Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zapieram sie w sobie, najwyzej czegos nie kupie, nie bede miala a to tylko rzeczy nie zawsze potrzebne. ten miesiac mam z lekka kiepskawy, bo i ogrod i upiekszamy dom ale mam nadzieje, ze to sie zwroci jesli kupujacemu sie spodoba. a jesli nie, to tez dobrze - moje samopoczucie tez sie liczy a jest wysmienite po upiekszaniu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa... u nas nie bardzo jest co odkładać... jeśli odłożymy to albo na wyjazd jakiś, albo wakacje , albo coś w domu trzeba było/jest coś zrobić... I psińco mi wychodzi z oszczędzanie na starość... W sumie tylko mąż pracuje, kokosów niestety nie zarabia, a jest nas czwórka na utrzymaniu i dom...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz arytmii, migotania przedsionków lub innych skurczów dodatkowych to moze być. Zwróć uwagę na szerokość mankietu, nie wiem, jak grubą masz rękę ;)

poza tym trzeba bardzo zgodnie z instrukcją postępować, czyli czujnik nad tętnicą, ręka położona (luźno) w tej samej pozycji. On chyba nie ma pamięci, więc nie sprawdzisz, co było wczoraj. Ja bym wzięła http://www.elmedico.pl/product-pol-52-Cisnieniomierz-automatyczny-MEDEL-Display-Top.html bo nie jest wrazliwy na zaburzenia rytmu, ma pamięć i nie wiele droższy jest. Firmy obie dobre ale medel bardziej dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariacki dzień był dzisiaj... Rano pojechaliśmy do moich rodziców pomóc w porządkach. Ba, chcieliśmy jechać. Mamy z osiedla jeden jedyny wyjazd, bo reszta rozkopana, a na tym jednym wyjeździe policja stoi bo.... maraton biegnie. Żeby ich pogięło! Po godzinie czekania w korku pojechaliśmy jakąś trasą przełajową, jak na wesele dosłownie, bo sznur samochodów jechał. Ponieważ każdy jechał za poprzednim nie znając trasy, to stwierdziłam, że jeżeli pierwszy jechałby jedynie na swoją działkę, to reszta też za nim... No ale na szczęście pierwszy znał te ugory i dojechaliśmy do cywilizacji.

Swoją drogą jak tak można? Zamknęli jedyny, ostani wyjazd. Co mnie maraton obchodzi, niech oni sobie biegną ugorami, muszą po asfalcie????

Zeżliłam się od rana.

I w zasadzie dopiero teraz trochę miałam czas usiąść, cały dzień coś do roboty. Nie lubie takich niedziel..

Ugory miały jedną zaletę - odkryliśmy stadninę.. trzeba bedzie tam na rowerze podjechać oblukać, co za jedni. Bo niestety, teraz dużo jest stajni jedynie dla właścicieli koni. Taki hotel z zapleczem. Wtedy prowadzący nie musi mieć trenera ani odpowiedzialności, każdy ma swojego konia i robi co chce na swój rachunek. Jak się zabije, to jego sprawa. Nie wiem, jak tu jest, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, ale na obóz letni? Napisz, która się podobała, może wiedza się kiedyś przyda...

 

Ja już wiem, co to za stajnia i gucio... hodowla arabów, hotel dla koni, hubertus dla nadzianych (białe spodnie, czarny fraczek, na to kasę trzeba mieć), nie dla nas, szukamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałaś, że tam w tym samym terminie jest obóz rekreacyjny i obóz z indywidualnymi jazdami. I pewnie normalne jazdy dla chętnych. Założe się, że konie tam pracują po 12 godzin z przerwą na obiad a obozowicze mają część jazd teoretycznych ;)

Nie lubię takich molochów, choć ten obóz z indywiualnymi jazdami wart jest rozważenia. Ale chcą brązową odznakę minimum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam i to mnie właśnie zniechęca do nich, ale i tak z tych dzisiaj odwiedzonych, wytypowanych wcześniej w necie, wyglądali najlepiej. Najspokojniej wyglądało to pierwsze miejsce, ale było tak tak brzydko (poza widokami na Tatry i Babią Górę na horyzoncie) i ciasno, że mnie to zniechęciło. A może jest najfajniej właśnie? Kurczę, może jeszcze poszukać? Ale w kilku miejscach już nie ma miejsc, a w dodatku jest tam strasznie drogo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam i to mnie właśnie zniechęca do nich, ale i tak z tych dzisiaj odwiedzonych, wytypowanych wcześniej w necie, wyglądali najlepiej. Najspokojniej wyglądało to pierwsze miejsce, ale było tak tak brzydko (poza widokami na Tatry i Babią Górę na horyzoncie) i ciasno, że mnie to zniechęciło. A może jest najfajniej właśnie? ..

dla starszych tak. na etapie gimnazjum. Tak, jak pisałam u Ciebie - na razie faktycznie potrzebujesz kolonie a nie naukę jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, dzięki za porządki

Fakt, to trol jakiś lub zdesperowany agent ofe, co go chcą wyp... :)

 

...

 

jakby to ująć - osoba mająca 4 litery przed czy też po nazwisku a tu taki język, takie zwroty......

 

 

tak poza tym to akwizycja w ofe jest zakazana od dłuższego czasu więc nie ma tam agentów bo i do czego?

trudne do zrozumienia, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, co mnie bardziej wkurza: "taki język, takie zwroty" czy gładkie słówka układające się w obraźliwe zdania typu: "jedno jest pewne - matematyka i logiczne myślenie w tym kraju to trudna sprawa, nie ma co....., jak ktoś liczy na jakąkolwiek emeryturę z zusu to niewątpliwie ma duze problemy z głową i chyba powienien skorzystać z porady psychiatry, ..., trudne do zrozumienia, prawda?". A właściwie nie, nie zastanawiam się, bo wiem od razu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...