Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ale czy można mieć takie robale całkiem bez żadnych objawów? Znaczy, czy jeżeli dziecka wyglądają zdrowo, nic im się nie dzieje, mimo kontaktu z kotami, które następnego dnia po odrobaczeniu konsumują myszkę-nosicielkę, to mam badać???

Z dzieciństwa pamiętam, że owsiki nie były żadną sensacją. Znaczy nikt się nie chwalił, że miał, ale miewało się, dostawało tabletki, kiedy rodzice zauważyli objawy i było po sprawie. A jadło się szczaw prosto z łąki... Nie, żebym własne dzieci zachęcała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buzia spuchnięta, oczy spuchnięte podkrążone, wysypka na twarzy... ..

jeżeli po tym nadal spuchnięta, to może trzeba jakiś zastrzyk dać. Lepiej na izbę przyjęc jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale czy można mieć takie robale całkiem bez żadnych objawów? Znaczy, czy jeżeli dziecka wyglądają zdrowo, nic im się nie dzieje, mimo kontaktu z kotami, które następnego dnia po odrobaczeniu konsumują myszkę-nosicielkę, to mam badać???

 

..

Jak wyglądają zdrowo, to co się martwisz? Choć z drugiej strony one jakieś takie chude, zabiedzone......:confused::confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajumali mi neta i nie oddali, więc im wypowiedziałam.. na wojnę poszłam z nimi...

Nadaje od teściowej...

Jakby co to jestem, żyję, mam się dobrze... ale nie wiem kiedy będę miała neta...

A Ty pisz tą publikację, uporządkuj papiery.. i jedź na te zasłużone wakacje...

Mmmmm słońce, plaża, ciepłe morze....

Ale się rozmarzyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, w tym roku ze znajomą. W przyszłym zapewne wrócę nad polskie morze. Mama moja własna mię dziś pocieszała "a pamiętasz, jaki Adriatyk był zimny"?? Kurcze, faktycznie, mała byłam ale coś sobie przypominam. Zimny był :confused:

No piszę, piszę, kończę wszystko. Od jutra jeżdżę do Wawy, co dzień!!!!! przez 2 tygodnie 6 rano w pociągu. A wszystko przez to, że mi się nie chciało szukać noclegu. Jakoś tak zeszło i pozostało mi jeżdżenie. Padnę po 3 dniach, znam siebie, ja o 6 rano nie działam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez moment usiłowałam wykrzesać z siebie iskrę żalu, że w Wawie nie mieszkam i noclegu zaproponować nie mogę, ale się nie udało... Nie żałuję, że nie mieszkam w stolicy. Żałuję za to że nie musisz jeździć do Krakowa. Nocleg w pobliżu, oddech po krakowskim smogu i wygodny dojazd do rzeczonego smogowatego Krakowa bym zaproponowała z radością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, wyobraziłam sobie jeżdżenie co dzień do Krakowa na 8,30 :rolleyes: To już wolę wawę.

W poniedziałek wróciłam z dreszczami, dziś trochę lepiej, ale pojechałam pociągiem o 8,20 ;) Jutro znowu jadę tym o 7, przed 6 pobudka. Zaczynam wyglądać jak zombie. W piątek będę już zombie zaawansowana. Zaczynam się zastanawiać nad noclegiem i baardzo krytycznie oglądam plan zajęć pod kątem "czy wszystko jest mi niezbędne?" Jeszcze kurs wygrywa, ale jak znam siebie, to niedługo moje potrzeby zdobycia wiedzy znacznie zmaleją :rolleyes:

Wiecie, że jeżdzi ze mną dziewczyna, która wyjeżdza z Łodzi o 6,20 a wraca o 19.... co to za zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hug:

 

 

 

Jakbyś w moje strony przyjechała.. to pokój czeka...

 

Znajoma... to jedna matka ze szkoły młodego.. dość rozrywkowa.. dopytuje się tylko gdzie są dyskoteki... a ja nie bardzo w takie klimaty... sama... knajpka z muzą na żywo i dobrym piwkiem mi wystarczy.... z nią jajcoka nie piję;) :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...