Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Honzki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 691
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Honzko piekny masz domeczek- taki wypracowany w każdym zakątku, podoba mi sie bardzo łazienka, czy możesz podac jakiej firmy masz baterie do prysznica i wanny.Sa takie bardzo nowoczesne wygladają super.

 

 

dziękuję, w łazience wszystkie baterie są Hansgrohe, umwyalkowe też z tej samej serii, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko

 

SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!

 

Czyli ostatni weekend był szczęśliwy :D .

Bardzo się cieszę, że i Tobie udało się zamieszkać.

 

Musimy to uczcić, za nasze przeprowadzki, za same szczęśliwe dni w naszych domkach Honzko:

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/4324_348.ts1161619328897.jpg

 

 

To teraz zaczynamy tematy firaneczek, lamp i innych tego typu dupereli.

Co Ty na to :wink: :D ?

Pozdrawiam serdecznie

Sonika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też dołączę i wzniosę toast za szczęśliwe dni w Waszych domach Honzko i Soniko niech cieszą sprawy małe i te duże, ważne i mniej ważne.

Niech słońce to na niebie i to, które macie w sercach zawsze grzeje i powoduje uśmiech na twarzy, a życzliwość innych niech Was zawsze wspiera.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka,

serdecznie gratuluję, cieszę się razem z Wami. :lol: :lol:

Życzę Wam dużo radosnych chwil w domku, żeby mieszkało się rewelacyjnie, żeby słoneczko zaglądało zawsze w okna i żeby przyszły mieszkaniec Waszego domku był radosnym dopełnieniem szczęśliwej rodzinki. WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE HONZKO

 

 

 

http://www.kupkwiaty.pl/product_img/1/2/2_mini_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie jak wykańczasz domek i jestem zachwycona- masz podobny gust do mojego, wszystko mi się bardzo podoba. Chcialabym zapytać o sufit podwieszany w salonie- jest on dośc duży- możesz zdradzic wymiary? Jak one się maja w proporcji do calego pomieszczenia? (jaki masz duzy salon?). Ja wariuję teraz z wykończeniem salonu- najpierw mialy byc lampa wisząca- ale ta , która mi sie podoba jest bardzo droga- ok. 3 tys no i zastanawiam się teraz nad innya opcją- sufit podiweszany i do tego jakas fajna lampa stojaca- np taka na wygiętym duzym pałąku. A co ty planujesz do takiego sufitu? Jakie inne oświetlenie? MOzna wiedziec, ile wynioslo cię wykonanie tego podwieszenia? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Z góry serdecznie dziekuję. Może kiedyś będę mogła sie tez odwdzięczyć jakąś radą. Ola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko

 

SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!

 

Czyli ostatni weekend był szczęśliwy :D .

Bardzo się cieszę, że i Tobie udało się zamieszkać.

 

Musimy to uczcić, za nasze przeprowadzki, za same szczęśliwe dni w naszych domkach Honzko:

 

 

http://naszdomek.photosite.com/~photos/tn/4324_348.ts1161619328897.jpg

 

 

To teraz zaczynamy tematy firaneczek, lamp i innych tego typu dupereli.

Co Ty na to :wink: :D ?

Pozdrawiam serdecznie

Sonika

 

 

dzięki Sonika, tak teraz można zacząć myśleć nad pierdołami :wink:

 

lampy na szczęście już mam prawie wszystkie, nad firankami teraz nie będę się głowić, dziś montują rolety i to na razie wystarczy, muszę tylko zacząć zastawiać moje półeczki przy kominku, bo na razie pusto :-?

 

do 10 grudnia powinnam mieć meble dojadalni i sypialni, HUUUURA

 

ale będę stale do Ciebie zaglądać, tylko wklej jakieś zdjęcia, bo uCiebie to przez tekst się nie można przebić :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się też dołączę i wzniosę toast za szczęśliwe dni w Waszych domach Honzko i Soniko niech cieszą sprawy małe i te duże, ważne i mniej ważne.

Niech słońce to na niebie i to, które macie w sercach zawsze grzeje i powoduje uśmiech na twarzy, a życzliwość innych niech Was zawsze wspiera.

Pozdrawiam serdecznie :D

 

 

dziękuję :p pięknie napisałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie jak wykańczasz domek i jestem zachwycona- masz podobny gust do mojego, wszystko mi się bardzo podoba. Chcialabym zapytać o sufit podwieszany w salonie- jest on dośc duży- możesz zdradzic wymiary? Jak one się maja w proporcji do calego pomieszczenia? (jaki masz duzy salon?). Ja wariuję teraz z wykończeniem salonu- najpierw mialy byc lampa wisząca- ale ta , która mi sie podoba jest bardzo droga- ok. 3 tys no i zastanawiam się teraz nad innya opcją- sufit podiweszany i do tego jakas fajna lampa stojaca- np taka na wygiętym duzym pałąku. A co ty planujesz do takiego sufitu? Jakie inne oświetlenie? MOzna wiedziec, ile wynioslo cię wykonanie tego podwieszenia? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Z góry serdecznie dziekuję. Może kiedyś będę mogła sie tez odwdzięczyć jakąś radą. Ola

 

 

dzięki :oops:

 

poniżej rzut salonu z sufitem, tak mniej więcej to wygląda

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/rzutfragmentsalon1.jpg

 

niestety nie wiem ile wyniosło mnie wykonanie sufitu, poniewać było ich kilka i cena była łączna (teraz też nie pamiętam jaka :oops: ), ale polecam, potem jest problem z głowy z lampą:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!! :D A ile metrów ma salon? Z rzutu nie mogę się dopatrzeć...

Piszesz, ze montują ci własnie rolety. No ja tez zamówilam rolety- nawet do salonu (rzymskie), nie wiem, czy to dobre rozwiązanie..., może zbyt minimalistycznie to wszystko wyjdzie..., a ty na jakie roletki się zdecydowałaś?

Pozdrawiam i zyczę duzo radosci z mieszkania w tym pięknym domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!! :D A ile metrów ma salon? Z rzutu nie mogę się dopatrzeć...

Piszesz, ze montują ci własnie rolety. No ja tez zamówilam rolety- nawet do salonu (rzymskie), nie wiem, czy to dobre rozwiązanie..., może zbyt minimalistycznie to wszystko wyjdzie..., a ty na jakie roletki się zdecydowałaś?

Pozdrawiam i zyczę duzo radosci z mieszkania w tym pięknym domku.

 

 

salon ma 50m,

 

a jakie to są rolety rzymskie??? :oops: u mnie będę standardowe, potem zrobię zdjęcia, właśnie w salonie prawie już są:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogromny masz salon, moj ma niecałe 30m, więc nie wiem, czy podony sufit tez bedzie sie tak fajnie prezentował... A rolety rzymskie na pewno wiesz jakie są- takie składane, z materiału, ni po szybie, tylko na zewnatrz wnęki... Czekam na fotki... Pozdrawiam...

A ten salon przez podwieszenie bardzo się zmniejsza? Qurczę, boje się, ze mój jest za maly na takie cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdanie sufit nie zmniejszył salonu, tylko go podkreślił, sufit jest wielki więc też podkreśla wielkość salonu, jest delikatnie podwieszony, więc daje to inny efekt niż np standardowo podwieszany sufit w holu który jest juz o wiele cięższy i faktycznie trochę przytłoczył hol, ale mi to nie przeszkadza :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...