Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Honzki


Recommended Posts

Witaj Honzka. Masz świetnie wykończone wnętrza. Oglądając zdjęcia zobaczyłam, że masz Nową Galę w salonie. Jak sie sprawuje? Nie ściera się? Nie masz problemów z utrzymaniem czystości? Chcę u siebie połączyć ją z jesionowym parkietem ale ponieważ będzie położona przy wyjściu na taras boję się o zarysowania.

Przy okazji odwiedziń składam Tobie i rodzince życzenia spokojnych i słonecznych Świąt Wielkiej Nocy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 691
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

torszke mnie tu nie było :wink:

 

dziękuję wszystkim za życzenia i jednocześnie przepraszam że ja nie złożyłam życzeń świątecznych, ale nie miałammwtedy dostępu do netu :cry:

 

już się poprawiam, mam duże zaległości we wszystkich wątkach i nie wiem czy uda mi się je nadrobić, ja postaram się w najbliższym czasie uaktualnić troche mój wątek, wkleić zdjęcia elewacji i troche wnętrz, bo co nieco się zmienia, mało ale zawsze coś do przodu...

 

musze się jeszcze wszytkim pochwalić, że zostałam szczęśliwą mamusią słodziutkiego chłopczyka i to właśnie ON pochłania mi tyle czasu :wink: Adaś ma już 3 m-ce, ale jest nadal b. malutki (teraz juz jak normalny noworodek) bo urodził się 11 tygodni za wcześnie, 5 tygodni spędził w szpitalu w inkubatorku. Także w najbliższym czasie zdjęcia Adasia i jego pokoiku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...