Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No profesory profesorami ale dali zarąbisty sernik. Jak nie lubię sernika, to ten BYM zjadła cały. I wiecie co? Odeszłam na chwilę od stołu, bo coś tam ustalaliśmy i kelnerka posprzątała i zabrała moje pół kawałka. W życiu nie byłam tak zawiedziona :( Oczywiście, gdybym poprosiła, to bym dostała nowy kawałek, ale to już co innego. Łakomstwo pozwala zjeść przydział, ale o dodatek nie miałam sumienia prosić... Dla mnie lepiej, że nie zjadałam, ale... jaki on był dooobry :D

 

 

 

Wczoraj wieczorem się relaksowałam. Obejrzałam sobie jakąś współczesną wersję kopciuszka. Film był włoski a napisy angielskie. Po połowie już większość rozumiałam. taki jakiś ten włoski jest bliski, że nie musiałam się bardzo posiłkować angielskim. Nigdy nie uczyłam się włoskiego. Ale uczyłam się łaciny i hiszpańskiego i francuskiego i chyba to wystarczy :) W każdym razie kopciuszek był bardzo romantyczny, włosi przystojni.. a jak patrzyli! Ech, doszłam do wniosku, że choć taki włoch an męża się nie nada, to jako dodatek mógłby być interesujący ;)

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wątek z ciastami! Prześladujecie mnie, czy co? A ja i tak nie mam zamiaru nic piec na święta!

Włoch jako dodatek? Eeee, nie w moim typie. Nie lubię maślanych oczek i macho z mamusią za plecami. Wolałabym krwistego Wikinga (właśnie łyknęliśmy trzy ostatnie odcinki drugiego sezonu "Wikingów").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto pytanie przedświąteczne- czy twardy wiking o dobrym sercu (o złym sercu to dla amatorów chyba) czy miękki i wyrafinowany włoch z mamusią- a co mnie mamusia, jak on na dodatek.... . A w realu o szyby deszcz dzwoni, deszcz dzwoni jesienny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się takie na plaży nigdy nie marzyły.

 

http://www.tapeteos.pl/data/media/590/big/christmas__boze_narodzenie_1680x1050_085_gory__dom__choinka.jpg

 

Wolałabym te klimaty...

 

http://www.sanatorium-cegielski.pl/swieta-gorach-02.jpg

 

Tak, czy inaczej, WESOŁYCH ŚWIĄT - gdziekolwiek by nie były!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta i po święatch.

Jak do tej pory:

-obejrzałam film "Take the lead" z Banderasem - cudowne tango tam jest. Zostałam pokonana przez amerykański slang. Dobrze, że choć Banderas grał postać mówiącą zrozumiałym językiem.

-przeczytałam książkę "córki i żony" Gaskell - polecam dla amatorów powieści XIXw. łatwej i dobrze napisanej (choć przetłumaczyli ją z błędami).

-potem obejrzałam sobie odnośną książkę na youtubie

Na nic więcej czasu nie wystarczyło, teraz już trzeba za pracę zawodową. A takie życie było piękne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...