o miesiąc młodsza, a wygląda jak centralny niemowlak -łysa, mała :)

Też Karolina zresztą (styczeń 2005)

 

Mam psadek entuzjazmu budowlanego.

może lepiej kupić mieszkanie większe i dac sobie spokój?

boję się, ze mnie/nas to przerośnie -finansowo, organizacyjnie.

Pewnie za dużo myslę, za dużo czytam.

Jak to wszytsko ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miumiu nie martw sie ... mój syn w wieku 3 lat miał taka fryzurke hodowaną od urodzenia (nie obcinane włoski:) córcia na tym zdjęciu ma 2 lata...

a teraz w ciągu pół roku włoski jej urosły o 10 cm..a córcia tu ma 2 lata i tez jeszcze nie obcinane

http://img59.imageshack.us/img59/1439/kaii015yb.jpg

 

co do dylematów budowlanych to pomyśl sobie tak: mieszkasz w tym mieskzaniu i teraz wyobraź sobie że sasiad robi imprezkę sąsiadowi z dołu pies szczeka przez pół nocy i młodzież robi ci imprezke pod oknem .. i wtedy pewnie bedziesz sobie w brode pluła ze nie mieszkasz w domku...

:roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dorgie oszołomy :) Moge tak nas nazywac? ;)

 

no więc...pozwoliłam zrobić sobie listę:)

 

Jest nas już 40!!

 

No to coś mało co poniektórzy sie udzielają ;) No dobra, juz nie smęcę..oto lista, jeśli coś jest nei tak - mówić, jesli kogoś "zjadlam " to przepraszam - pozno juz było, jeśli coś się nei zgadza - pisać, jesli jest projekt a nie ma linka - też pisać!!

 

Klub Oszołomów:

1. Aida77 planowany rzut parteru ;)

2. ich_troje

3. kropi

4. zraja

5.Kamilcia

6.agamuza Bażant

7.Loxia

8.Sebastiano ?

9. sylvia1 Słoneczko

10.Mały Domek Małego

11.anetmar Dziennik budowy anetmar

12. damianr Domek Kasi i Damiana

13. Radi9 GL 118 ARKA

14. gregory28

15.Olasa D06

16. Blinkey

17. tabaluga1 Dom w pistacjach

18. Habier C77a

 

19. EFKAkonewka

20. iwona_b tosowny - C101L

21. acca5

22. beti555

23. johnboro Dom w oleandrach 3

24. Nefer Topaz - parter

Topaz - poddasze

25. flamenco108

26. Salgol

28. DARIO2

29. _ali_

30. DaKar Lolek

31. Cyla Chaber-2

32. pineska

33. Zopafisa Ceglasty

 

34.tomclav

35.miumiu

36. szkrabeusz

37. aha26

38. pawel_kwirynow Iza, Dorota i Pawel w Kwirynowie

39. sonal

40. Grudeczki&Tayga

 

No no...na dzień dzisiejszy - 26 luty 23.30 mamy już 40 oszołomów i 6 doradców:)

 

Doradcy oszołomów:

1. Xena z Xsary

2. Gracz

3. baba_budowniczy

4. Goni_Mnie_Peleton

5. Hubik_1975

6. Klaus

 

Sylwia, super dzieciaczki, faktycznie córcia włoski nei za długoe a;e za to jakie śliczne blond :) No i fajne pyzunie z nich, nie to co mój szczypiorek ;)

 

Oczywiście, jeśli nie ma kogoś na liście a się "poczuwa" też krzyzeć..jeśli jest a sie nie poczuwa...to też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że zostałam zaliczona do GRUPY.

Przy okazji chciałam się pochwalić że w piątek 24.02.06 złożyliśmy do Starostwa komplet dokumentów . Teraz czekamy na pozwolenie na budowę i na WIOSNĘ. Nie lubię zimy, a w tym roku to szczególnie.

Mieszkamy od tygodnia z Teściami i chcemy zamieszkać w swoim maluszku jeszcze w tym roku

http://money.extradom.pl/ext/page?projekt/projekt.xmf&&z=opis&id=3470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak były małe to pyzunie tylko na buzi były generalnie szczypiorki jakich mało Krzycho na rok ważył nieco ponad 9 kg Asia podobnie .. teraz maja ok 23 kg mniej wiecej z Synem na plaze wsydt wyjśc bo żebra na odległośc mozna liczyc... :roll: więc chwilowo plaz nie będize (ale z innnych powodów)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak były małe to pyzunie tylko na buzi były generalnie szczypiorki jakich mało Krzycho na rok ważył nieco ponad 9 kg Asia podobnie .. teraz maja ok 23 kg mniej wiecej z Synem na plaze wsydt wyjśc bo żebra na odległośc mozna liczyc... :roll: więc chwilowo plaz nie będize (ale z innnych powodów)

Moja ma 14 miesięcy a waży 8400 ;)Więc jeszcze mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zopafisa, super, fajni9e, że się u Was cos rusza...My poki co czekamy az się uzbieraja pieniadze na koncie ;) Na to autko..potrzebne do zakupu działki ;)

 

No ale nei jest zle, i trzymamy proby szastania na wodzy;) A normalnie bez wizji domku by to nie przeszło. Raz ja chcę coś kupować raz Jarek...Ale się nawzajem trzymamy w ryzach ;) A jak bedzie autko to jazda po wybranych bankach ;) i po wybranych okolicach :) no i zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam d06 w realu :D , jak architekt zatwierdzi to na 100 % jesteśmy na niego zdecydowani, baaardzo nam się podoba, a co najważniejsze w rzeczywistości jest to całkiem spory i funkcjonalny domek, no co tu dużo mówić napaliłam się tak strasznie, że chyba zamiast czekać aż wyskrobiemy pieniądze na te 20% weźmiemy kredyt na 100 % budowy :-? Rozpoczynam rozmowy z bankami a jednocześnie szybciutko do architekta bo musimy złożyć wniosek o pozwolenie na budowę. Nie wiem czy pisałam wz już mamy, czekaliśmy na niego ponad rok czasu, bo aktualizowano plan zagospodarowania. :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...