Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Końcówka wyprzedaży w sklepach. W niektórych już nie ma nic, w innych za to resztki, ale najtaniej. Przy okazji wizyty w kinie (centrum handlowe, oczywiście) nabyliśmy spodnie dla dzieci. Magda powyrastała ze wszystkich i już nawet w zimowych butach widać, że przykrótkie, a dla Małgo trafiły się dżinsy za 25 zł bardzo fajne w Smyku. Też muszę zrobić przegląd i przykrótkie oddać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niektórych pewnie zrobię, ale nie wszystkie się nadają, no i nie potrzebują tylu par na lato.

Ciekawe, że Małgosia ma 143 cm wzrostu, a spodnie musiałam jej kupić na 152, bo te na 146 były dużo za krótkie. Albo coś im się w Smyku porąbało, albo Małgo ma długie nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony nadal uwielbiam, ale na mnie jakoś mniej.

Najbardziej go lubię w kwiatach. Tak, żeby czerwień aż "gryzła" w oczy. Takie ogniste róże na przykład. Albo nawet jakieś surfinie.

 

Przeszłam się dziś po ogródku, prace czas zacząć a ja nie bardzo mam kiedy. Jak z mamą lepiej, to data atak astmy dostał i znowu musiałam gnać do nich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, opieka nad rodzicami na pewnym etapie zaczyna nas dość mocno wciągać.

Też to znam, nam o tyle łatwiej, że mieszkamy z Teściami, ale z kolei o tyle trudniej, że jesteśmy pod ręką w każdej chwili, przy każdym drobiazgu.

Możemy mieć tylko nadzieję, że nasza starość nie będzie gorsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko, ale kiecki. Jakby tak człowiek był o 20 kg młodszy! Przynajmniej mogę sobie posadzić tulipany :) Takie miałam kiedyś, ale mi pod ziemię wlazły i przestałam mieć.

O, własnie, muszę poszukać tulipanów i je w koszyki powkładać, bo mam jakiś mega-wypas z holandii i jak te też w ziemię się zakopią, to się popłaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale one są posadzone... miałam na mysli, że muszę je wykopać i w koszyki powsadzać, bo za trochę ich nie znajdę :) Ale to chyba jak przekwitną. W ub roku odkładałam, odkładałam i ... nie zrobiłam. Teraz nie będę czekać do jesieni. Jesienią praca w ogrodzie jest błeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...