Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie pamiętam czy ktoś podsuwał taki pomysł...

Jest taka jakby żaluzja podnoszona do góry... takie żaluzje są montowane np w kuchniach... można by było zastosować takie dwie dzieląc na połowę przestrzeń lub jedną jeśli jedna wysoka potrzebna....

Fakt .. mało tam miejsca .. ale wertikali ja bym chyba nie założyła... jakoś mi się z biurami kojarzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie coś mi chodziło http://allegro.pl/listing/listing.php?string=%C5%BCaluzja+meblowa&search_scope=

Albo może normalną żaluzje ... np drewnianą... taką okienną do sufitu zamontowaną...

Wiola, 500 zł za 1m!!!! A ja mam 2,30 i to dwa razy . Nie, stanowczo nie wydam 2500 na żaluzje :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dlaczego weekend jest tylko raz w tygodniu?

 

pierwszy raz w zyciu ciesze sie, ze weekend sie juz skonczyl i moge do pracy pojechac:cool: wszyscy wspolmieszkancy doprowadzili mnie do wrzenia, rano to wyjezdzalam z warkotem. az mnie zeby bola od zaciskania paszczy. wyczerpali moja cierpliwosc mam ochote wynajac jakis pokoj w hotelu ze spa i dzis nie wracac do domu, niech sobie radza beze mnie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może roleta bambusowa

 

http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-okien/rolety-i-zaluzje/rolety/roleta-bambusowa,p53150,l929.html?gclid=CO_H4LjcorsCFQkd3godVj4ANQ

 

 

 

są różne wymiary i kolory, na starym balkonie kilkanaście lat takie wiszą ;)

 

 

 

i cena zdecydowanie do przełknięcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz w zyciu ciesze sie, ze weekend sie juz skonczyl i moge do pracy pojechac:cool: wszyscy wspolmieszkancy doprowadzili mnie do wrzenia, rano to wyjezdzalam z warkotem. az mnie zeby bola od zaciskania paszczy. wyczerpali moja cierpliwosc mam ochote wynajac jakis pokoj w hotelu ze spa i dzis nie wracac do domu, niech sobie radza beze mnie:cool:

a co, pies narozrabiał czy mąż? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może roleta bambusowa

 

http://www.leroymerlin.pl/dekoracja-okien/rolety-i-zaluzje/rolety/roleta-bambusowa,p53150,l929.html?gclid=CO_H4LjcorsCFQkd3godVj4ANQ

 

 

są różne wymiary i kolory, na starym balkonie kilkanaście lat takie wiszą ;)

i cena zdecydowanie do przełknięcia :D

 

obejrzałam i doszłam do wniosku - dlaczego nie powiesić tam po prostu zasłonki??????? Ładnej, ciężkiej, ozdobnej???

 

albo rolety drewnianej. do przemyslenia

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich przypadkach ogłaszam pracę :) I mam spokój...

Choć ostatnio mi dziecko powiedziało, że ono tak jak ja to nie chce żyć, bo ja ciągle pracuję. No, co zrobić, że ja to wolę od siedzenia w kuchni lub oglądania TV? W sumie, to oni nie widzą, co ja robię, jak pracuję... a święty spokój mam :rolleyes:

 

 

Muszę do Leroya podjechać obmacać te żaluzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...