Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Aida77

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D

 

 

Kurcze jaki ja zagoniony człowiek......

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WSZYSTKICH NASZYCH PAŃ OSZOŁOMÓW !!!!!

 

 

 

..i tu powinien pojawić sie bukiet pięknych , przepięknych róż...

same soobie kwiatki zapodamy!

 

http://www.rotfl.ltd.pl/data/media/49/200501131014510.animroseT.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ciebie braciszku to już przez policje chciałyśmy z Aidą szukać! :roll: :wink:

 

...a ja taki poważny człowiek, sumienny ,uczciwy,zawsze dobrze życzący każdemu, komunikatywny, kulturalny, pomocny w biedzie każdemu,

 

....nie trzeba policji... :wink:

 

 

P.S... a od czego ma sie rodzinę? A od tego ,żeby się opiekowała!

 

:D :wink: :wink: :wink:

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Aida pojechała do rodziców i po autko - będzie chyba w niedziele czy jakoś tak

 

ja znalazłam projekty najbardziej zblizone do mojego ideału ( a ideał najpierw dostosowałam do sił :wink:

 

http://www.domna5.pl/index.php?opcja=details&id=15&more=widoki&nazwa_projektu=ALA&autor=Pawe%B3%20Pi%B1tka

 

http://www.domna5.pl/index.php?opcja=details&id=1&nazwa_projektu=AGATKA&autor=Katarzyna%20Herba-Janiak

 

http://www.domna5.pl/index.php?opcja=details&id=18&more=widoki&nazwa_projektu=OLIWKA&autor=Katarzyna%20Herba-Janiak

 

 

ale Aida dla Ciebie chyba troszke za duże, co??

co do Twoich projektów to:

 

http://www.domdlaciebie.com.pl/CM/content.php/default/default?akcja=szczegoly&id_domku=73 - fajnie sie prezentuje, układ też, ale nie jest jednak ciut za mały? chociaz chyba jednak nie - doczytałam o poddaszu 20m2

 

http://www.studioatrium.pl/projekt-domu-GL-150,168,61,parter.html#r - w tym nie powiększysz salonu o powierzchnię dodatkowego pokoju :wink:

 

a całej reszcie zyczę upartego dążenia do celu - mało aktywna, ale czujna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilcia ten ostatni dla Aidy jest ok...

też sie zastanawiałam nad projektami pana Piątki najbardziej Zosia

co przemówiło na nie? rozwiązanie dachu on jest na słupach w każdym projekcie jakos nie wyobrażam sobie pokoju nie dośc ze ze skosem to z kolumna podtrzymujaca dach... nie pamietam teraz nazwy tego typu dachu...

 

a sorry wygląda na to ze nie wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia ale ktory ostatni? co ja wkleiłam, czy co ona? bo jak te, co ja to one powierzchniowo jak i układem pomieszczeń sa podobne - Aida chciała chyba bardziej jakieś 110 m2 góra :roll:

 

a powiedz mi prosze, gdzie wyczytałas o tych dachach? bo rzeczywiście słup w pokoju to niezbyt fajne - gdyby to jakieś wielkie pokoje były to jeszcze, ale takie po 10m2 to się każdy kawałek liczy

 

a i jeszcze fajny domek jest z biura z Jeleniej Góry w-21.12a, ale nie maja stronki niestety, więc nie wkleje :( jest w katalogu projektówdobry dom nr1/9/2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g 150 jutrzenka ten jest fajny

 

alez oczywiscie ze maja stronke internetowa..

a to masz link do tego projektu:

w21.12a

 

o dachach to nie wyczytałam widac to na niektórych rzutach jak sie dobrze przyjrzysz to są takie kropki ja np pytałam ich kiedys o dwa domy i oba miały ta konstrukcje dachu więc zrezygnowałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia dzięki wielkie :D rzeczywiście na jednym z tych projektów znalazłam jakieś kropki dwie :roll: ale w zyciu bym nie wymyśliła, ze to te słupy.

 

Jutrzenka jest fajna, nie powiem, ale dla mnie ciut za mała, strasznie ciasne te pokoiki, a miejsca na garderobe brak, więc szafy trzeba tam zmieścić. i w sumie mnie akurat nie potrzeba tyle pokoi. wolę większy salon, a tutaj się nie da niestety go rozszerzyć kosztem pokoju :roll: a Aidzie też chyba o to chodziło, żeby salon docelowo jednak większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilcia z tych co zamieściłaś podoba mi się Oliwka, ten 21.12 zaś ostatnio jest dość popularny, na pewno na forum natknęłam sie na forum na ludzi, którzy go budują. Kieedyś jak jeszcze myśleliśmy o czymś większym z poddaszem to też braliśmy go pod uwagę.

Słoneczko Sylwi faktycznie podobne do tych, których linki wkleiłaś, a mi się podoba, chyba zresztą już o tym kiedyś pisałam. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylvia a wiesz, że fajne to Słoneczko 8) już je kiedyś oglądałam, ale nie wiem, czemu nie brałam pod uwagę :roll: chyba za dużo tych projektów i mi sie pokićkało :lol: tylko ja sie uparłam na garderobę :wink: nie musi być w pokojach dziecinnych, ale ja bym dla nas chciała. tylko te rzuty tak dziwnie są - pokój dzienny 30m2, a narysowali, że sie tylko kanapa i dwa fotele zmieściły :roll: pom gospodarcze spore, ale w sumie można tam też mini piwnice zrobić :wink: chyba też go włączę w poczet tych priorytetowych :wink: a co Ty zmieniałaś w projekcie? może pisałaś, ale ja tyle czytałam już postów i tematów, że mi sie wszystko pokićkało :oops:

 

Olasa a z tych trzech co wklejałam, to rzeczywiście Oliwka najfajniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ta garderoba wyszła całkiem fajnie, zabierze trochę pokoju, ale dzięki temu będzie on bardziej w kwadracie.

 

Nam przysłali dzisiaj pismo, że wodę podłączą do działki w okolicach września - października, tak że musimy pomyśleć jak zorganizować ją na czas budowy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tyle że ja dziś odbieram projekt a wymyśliłam ta garderobę pewnie ściankę działową to zmienic bez projektu nie mozna? trudno będize bez garderoby za to dam duze szafy.. i tyz bedzie... :wink: :roll: okna pwoiekszyłam na górze bo były malutkie 90x120 bedzie 120x120 oprócz łazienki gdzie zostawiłam bez zmian za to wywaliłam dachowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...