Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Honzki


Recommended Posts

Honzka, wyszło pięknie :D .

Wszystko bardzo mi sie podoba, a najbardziej jadalnia, podłoga(połaczenie gresu) i łazienka- cudo :D .

 

 

Gratuluje jeszcze raz pieknego domu!

 

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink:

 

dziękuję Kasiu, przy okazji dzięki za polecenie Pana Mietka od elewacji, naprawdę super ekipa, musze zrobic zdjęcia w jakiś ładny słoneczny dzionek i wkleję, kolor tylko strasznie jasny wybrałam, ale jest OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 691
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jest stolik!!! w ostatni weekend przytargalam od mamy kwiatki, troszkę się zazieleniło :wink:

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko028.jpg

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko029.jpg

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko030.jpg

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko031.jpg

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko032.jpg

 

http://i42.photobucket.com/albums/e317/Honzka/Mieszkamy/mieszkanko033.jpg

 

pod stolik planuję jakiś jasny dywanik, żeby odciąć go trochę od podlogi, jeszcze nie jestem przekonana, co o tym myślicie???

 

pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka a ja mam pytanie o ten ciemny gres pod stolikiem.

On wyglądem przypomina deski, prawda (tak sobie myslę że to gres:roll: )?

O takim myśle w moim nowym domu, bo chcę ogrzewanie podłogowe.

Z jakiej jest firmy i czy jesteś zadowolona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka a ja mam pytanie o ten ciemny gres pod stolikiem.

On wyglądem przypomina deski, prawda (tak sobie myslę że to gres:roll: )?

O takim myśle w moim nowym domu, bo chcę ogrzewanie podłogowe.

Z jakiej jest firmy i czy jesteś zadowolona?

 

verunia,

 

to oczywiście gres, mam wszędzie podłogówkę, jestem na razie bardzo zadowolona, łatwy w pielęgnacji i nawet nie tak bardzo widać na nim brud, widać tylko jakieś jasne paprożki, nie widać kurzu, szok, myślałam że będę codziennie odkurzać a tu taka niespodzianka :wink: polecam

 

aha to gres z PORCELANOSY, są też inne kolory :wink: mój to chyba Roble Cognac czy cos w tym stylu

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Mam nadzieję że sie uda bo pierwszy raz piszę na forum na linku mężą :D .

Wszyscy chwala i mi nic innego nie pozostaje Honzko PIĘKNY DOM. Dopieszczony w każdym calu. Kolorystyka rewelacyjna i tu mam pytanie. Bardzo podobają mi sie panele w waszej sypialni. Pisałaś że to dąb kanadyjski czy mogłabys uściślić tzn firma, nazwa, numer.

dziękuję z góry Kapi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że sie uda bo pierwszy raz piszę na forum na linku mężą :D .

Wszyscy chwala i mi nic innego nie pozostaje Honzko PIĘKNY DOM. Dopieszczony w każdym calu. Kolorystyka rewelacyjna i tu mam pytanie. Bardzo podobają mi sie panele w waszej sypialni. Pisałaś że to dąb kanadyjski czy mogłabys uściślić tzn firma, nazwa, numer.

dziękuję z góry Kapi :D

 

dzięki Kapi :oops:

 

panele to KARONO ORIGINAL, kolor dąb kanadyjski, nie było chyba nr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko cudowny domek!!! Też bym taki chciała, ale mój jest mniejszy i właśnie zaczynają się prace wykończeniowe. Co to za gres w salonie (ten jasny)- proszę podaj nazwę firmy i kolor. Pozdrawiam Oska

 

dzięki Oska:) gres jest z Nowej Gali, nie pamiętam numeru, ale takie jasne są dwa odcienie, więc zobaczysz, który jest dla Ciebie OK.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko-miło widzieć, że ktos inny też buduje taki duży odmek, choć ja mam odrobine mniejszy :wink: Bardzo ładny jest twój!:D

Szkoda tylko, że wnętrz tak jak inni nie mogę ogladnąć i podziwiać :cry: :cry: :cry: , bo tylko widze jakieś prostokąty z napisami :cry:

 

Honzko-please poka domek w środku :roll: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko czyżbyś odblokowała dla Nas zdjątka, ku mej uciesze? :wink: :D

Domek z dobrym gustem urzadzony, wiele pomysłow do odpatrzenia :p .Bardzo mi si podoba i jednym słowem pocieszyłas moje oko :)

 

dzięki :oops:

 

nic nie zrobiłam, nie wiedziała o co Wam chodzi, bo ja widziałam zdjęcia, ale dobrze, że jest juz OK :wink:

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzka,

po raz kolejny napiszę REWELACJA. Powaliły mnie zupełnie meble w jadalni. Są po prostu fantastyczne. Kwiatki postawiły przysłowiową kropkę nad "i". Stolik w salonie - klasa. Polecam jasny dywanik pod.... Super :lol: :lol: :lol:

 

dzięki Gohna,

kwiatki na wiosnę musze przesadzić i kupic im osłonki, już mam upatrzone, ale takie duże osłonki są bardzo drogie :( wtedy będzie jesczze lepiej, bo teraz każdy jest w inej doniczce

 

dywanik będzie, już zdecydowałam, ale nie mogę nic znaleźć, bo albo kolor nie ten, albo ma jakiś wzorek, albo rozmiar, ja chce zwykły jasny, gładki dywanik, i chyba kupie wykaldzinę i ją obszyję i problem będzie z głowy i może trochę taniej???

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się Twój komplet wypoczynkowy.

Można wiedziećgdzie go kupiłaś i za ile?

 

oj, ten komplet to kupiłam jakieś 3 lata temu za ok 3 tys, zamawiałam bezpośrednio u producenta dlatego było taniej, firma nazywała sie chyba NOVA E czy coś w tym stylu z okolic Poznania ale niestety nie mam na nich namiarów, spróbuję znaleźć w necie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...