Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

mam w domu pralkę, która w wieku lat 10 uznała, że czas zacząć żyć własnym życiem...

Raz grzeje do 40 st a innym razem, na tym samym programie do 70. Zmuszona do wirowania się wyłącza, ale nie zawsze. Czasem wiruje. Czasem nie wylewa wody choć zawsze pobiera i w efekcie ma cały bęben pełen wody. Czasem zapomina, że kręci się w dwie strony i "idzie" w jedną. Dziś dla odmiany odmówiła współpracy (włączenia) całkowicie, po czym położona przez męża na podłodze po podniesieniu ruszyła. Mąż ją tylko oglądał, nic nie rozkręcał, bo w sumie nie wiadomo co. Wstępna diagnoza- pompa potem programator.. kto da więcej? Mąż mówi, że za to ma bęben-nówka i nie rdzewieje, więc szkoda wymienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nowa pralka na razie nie wchodzi w grę ze względów ambicjonalnych i praktycznych

Ambicjonalnych, bo mąż zaparł się, że jakoś jej wyperswaduje niecne mysli

praktycznie bo gdzie ja znajdę taką sympatyczną pralkę, która ma gały zamiast elektronicznych programów i mogę sobie ustawiać parametry w miarę niezależnie. teraz to są programy dla idiotów: brudna bawełna, czysty syntetyk ;) A ja chcę móc ustawiać np. temp 50 st, pranie intensywnie lub delikatnie, 3 płukania i wirowanie na 1200 obrotów. Cztery gały poproszę. Dlaczego nie robią takich pralek?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Elektrolux ma wystarczająco dużą elastyczność jak dla mnie. Z nazw programów wynika ich intensywność, temperaturę sobie mogę wybrać (jako że nie chce mi się zastanawiać, czy wszystko w pralce przetrwa wyższe, piorę w 40 albo 30 stopniach), czas trwania też można w pewnym zakresie wybrać. Jestem zadowolona.

Niemniej życzę powodzenia w reanimowaniu starej ulubionej pralki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Agduś, że byłam swego rodzaju "inspiracją". Ja sobie chwalę tę pralkę ale fakt, że każdy ma inne preferencje.

 

Ewa, czy jest sens brac teraz jakies preparaty witaminowe typu .. nie wiem, "Centrum" albo w tym stylu? Jak zawsze przedwiośnie mnie z lekka "wysysa" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni sens. Chyba, że dietę masz bardzo ubogą w zielone. Ale lepiej sobie kup kiełki (albo sama skiełuj jakąś rzodkiewkę) i twarz do słońca wystaw. Poprawi ci się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nasiona na kiełki, muszę koniecznie w końcu zebrać się i skiełkować je, kurczę.

Wczoraj też surówka królowała, pyszna!

Pekinka, seler naciowy, por, jabłko, do tego sos czosnkowy.

Niebo w gębie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...