Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Honzki


Recommended Posts

Honzko, weszłam i oczu oderwać od jadalni nie mogłam - jest cudna! Jak dojdzie coś na ściany, to już od monitora oczu nie odlepię :D

Hol z szafą wnękową też mnie rozwalił. A kinkiety na schodach są niesłychanie oryginalne - mogę zapytać, jakiej to firmy?

Ach.. a ściana widoczna ze schodów - śliczna.

Pozdrowienia

 

dziękuję bardzo :p

 

Kinkiety są firmy ITALUX, można je bez problemu dostać w Castoramie, dziś tez widziałam w Leroy Marlin.

 

pozdarwiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 691
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cudnie, cudnie :D - serdecznie gratuluję :D .

I te szafeczki w łazience - cud-miód.

 

Honzko napisz proszę na jaki kolor masz wybarwione meble w jadalni i jakiej wielkości jest stół.

 

dzięki Sonika

 

meble w jadalni to buk kolonialny tak jak sypialnia, u Ciebie też jest chyba ten kolor? a wymiary 165x95 przed rozłożeniem, i 225x95 po rozłożeniu.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w ogóle jakos na forum zaroiło się od przyszłych mamuś :D

Serdeczne gratulacje!!!

Honzko-dom imponujący-wysmakowany w każdym detalu.

Mam pytanie odnośnie wanny-jaka to firma i ew. model i płytek dużych kremowych w dużej łazience-też jaka to firma i seria.

Pozdrawiam cieplutko :D

 

dzięki :wink:

 

wanna to KOŁO model VICI, płytki to Zirconio, seria Navona Lux Beige czy coś w tym stylu :wink:

 

pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka- tak, jestem zdecydowana na sufit podobny do twojego, tylko wykonawcy nie znaleźliśmy, no i mój mężus zdecydował, ze zabierze sie za to sam.. :roll: ja jestem szczerze mówiąc tym przerażona..no ale skoro chce..

 

A, jeszcze jedno- ja tez spodziewam sie dzidziusia i zobaczyłam na twoim suwaczku, ze jesteśmy praktycznie na tym samym etapie- u mnie dzis 26t1d ciąży, termin mam na 26 kwietnia, więc idziemy łeb w łeb..ale fajnie...no i dlatego tak nam zależy na tym suficie, żeby zrobic szybko i potem, jak będzie dzidzius juz nie kurzyć..ale nie wiem jak to wyjdzie. Ściskam mocno. Ola

 

Olutka,

 

po pierwsze gratuluję dzidziusia:) niech rośnie zdrowo!!!

 

z tym mężem to mnie zagiełaś :wink: musi być zdolniacha, ja jak sobie pomyślę że mój miałby robić ten sufit, to miałabym teraz poważne obawy siedząc sobie na kanapie, że mi sufit na głowe zleci :p :p :p i tak nieraz jak coś trzeszczy to się zastanawiam czy to sufit nie odpada, jest naprade duży, ale wykonwca jak go zrobił to się potem na nim wieszał, więc chyba prędko nie spadnie :wink: ale GRATULACJE dla męża!!!

 

pomogę na pewno, jutro zacznę mierzyć i dam Ci znać, mąż mi musi pomóc, bo bez drabiny się nie obejdzie a ja z tym brzuchem to już nie chce taki łazić :wink:

 

koniecznie musicie to zrobić przed dzidzią, a kiedy macie się zamiar wprowadzić???

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka- no ty to mi jeszcze tak tego męża nie gratuluj, bo to będzie jego debiut, jesli chodzi o taki sufit.. Owszem- potrafi conieco, maluje, robi gladź, kładl nawet płytki.., ale tylko w pomieszczeniach gospodarczych- ale takiego cuda to jeszcze nie robil- boję sie jak cholera..pewnie niezle jaja przy tym będą i sprzeczki.. :lol: Mam takie obawy o jakich piszesz- że albo będzie nie tak wyglądał, albo mi na głowę spadnie... Ale mój męzus jest tak zły na tych wszystkich fachmanów, że uparl się i koniec...brat mu będzie pomagał

My juz w swoim domku mieszkamy od 2 lat i tak powoli go sobie wykańczamy..Niebawem kupuję cyfrówkę, to tez wkleję jakieś fotki...

Dzięki za pomoc. Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko piękny dom, jestem pod wielkim urokiem wnętrz.Mam pytanie-co to za typ oświetlenie podwiesznego sufitu w holu? widzę je też w innych miejscach, np w holu na górze, jakieś szybki? takie narożne? zamiast zwykłych halogenów.Wygląda to rewelacyjnie !Gdzie to kupić? ile to kosztuje? pozdrawiam kruszka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mogłabyś zmierzyć miarką jaką ta kieszeń (odleglość między sufitem a wiszącą ramką) ma głębokość i wysokość?

 

głebokość - 15 cm

wysokość od sufitu do ramiki - 6 cm

wysokosć ramki - 11 cm

 

musisz też kupić małe świetlówki (wąskie) żeby ich nie było widać :wink:

 

Nasz pokój ma 28 m, więc chyba mniejszy od waszego, daletego chyba zrobimy mniejszą tą ramkę- wasza chyba ma szerokość 60 cm- moze to dla nas za dużo..., zeby nie wyszło zbyt przytłaczająco....no właśnie, te wymiary i zaplanowanie wszystkiego jest najgorsze..

 

nasz ma faktycznie 60 cm szerokości

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko piękny dom, jestem pod wielkim urokiem wnętrz.Mam pytanie-co to za typ oświetlenie podwiesznego sufitu w holu? widzę je też w innych miejscach, np w holu na górze, jakieś szybki? takie narożne? zamiast zwykłych halogenów.Wygląda to rewelacyjnie !Gdzie to kupić? ile to kosztuje? pozdrawiam kruszka :wink:

 

dzięki kruszko :wink:

 

sufit w holu to zywkły podwieszany sufit z k-g, ma tylko taki kształ inny i inaczej nić zwykle są umiejscowione halogeny, a tak powstawał :wink:

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/dom082.jpg

 

na górze tak samo, są tylko dodatkowo włożone szybki matowe,

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Hall-halogeny004.jpg

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Hall-halogeny001.jpg

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Hall-halogeny002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko, dzięki wielkie za odpowiedzi, ale to nie wszystkie pytania. Po oglądnięciu łazienek nasuwają mi się kolejne:

1. skąd takie śliczne kątowniczki chromowane w dolnej łazience.Szukam czegoś podobnego

2. w jaki sposób uzyskałaś to, że kafle i sciana nie kaflowana się licują, tzn. ze kafle nie odstają od ściany?To jest mój obecny problem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko, dzięki wielkie za odpowiedzi, ale to nie wszystkie pytania. Po oglądnięciu łazienek nasuwają mi się kolejne:

1. skąd takie śliczne kątowniczki chromowane w dolnej łazience.Szukam czegoś podobnego

 

to tajemnica mojeg wykonawcy :wink: :wink: :wink: on to wymyślił i zapkupił w swoich stronach, więc niestety nie wiem gdzie można to kupić, ale sądzę że jak spytasz glazurnika to powinien wiedzieć :wink:

 

 

2. w jaki sposób uzyskałaś to, że kafle i sciana nie kaflowana się licują, tzn. ze kafle nie odstają od ściany?To jest mój obecny problem. :wink:

 

ściany wyrównane są płytą z k-g i już, każdy glazurnik sobie z tym poradzi, powiedz tylko, że nie chcesz żeby płytki odstawały od ściany i już po kłopocie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honzka- bardzo, bardzo dziękuję!! :D jeszcze nie wiem, co wyjdzie z tego wszytstkiego, tzn, czy mężuś sie nie rozmysli...ale wielkie dzięki za informacje i pomoc.Ola

 

P.S. wiesz juz czy masz w brzuszku chlopca czy dziewczynkę? Bo my jeszcze nie, dzidzia sie chowa na usg.. A To wasze pierwsze dziecko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądam sobie raz jeszcze galerię, ale nie widzę zdjęcia balkonu przy sypialni (albo mi się nie ładuje..). Czy mogę prosić o fotkę Waszego przysypialnego balkonu - ta balustrada mnie bardzo zaciekawiła.. :wink:

 

być może nie ma tych zdjęć, muszę zrobić i wkleję :wink:

 

co do szybek to nie są lekkie, zwykłe szybki, tylko dobrze zamontowane :wink: musiałam się nieźle naprosić wykonawcę żeby je przyczepił, cały czas mnie odwodził od tego pomysłu, nie chciało mu się bawić z tym, ale w końcu zrobił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...