Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek Honzki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 691
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Honzuś

 

http://kartki.onet.pl/_i/d/mikolaje_ok1_d.jpg

Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dużo wspaniałych prezentów nie tylko tych w pudełkach ale i od losu, pięknej choinki i wesołego Mikołaja,

samego szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń w nowym roku 2008

życzy aka z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

ojej.. chciałam popodziwiać schody. A dodatkowo interesuje mnie jak wyglądają wycinane łuki w gresie, bo wlaśńie mam taką zagwostkę, kto mi to zrobi w Kołobrzegu. Przy okazji chciałam podziękowac Ci za te wszystkie konkretne informacje, które umieszczałaś w postach. Dzięki jednemu z nich na temat w/w łuków dowiedziałam się,że w Krakowie firma promes tym się zajmuje. Już chodzi mi to po głowie, że najwyżej będę pakować swoje gresy i wysyłac do nich kurierem :) .

Jeżeli miałabyś chwilę czasu i chęć wrzucić zdjęcie jak wyszły u Ciebie te łuki, to byłabym happy- no i schody rzecz jasna :)

 

jeszcze dwa słowa co się u mnie buduje, bo nie chciałabym byc posądzona o pasożytowanie :). zasadniczo to buduje się mój brat, ja staram się pomóc rozwiązywać takie trudno rozwiązywalne problemy budowlane, które zdaja się być problemami naszego regionu. Strasznie ciężko u nas o wyspecjalizowane usługi i fachowcow do precyzyjniejszej pracy. I tak właśnie ma lada dzień pojawic się glazurnik, a ja juz muszę być przygotowana na stwierdzenia: tego sie nie da zrobić :)

pozdrawiam

granitowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Honzka,

plis oddaj nam zdjęcia. To nieprawda, że nie zaglądamy. Ja zaglądam i sobie z przyjemnością patrzę na Twoje wnętrza, przestrzenie, zestawienie kolorów, piękne meble. A jak sobie przypomnę Twoją pralnię, to aż mnie skręca z zazdrości, ale takiej pozytywnej :wink: .

Napisz co u Was słychać i wklej zdjęcia Adasia. Liczę na to, że jak się zrobi cieplej, to w końcu się spotkamy. Zdjęcia plis :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Honzka,

plis oddaj nam zdjęcia. To nieprawda, że nie zaglądamy. Ja zaglądam i sobie z przyjemnością patrzę na Twoje wnętrza, przestrzenie, zestawienie kolorów, piękne meble. A jak sobie przypomnę Twoją pralnię, to aż mnie skręca z zazdrości, ale takiej pozytywnej :wink: .

Napisz co u Was słychać i wklej zdjęcia Adasia. Liczę na to, że jak się zrobi cieplej, to w końcu się spotkamy. Zdjęcia plis :lol:

 

przyjedziesz to zobaczysz (październik dawno minął, ja cały czas czekam) :wink: niestety nie mam czasu teraz na wklejanie zdjęć, musiałąbym je załądować na stronkę najpierw, net mi wolno chodzi, Adaś nie daje długo przy komputerze posiedzieć, a wieczorem mam dosyć i tyle :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honzko kochana, tak mi się namieszało w głowie, że na stare lata postanowiłam postudiować sobie... Żyję od sesji do sesji, jak jest ciepło na dworze (od wiosny do późnej jesieni) staram się zrobić cokolwiek wokół domu. I tak czas płynie między palcami.

Szkoda, że wykasowałaś zdjęcia... Lubiłam sobie tu zaglądać :D .

Żeby nie być tym razem gołosłowna, nie umawiam się konkretnie na spotkanie, ale pamiętam o Was i zaplanuję coś na pewno.

Zdjęcia Adasia, to możesz podrzucić, co? :wink:

 

Ściskam Was mocno :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 8 months później...

Miękkich płatków śniegu za oknem, serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, szczęśliwych wspomnień, skucesów zawodowych i wszystkiego co najlepsze

życzy Martyna

 

http://i135.photobucket.com/albums/q157/graphic_code/christmas/chr0775f18b2064_myspace.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...