Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My też okresowo mamy dobrą szyneczkę, bo mój kolega sam wędzi i gotuje. I się dzieli :)

 

Powiedzcie mi, dlaczego dni tak zap.....?? Jak byłam mała to się wlokły a teraz ino myk. Niesprawiedliwe, teraz tyle mogłabym zrobić a tu ledwie coś zacznę, to trzeba iść spać. Może sen zmniejszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Nie dłużej ale szybciej.... A może ci, co sypiają krótko śpią efektywniej? Zapadają w sen kamienny i się regenerują szybciej? Pomijam wszelkich nerwicowców, co chcieliby długo ale nerwy nie pozwolą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe.. że już kończą myśleć... Bo na wszystko jest tabletka lub syrop, czy maść..

Jak nie ma jakiejś choroby to oni już wymyślili... i już jest...

nie mam pojęcia czy rzeczywiście jest zespół niespokojnych nóg... czy wymyślona choroba czy stan aby połknąć tabletkę...

Natomiast przeraziłam się syropem na ... bezsenność dzieci,,... łooo mojamatkoboska... dzieciom już na sen ma matka podać specyfik...

A co będzie jak mały człowiek dorośnie... to już sam w życiu nie uśnie... Ja jak z jakiegoś powodu nie mogłam zasnąć (jak podekscytowana byłam) to mi mama kazała myśleć o niebieskich migdałach, czy liczyć baranki.. a na mur usypiałam jak książkę wzięłam do czytania...

no i te reklamy... w jednym bloku reklamowym jest co najmniej kilka różnych specyfików pokazanych, i że to jest konieczne je brać... !!!

Ciekawe kiedy zabronią... czy w ogóle?

Łudzę się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się reklamy tych cudownych środków, po których zażyciu można z grypą jeździć na nartach. Moim zdaniem to powinno być karalne, bo jeżeli ktoś uwierzy i tak zrobi, to jak nic z zapaleniem płuc wyląduje w łóżku i już żaden forte, megaforte ani superexstraforte na stok go nie przeniesie.

 

Ale ostatnio to mnie rozwala poetyka tej reklamy z płonącym konarem. Kto to wymyślił???!!! Nobla literackiego powinien dostać. Albo ig-nobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobają mi się reklamy tych cudownych środków, po których zażyciu można z grypą jeździć na nartach. Moim zdaniem to powinno być karalne, bo jeżeli ktoś uwierzy i tak zrobi, to jak nic z zapaleniem płuc wyląduje w łóżku i już żaden forte, megaforte ani superexstraforte na stok go nie przeniesie.

 

.

I właśnie tal ludzie robią!!!!!

te leki są super jak ktoś lezy w łóżku. Zbiją temperaturę, bóle mięśni. Ale nie wolno łazić. Jak łazi, to potem ma zapalenie płuc a ja ... pracę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...