Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Życzenia fajne są :)

A ja dzisiaj:

przygotowałam mięsko na jutro

zrobiłam 2 pasztety

upiekłam chleb

upiekłam keks

Posprzątałam trochę.

jak patrzę na to napisane, to w sumie nie wiele zrobiłam. Więc dlaczego jestem padnięta i zajęło mi to cały dzień?

córcia zaszalała, upiekła ciasto czekoladowe. Uśmiałyśmy się, to jakiś angielski przepis i do ciasta był taki niby krem. narobiła się bo to na skrobii kukurydzianej, z masa czekolady a po spróbowaniu wyszedł... budyń.

Ale ciasto będzie dobre. Jeszcze 3 mazurki zrobiła i możemy świętować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dlatego ja konsekwentnie nie piekę, nie robię mięs, pasztetów i innych takich. Znaczy nie do końca konsekwentnie, bo w tym roku upiekłam, udało się i... jeeeeedliśmy. Ok, już wiem, że mogę, ale nie muszę i nie chcę. Niech żyje leń!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam dziś przejść się po Piotrkowskiej i jestem pod wrażeniem. Jakie piękne domy! Pomijam, że zrywają kostkę i znowu kładą nowe płyty, ale w sumie niech im. Na prawdę wybierzemy się z rodziną na zwiedzanie, warto!

No i faktycznie zaczynamy słynąć z murali. Też warte obejrzenia. Żeby tylko połaczyli jakoś sensownie Manufakturę z Pietryną to byłby cudny deptak.

Oto dom, który mnie najbardziej powalił

 

CAM00235.jpg

 

a tu mural, który mi się bardzo podoba, przepraszam, że ciemny, komórka na odległość kiepskie zdjęcia robi

CAM00241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dziwne wrażenie, że Łódź jest dość odległa od Gdyni?? Co do korków, to hmmm, pomnóż przez 10. Teraz są rozkopane 2 wylotówki, wjazd na autostradę z Łodzi trwa i trwa... a przejazd przez miasto to horror, dziś do pracy jechałam 40 minut a zwykle 15. Poszaleli...

 

Za to możesz na nocleg liczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległa może jest, ale po drodze z Krakowa do Gdyni, a jako że nie widziałam jej nigdy, to z okazji warto skorzystać. Na razie nie mam konkretnych planów, wszystko zależy od tego, kiedy będziemy mogli wyjechać z domu i na kiedy kupimy bilety na prom. Mam nadzieję, że zostanie czas na postój w Łodzi. Noclegiem, jakby co, nie wzgardzimy - wieczór w miłym towarzystwie - bezcenny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi byłam całe mnóstwo lat temu, jeszcze za czasów PRL-u. I juz wtedy Piotrkowska mnie w jakiś sposób zauroczyła, chociaż nie była tak kolorowa i odnowiona jak teraz! Choćby za możliwość odnawiania miast warto było obalać socjalizm i wchodzić do Unii :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mamy muzeum animacji??? Bo moje dziecko było w takim muzeum ale w Bielsko-Białej. Czyżbym cudze chwaliła?

 

Agduś, skończyli kawałek ostatni autostrady pod Włocławkiem. teraz to można jechać do Gdańska :yes:

 

Jak pięknie mam w ogrodzie! Kwitnie cała masa jakiejś drobnicy i tulipany i pigwowiec i drzewa owocowe. jejku, jak lubię wiosnę!

Wypieliłam dziś rączkami córci sporą rabatkę i wsadziłyśmy zioła. Moje dziecię jest dobre w te klocki pod warunkiem, że może zostawić gołą ziemię. Bo już różnicowanie chwast - kwiatek spotyka pewne trudności. Ale na łyso to idzie jak automat :lol2: Mam również już kwiaty w doniczkach i.. stówa poszła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...