Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie wiem, czemu masz taki problem z tym linkiem. :confused:

Może napisz do działu technicznego forum, niech spojrzą, pomogą.

A najpierw spróbuj wejść jeszcze raz w edycje sygnatury, wstawić tam link do komentów w identyczny sposób jak wstawiamy linki w naszych zwykłych postach, czyli piszesz "Komentarze", zaznaczasz ten wyraz, klikasz w globusik ze spinaczem i w oknie dialogowym wklejasz skopiowany wcześniej adres komentów.

Powinno działać, no bo jakże!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia, dzięki, tak zadziałało!!!!

a wczoraj nie chciało

a może to ode mnie z domu nie chciało, bo mam takiego antyvira, co mi życie utrudnia czasami i blokuje znienacka :)

w każdym razie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dziś już lepiej. wlazłam w grządki, z ogromną przyjemnością wypieliłam kuupę perzu, zastanawiam się, czy zdjąć już ubranko z klona palmowego.

 

A zdjęc ogrodu nie ma.. bo i co ma być. Oprócz tego, że wszystko rośnie, to nic się nie zmienia. Dostałam jednak od wuja kawałek dodatkowy działki do uprawy i mogę poszaleć, wiec będą zdjęcia. Jak poszaleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to właściwie nie wiem jakiego mam klona, nie pamiętam już, ale wytrzymuje ładnie!

 

Ewa, możesz mi ewentualnie podpowiedź w związku z tą chrypą Karli i drapaniem w gardle ... będę wdzięczna...

 

I koniecznie rób zdjęcia nowego obszaru działalności!!! Dbaj o siebie, nie szalej!!!! (matkoooo, komu ja to mówię?????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, myślałam, że już przeszła sama. Jak nie chce sama, to daj jej sterydu do nosa 2 razy dziennie przez kilka dni i coś do ssania na gardło. Ja też brałam 3 dni końskie dawki sterydu (buderhin 2x2-3 wziewy), wczoraj miałam kaszlowy kryzys a dziś już prawie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, ja miewałam chrypę tak długo, że zapominałam, jak brzmi mój normalny głos. No ale ja pracowałam w szkole i nie brałam L4 nawet wtedy, kiedy ledwie było mnie słychać, a to chyba nie jest najlepszy pomysł, bo od kiedy nie pracuję, chrypka przechodzi szybciej. Może Karla w szkole za dużo gada, a na przerwach trzeba głośno...

Małgo też chrypła na długo i od byle czego (przeziębienie, ale też np. kiedy się wydarła ze złości konkretniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Jej ten buderihn na wsi słuczaj i dla spokoju sumienia. Nie powiem, że mi to sen spędza z powiek ale tak zupełnie spokojna to też nie jestem. Dzięki Ewa!

Agduś, Karla to się raczej nie wydziera prędzej ja :). Po każdym przeziębieniu tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, miałam rodziców przez 2 dni w komplecie a wcześniej mamę samą. Dobrze, że nie zwariowałam. Tata czynił próby zagnieżdżenia się a ja nijak nie mam dla obojga miejsca. Ten dom nie jest dla 5 osób, stanowczo. Nawet pokój gościnny nie ma drzwi, bo dotychczas był po prostu gabinetem. Muszę przemyśleć sprawę a nade wszystko wywalić pianino. A. stwierdził, że zostawi sobie ramę ze strunami jako ozdobę a reszta pójdzie do pieca ;). Owszem, pianino jest zabytkowe ale strasznie sfatygowane i za chiny nie stroi. Nie ma co się rozczulać, skoro grać się nie da :)

Muszę przystosować dół do rodziców, bo oni wyraźnie chcą się przystosować do dołu... Inna sprawa, ze o ile z moim ojcem jest spokojnie i da się żyć, o tyle życie z mamą jest fatalnym pomysłem i raczej się nie da. Znaczy nie da się pozostać normalnym. Ranyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...