Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

oj tam czepiacie sie Brazy, mialo byc w mikrofali :D

ja po Żelkowemu robie, wyciagam dzien w czesniej i rozmrazam przez noc w lodowce

 

 

 

No bo Ty zaplanowane masz wszystko.. a ja nie .. i rozumie Braze... :rolleyes: ale w mikrofali nie rozmrażam.. dwa razy to zrobiłam.. mięso i ryby.. jest ohydne i nie do zjedzenia.. gumowe.. z wierzchu podgotowane, w środku guma a od spodu lód.. w wodzie szybciej i jakoś tak normalnie.. no może nie aż tak szybko, ale smak mięsa czy ryby taki jak powinien być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie, czepiacie się :p Pewnie, że chodziło o mikrofalę!!! I dokładnie tak wygląda mięcho w niej odmrażane jak Arnika opisała!! Jeśli pamiętam to wyciągam wieczorem i rozmrażam w tzw. temperaturze pokojowej (w moim przypadku kuchennej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewuś, dziękuję poczekam spokojnie, ja im mówiłam, że Ty bardzo zapracowana jesteś a napisałam haotycznie, wiem, bo to w rozmowie było, a wiesz jak to jest, ja nie mam żadnej widzy medycznej i nie wiedziałam nawet rozmawiając o co ew mam dopytać, więcej słuchałam niż miałam do powiedzenia. Dlatego jakbyś Ty miała jakieś pytania to pytaj a ja się skontaktuję i im przekaże. Chodzi mi o to by chociaż wiedzieli, co tu jeszcze trzeba zbadać.

Dzięki serdeczne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, a Ty niezmiennie wciąż masz tę samą fryzurę! (No dobra, ja też.). Może czas na wiosenne zmiany? Tylko czy nas poznają?

 

Ja nie pamietam, a właściwie to po prostu nigdy nie planuję obiadu dzień wcześniej, więc jedynie rozmrażanie w ciepłej wodzie wchodzi w rachubę. W mikrofalówce najwyżej chleb się da, a i to tylko do natychmiastowego zjedzenia, bo tak potraktowany szybko się robi suchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja crisp jest do bani. Choć może młoda oczekiwania miała na takie. Bo frytki chciała zrobić a wyszła guma :)

I dobrze, po co jej frytki.

 

Dziś mnie zrobili rano w żabę. Wychodzę z domu a tu "pstryk" i gaśnie światło na całym osiedlu. A niestety brama na prąd..... Mąż mi usiłował tłumaczyć przez telefon, jak się siłownik odblokowuje z klucza, ale za tępa chyba jestem. Poszłam pieszo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kijami czy bez? a na rowerze nie mogłaś?

Mnie chyba też by nie wytłumaczył... na dodatek brama garażowa też jest na napęd, choć da się ją otworzyć i bez prądu.. wjazdowej nie próbowałam... Ja bym chyba taksówkę zamówiła, bo od nas to wszędzie daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażowej urwał nam się taki dinks do otwierania bez prądu. Urwał się i naprawić nie można, bo "to zbyt stary typ bramy" - jak nam wyjaśniono w firmie, która tę bramę trzy lata przed urwaniem dinksa montowała. Trzy lata i stary typ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też by Ci została taksówka...

U mnie brama podwójna.. to dopiero ciężka jest.. a kluczyk powiadasz.. też nie wiem gdzie jest...:rolleyes:

 

kochana ja mam ludzi, ktorzy po mnie przyjada:lol2: albo wolne biore i pracuje w domu :D

 

W garażowej urwał nam się taki dinks do otwierania bez prądu. Urwał się i naprawić nie można, bo "to zbyt stary typ bramy" - jak nam wyjaśniono w firmie, która tę bramę trzy lata przed urwaniem dinksa montowała. Trzy lata i stary typ?

 

wstretni naciagacze, mysle ze jakas zlota raczka to ci spokojnie naprawi, w 3 city dziala cos takiego jak pogotowie domowe np. pogotowie okienne (raz musialam na gwalt skorzystac jak zlamalam dynks od otwierania balkonu a swieta byly i na balkonie chlodzilo sie zarcie spoza lodowki:rolleyes:) w godzinke przyjechali i naprawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taksówki nie ma sensu, ja mam tramwaj. Co prawda od niego mam do pracy albo drugi albo pieszo 20 min, ale z przyjemnością się przeszłam

 

A teraz już wiem, jak się otwiera z klucza, zostałam przeszkolona, ponadto brama na cito dostała akumulator. Przez 7 lat nie był potrzebny, ale teraz nam Warszawską rozkopują i moze się zdarzać częściej.

Kurcze, od przyszłego tygodnia nie mam tramwaju. Młodą do szkoły będziemy wozić, ale co ze szkoły? na 2 miesiące nam wyjazd na świat zamykają, bo to, co zostaje, to droga okrężna po saaamych dziurach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, miodzio, jeden szkopuł - mam małą działkę i dwuspadowy dach. A taki to raczej na płaskim siada. Bo w pracy nie ma problemu, mamy lądowisko.

Swoją drogą fajny środek transportu w mieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Andrzejowi się marzy. U nas mógłby lądować na trawniku albo na polach (na razie), a niedaleko pracy też by miał gdzie.

Znowu rozkopali mu ulice na trasie busa. Na szczęście w pracy poszli mu na rękę - przyjeżdża pół godziny wcześniej i wychodzi też wcześniej, dzięki czemu zdąża na busa, który jedzie inną trasą, omijając te rozkopane ulice. W domu jest godzinę wcześniej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudny pojazd, też bardzo chętnie bym nabyła!! Wie ktoś, skąd wziąć taka kasę na niego??? Ja chętnie skorzystam z tych informacji!!!

 

Chyba się mniej martwię faktem, że nie mam bramy na pilota - przynajmniej przez czas jakiś po przeczytaniu takich informacji. Później mi to mija i znowu marzę o pilocie :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między innymi z powodu obaw przed takim obrotem spraw z bramą nawet nie marzę o zamontowaniu takiej. :no:

Marzy mi się tradycyjna zwykła brama, tylko żeby ładna, np. kuta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...