Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

No widzisz Ewa, miałaś się zastanawiać, a na widok tłumu kupującego po cztery po prostu chwyciłaś i kupiłaś... Może na tamte też tak podziałało?

 

 

Może. Ale łapać 3??? To niewątpliwie trzeba mieć za co..

 

W lidlu też kupuję ciuchy sportowe, choć ostatnio kupiłam sobie fajną bluzę w pierdonce :) Aż się zdziwiłam, że taka przyzwoita za niewielką cenę.

A torebka dla mnie to niestety towar pierwszej potrzeby, jakąś musiałam kupić, bo mi się przetarła poprzednia, ja zwykle noszę jedną do zdarcia, tylko czasem - jak już muszę mieć dobraną do reszty i okazji - to zmieniam na "wyjściową". Ciekawe, czy ta posłuży adekwatnie do ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zdecydowanie i na Ciebie tłum podziałał... no i fakt, że ta upatrzona akurat została:)

 

Nienawidzę mieć kilka torebek bo nigdy nie uda mi się przełożyć wszystkiego do akurat pasującej. A jaki pier...nik się przy tym przekładaniu robi:rolleyes:

Niektóre to potrafią mieć porządek w torebce... w kosmetyczkach wsio poukładane... i jak trzeba się przemeldować do innej to tylko ciach trzy kosmetyczki i finito...

 

ale to niestety nie ja...

 

u mnie to częściej całą torebkę zakitram do następnej, jak większa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma wszystkie torebki ze skóry.. innych nie uważam (po za tą na wakacje, ze szmaty jest), czasami wydaję 200zł i więcej....

Mam czarnych chyba kilka.. bo różne fasony i na różne okazje, jest jasna, jest czerwona, są rude, brązowa, szara i inne kolory.. różne wielkości do rożnych zadań specjalnych

Fakt... mam pierdolnik w nich... więc jak wymienię torebkę.. to za często jej nie wymieniam.. bo zawsze czegoś zapomnę.. i nie mam tam kosmetyczki/organizera.. za nic bym się nie znalazła w porządku...

Nie nosze torebki do butów.. a szkoda... nie mam rękawiczek do torebki... itd...

Nie mam porządku.. bo ja to blondynka...

Ale torebka .. to ważna rzecz.... którą kobieta powinna mieć dobrą... tak jak zegarek męski .. klasa i porządny... tak i damska torebka...

 

Do lidla nie zajechałam.. ciekawe czy u nas też tak było i czy jeszcze coś będzie.. ale zwykle nie lubię chodzić w tym co mnóstwo ludzi chodzi.. I Ewa słusznie zauważyła... nasze społeczeństwo wcale takie biedne nie jest... i lubi dobre rzeczy...

Tylko czy te torebki zaraz nie będą na all z ceną 2x wyższą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nienawidzę mieć kilka torebek bo nigdy nie uda mi się przełożyć wszystkiego do akurat pasującej.

 

nie mam kosmetyczek ale jedną z całym dobytkiem, która jest wielka i przekładam ją z całą zawartością do rożnych torebek. W ten sposób noszę w niej coraz więcej przydasi i sama nie wiem, co tam mam ale wszystko pewnie potrzebne :)

 

Co do All, zapewne masz rację, część osób kupowała ewidentnie na handel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa marki kompletnie nic mi nie mówi ... 250 zeta chyba bym nie dała za torebkę, bo ja się kompletenie na markach torebek nie znam. Zazwyczaj kupuję - jeśli już musze - w CCC i muszą spełniać2 warunki: dużo przegródek i długi pasek do przewieszenia "przez pierś" nie znoszę, gdy mi torba rece zajmuje albo spada z ramienia. Kolorystycznie mi rybka, chociaż wybieram ciemniejsze. Cena torebki przewyższająca liczbę 120 zł. powoduje u mnie zdziwienie i wtedy musi być wypas;) żebym ją kupiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecaczek - tylko i wyłącznie. Od czasu, kiedy chodziłam na spacery z wózkiem dziecięcym. Wcześniej nosiłam torebki, takie duże raczej, bo mnóstwo rzeczy w nich mi się mieściło, ale i z plecaczkami chadzałam - takimi raczej większymi, bo to i normalna zawartość damskiej torebki musiała się zmieścić, i książki do szkoły i zeszyty uczniów do sprawdzenia... Pchanie wózka z torebką na ramieniu wydało mi się niewygodne i od tej pory muszę mieć plecaczek. Kilka torebek, kupionych za grosze najczęściej, leży w szafie i czeka na specjalne okazje. Te zdarzają się rzadko i muszą być naprawdę specjalne, żeby mi się chciało pomyśleć, co właściwie muszę z plecaczka do nich przełożyć, co mi będzie potrzebne, a co nie. I zaraz po takiej okazji z ulgą wszystko przerzucam z powrotem do plecaczka. Teraz noszę szmaciany, wypróbowany (miałam taki sam kiedyś i wytrzymał ze mną bardzo długo). Wcześniej miewałam różne, ale żaden nie był tak trwały. W szafie leży kilka innych, ale są za małe, za duże, za mało kieszeni mają itp. Używam ich w wakacje na przykład.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Blisko.. blisko..

nie piszę nic, bo wpadam tylko na forum, przelatuję przez znane wątki i uciekam do polskiej szkoły rehabilitacji...

poniedziałek 9 rano test. Jak zdam, to napiszę. Wtedy jeszcze wtorek o 10 ustny. Zobaczyny, czy wrócę z Wawy w poniedziałek, czy we wtorek ;)

Ciekawe. Mam jakiś PANowski hotel. Nic nie chcieli, ani zaliczki, ani telefonu. Czy ja mam aby ten hotel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZDAŁAM

test był morderczy, ustny to już pikuś.

 

Dziś świętuję, od jutra wracam do smutnej rzeczywistości.

1. Dom zawalony,

2 kosz na pranie pełen,

3. mój pokój - wolę nie mówić.

4. Ja o 10 kg grubsza, nie wchodzę w żadne spodnie.

5. W pracy czeka książka i publikacja oraz mało miła rozmowa o przyszłości, którą muszę przeprowadzić.

 

Ale dziś nic nie robię. Bolą mnie wszystkie mięśnie, wlałam kieliszek Metaxy ale chyba idę spać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...