Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

Na razie wrzód przecięty... na żywca prawie. Hmmm. Co do szpitala, sama nie wiem, czy naciskać. Wiem, że pani doktor potraktowała sprawę na zasadzie doraźnej spychologii i nawet chyba jej zrobiło się w pewnym momencie głupio, bo widziała, że ja wiem. Ale ponieważ ja mam uczucia ambiwalentne i jestem skłonna odpuścić, to jej się udało. Po prostu nie wiem, czy narażać dziecko na znieczulenie i dość dużą operację czy jednak przeczekać. Wiedza mówi- skończyć z tą sprawą. Rozum- zobaczymy... Nic, idę zapytać mądrzejszych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zuza się kuruje, na razie goimy a potem pomyślimy co dalej. Ma mieć USG za tydzień.

Na razie dostała zwolnienie z wf i bardzo płacze, bo ona lubi wf w wydaniu jej liceum no i capoeira odpada.

 

 

Co do haka - wygląda, że w środku jest pusty, ściany z aluminium powleczone tym teflonem. Zamówiłam nowy, jutro będzie ale niestety - taki sam. Obczaiłam, że z nierdzewki są do tego drozszego i nie wiem, czy pasują do mojego. Nie będę ryzykować. Rodzina czeka na chleb!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie namawia ślubny abyśmy zaczęli sami piec chleb... No i ja się migam jak mogę.. bo jak się chcę napić piwa, to nie muszę mieć browaru... a on kupuje bardzo dobry chleb w starej piekarni... No i widzę, że musiałby mi kupić KA... a tego by budżet nie zniósł chyba..;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój święty mikser kitchenaid :)

 

Nie, on nie jest warunkiem koniecznym. Każdy silniejszy planetarny pociągnie. Ale ten akurat ładnie wygląda ;) Hak (czyli ubijak) się zepsuł właśnie od niego. I 115 zł poooszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co to znaczy "planetarny" w odniesieniu do robota kuchennego, ale nasz też umie ciasto zagnieść, nie ma haka za 115 zł, ale urodę ma taką zwyczajną, kuchenną. Chleb zagniatamy ręcznie, mimo wszystko. A może by tak spróbować robotem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, KA musi być ładny, bo waży 12 kg i nikt by go nie chował po uzyciu. Stoi stacjonarnie na blacie jako ozdoba kuchni w stylu retro. A za urodę się płaci...

Planetarne są te, co im się mieszadło rusza wokół osi (to każdemu) i jeszcze na boki. Miska jest nieruchoma. Z tego, co pamiętam, też taki kupiłaś (albo DPSia? albo obie?)

Każdy mikser chleb pociągnie, byle użyć mieszadła właśnie hakowego czy innego najprostszego do zagniatania ciast (a nie do mieszania). No i musi wytrzymać z 15 minut ciężkiej pracy i się nie spalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój jest planetarny. Stoi na wierzchu, ale w niezbyt eksponowanym miejscu. Nie szpeci, nie zdobi - neutralny jest. A jak wygląda ten Twój, to ja wiem, bo widziałam na wystawie sklepowej. Ładny jest, ale nie z mojej bajki, bo nie mam kuchni w stylu retro.

Z rzeczy przydatnych to jakiś czas temu nabyliśmy zupowar i bardzo go lubię. Na Allegro jakiś poekspozycyjny za małe pieniądze, a zupy kremy gotują się same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórka nie starczy...

Ja mam malakser ... ma tak z 35 lat (po mamie jeszcze), mam maszynkę do mięsa, mam sokowirówkę .. robię w niej placki ziemniaczane, mam mikser ręczny... ale KA nie mam...

Wiem jak wygląda.. ale nie mam... ostatnio mąż pojechał kupić wyciskarkę do cytrusów (soki popijają ostatnio w ilościach sporych) i widziałam u idiotów KA ... byłam zaskoczona... że tam jest....

Więc chleb jakbym musiała zrobić.. ta albo ręcznie, albo w maszynce do chleba (podobno wszystko wsypiesz i chleb wyjmujesz upieczony)...

Mąż dziś przywiózł pyszniutki chlebuś z super piekarni...mmmmm

I po co mi np browar....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...