Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa "OSZOŁOMÓW"- budowa bez wkładu,na kredyt ;)


Aida77

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D

 

 

Marzin ,to ty masz prawie identyczną,tylko ,że ja mam 16m szer i 80 długą.

 

No to do takiego kształtu rboisz/robiłeś chyba projekt na zamówienie. Zależy jak działka jest ustawiona do drogi. U mnie front musi byc od drogi. Ściany boczne ze wzgledu na wymiary działki i przepisy będą bez okien. (ledwie 3 metry udało się zachować) Pani w wydziale budwonictwa powiedziała: "Pan to tam chyba tylko wagon kolejowy wstawi..." :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

 

Marzin ustawienie działki mam też prawie jak ty, tylko niemam tego załamania ( ostatnie 16m do ulicy) , tylko pełny prostokąt.

 

 

A co do projektu, to narazie wystąpilem o WZ. Ale zato mam juz uzbrojoną działkę w prąd ,wodę i kanalizację.

 

Heh, a ja wystapiłem o WZ choć nie jestem jeszcze właścicielem tej działki. Podpisałem umowę przedwstępną, a jak dostane WZ i kupuje działeczkę, uzbrajam ją, biorę kredyt, buduję i za chwile mieszkam! :D

 

P.s. A jaki projekt masz wybrany pod tę działkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

 

...I bardzo dobrze zrobiłeś ,że wystapiłeś o WZ przed kupnem bo niewiadomo czy mozna tam budowac. Ja mam działke w spadku( ....no tak pół na pół) .

 

Jesli chodzi o projekt , to jeszcze niemam bo a nóż sie okaże ,że..... .

A zreszta tak sie napaliliśmy na tą budowe..

 

Ale dom ma byc prosty jak stodoła , z poddaszem użytkowym. Coś tak jak wasz projekt tylko wejście od węższej strony.Ale jak to w sumie wejdzie to się okaże w praniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

widze, że temat znowu zyje pełnia zycia - to tak przy okazji wiosny pewnie :wink:

 

Sylvia gratuluje szybkiego uzyskania papierów - super :D

 

Blinkey to rewelacja, ze już roboty ruszyły dalej - czemu sie smutkujesz?

 

Marzin cześć :D co do pustki nad salonem, to zgadzam się w zupełności z Sylvią - powiem więcej - jak budujesz mały domek, to liczy się każdy dodatkowy metr do zagospodarowania, a pustka nad salonem oprócz tego, że fajnie wygląda pozostanie jedynie...pustką :wink: u mojej mamy jest pustka nad holem i na górze przez to jest masa ograniczeń :roll:

co do wyglądu domu - hehe, każdy z nas chyba na początku patrzył głównie na wygląd zewnętrzny, ale z czasem, tzn z wzrastającą liczbą przejrzanych projektów okazuje się, że jednak lepiej znaleźć dom, którego rozkład wewnętrzny bedzie najbardziej odpowiadał naszym marzeniom :wink:

 

Dario i inne oszołomki - nasza Matka załozycielka jeszcze w Bielsku siedzi, coś się tam przeciągneło z rejestracją samochodu :( ale może i działki przy okazji też już szuka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...