Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Młoda, ale nie mam co liczyć na wiecej, bo już mi powiedziała, ze kalka to pikus, to tego są narzędzia specjalne, takie dłutka i kulki i komplet prawie stówa a bez się nie porobi ani dziurek ani tej "trójwymiarowości", bo to faktycznie przestrzennie wygląda. Jak znajdę pomysł na wykorzystanie, to może jej kupię narzędzia, ale w sumie po co, ona i tak w necie woli siedzieć. Miała mi namalować "Krzyk" i doczekać się nie mogę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mróz miałam w nocy!!!!!!

Padły mi pomidory na grządce, ostał się tylko jeden przykryty, brazylijski ;)

Padły mi kwiatki na tarasie, zwiędły płatki na RH, tulipany się przewróciły, glicynia podmarzła, a już kwitła. Co za pomór i cholera...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mróz miałam w nocy!!!!!!

Padły mi pomidory na grządce, ostał się tylko jeden przykryty, brazylijski ;)

Padły mi kwiatki na tarasie, zwiędły płatki na RH, tulipany się przewróciły, glicynia podmarzła, a już kwitła. Co za pomór i cholera...:(

 

u nas tez ostatnie dwie nocki przymrozek byl, tez czesc kwiatkow na azaliach skapciala. poza tym wiekszych strat nie mamy (nawet w sadzonkach niewsadzonych) za to zauwazylam, ze po zimie mocno po pupsku dostaly krzewuszki. pomidorow nie mam ale jak nam zrobia taras to chodzi mi po glowie pare koktajlowek w donicach posadzic. i tak sobie mysle czy ryzykowac juz sadzenie mieczykow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też przymroziło - orzechom włoskim już drugi raz tej wiosny wszystkie młodziuteńkie listki wymarzły. :(

I bazylia padła w zielniku, tulipanowcowi co młodsze listki zmarzły, miłorzębowi wszystkie listki...

Ech, życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomidorki to już na kompost się nadają. ten jeden brazylijski to dotykał biedak czubkiem donicy od spodu i mu czubek trochę zmarzł...

 

powiedzcie, czy jeżeli śliwka już przekwitła i owoce wiązała jak ten mróz przyszedł, to jest szansa na śliwki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomacałam je dziś, wygląda że przynajmniej część się uchowała bo są zawiązki owoców. Za to pada kiwi, dopiero teraz widać. Co za mróz dziwny, punktowo mroził. Pół choinki straciło przyrosty a drugie pół nie. Kawałek glicynii przemarzł ale tylko kawałek.

Dziś za to paaada i paaada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...