Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

Jak dochodzę do scio me nihil scire, to po jakimś czasie uzmysławiam sobie, że... czas wrócić do początków i wiedzy podstawowej, najprostszej, a nie zagłębiać się w szczegóły... :lol2:

Oczywiście to jest na mój użytek, bo w takich przypadkach jak Ewy, to jasnym jest, że lepiej, żeby jednak naukowcy mocno myśleli i odkrywali kolejne obszary niewiedzy, zamieniając je w wiedzę, swoją a potem i naszą. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szczególnie, że wszystko jest proste na jakimś etapie. A jak się przejdzie ten etap to nagle przestaje być proste. Dlatego najbardziej pewni siebie są ludzie, którzy mają mało wiedzy, jakie to życie jest łatwe wtedy.

 

 

TARcia, a co się stało te 9 lat temu? Zmieniłaś krem, lekarza czy coś jeszcze? Nadal mam wątpliwości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam dokladnie, bo to zaczelo sie dziac w pierwszym roku po slubie pojechalismy do turcji i tam zaczely sie problemy ze skora, a rok wczesniej nic sie nie dzialo. w tym samym czasie zaczely sie problemy stresowe w pracy i chyba wynikową tego hormonalne, bardzo mocno przytylam (kilkanascie kg. w pol roku), wysokie stezenie prolaktyny i okropne migreny. bylo mi z tym dodatkowo ciezko, bo zawsze bylam 45-50 kg. przecinakiem a tu ni z gruchy ni z pietruchy ciala przybywalo w tempie zastraszajacym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam dokladnie, bo to zaczelo sie dziac w pierwszym roku po slubie zaczely sie problemy stresowe w pracy .

stresy, stresy, przypuszczam, że równiez przed slubem...

A teraz może są już mniejsze? Może warto odrobinkę się opalać, ale w półcieniu i na jogę iść na przykład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy w takiej np. Chorwacji też byś lubiła. Mnie tam słońce po prostu bolało! Miałam wrażenie, że maleńkie igiełki wbijają mi się pod skórę. Patrzyłam z podziwem na ludzi, którzy wylegiwali się w pełnym słońcu. Ja szukałam cienia wręcz obsesyjnie. No ale ja w ogóle unikam słońca. Nie z troski o moją wybitną urodę, ale po prostu nie lubię go w nadmiarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety stresy sa nadal ale staram sie zmieniac po pierwsze moje podejscie do pewnych spraw i zaczyna sie to sprawdzac, no i robimy pewne ruchy by tez sytuacje ogolna pozmieniac. a moja joga jest ogrod, nic mnie tak nie odstresowuje jak wlasnie dlubaninka w ziemi , na drugim miejscu spakowanie wspolspacza, bialasow i wyjazd na mierzeje na dzika plaze (nie musi byc slonca byle bylo cieplo) najlepiej w okolicy Piaskow - tam juz wiatr zawraca i raczej spokojnie jest. rozkladamy sobie namiocik i pelen relaks, rozmawiamy, czytamy i po prostu zyjemy chwila. ooo i firmowa komorke na weekend wylaczam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, u mnie też brak :(

 

Damy radę

 

Muszę się pochwalić, że dostałam 5 z angielskiego :D

Śmieję się, bo to cała historia. W naszym studium podobno jest taka groźna bardzo pani, u której trudno zdać. A do specjalizacji egzamin był obowiązkowy (znieśli ostatnio, ale jeszcze nielicznych to dotyczy). I moi koledzy jeździli na egzaminy do Bydgoszczy, Warszawy i innych miast, bo się bali u nas. Paranoja. Ja pomyślałam sobie, że jeszcze nie zwariowałam, żeby po Bydgoszczy jeździć i poszłam , z marszu poszłam, bo nie miałam czasu się uczyć. Pani była miła i zrobiła błąd na początku - zadała mi pytanie, czym się zajmuję. No to nabrałam powietrza i zaczęłam......

W sumie nie wiem, czy byłam taka świetna, czy błysnęłam na tle innych :) W każdym razie 5 w naszym studium podobno jest ewenementem, więc się chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo się chwalić, a ja mam prawo Ci gratulować i z tego prawa właśnie korzystam! Gratuluję!!!

 

A co do Pani ... mam wrażenie, że nie taki diabeł straszny .... Ale oczywiście Ty na pewno byłaś świetna :) (nic nie chcę, tak bezinteresownie Ci komplementy prawię:wiggle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...