Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie, miałam to samo zauważyć :)

Za to ja prawie przestałam, ograniczam się do jednej dziennie i przeszłam na pokrzywę. Polubiłam. Tylko włosy mi po ziółkach rosną jak głupie.

 

Właśnie sobie uświadomiłam, że jak moje dziecko nie dostanie się w Łodzi na studia, to będę ze 2 tyś miesięcznie w plecy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja chce iść na kierunek, którego nie ma w Kielcach, więc jak zda maturę i się gdzieś dostanie, to na bank będę w plecy. :)

Z drugiej strony to chyba dobrze jak się studiuje w innym mieście i trzeba się porządzić pieniędzmi i zakupy zrobić. Tak mi się wydaje, że wtedy łatwiej pępowinę się przecina. Ja nigdzie nie wyjeżdżałam w czasdie nauki i do teraz mama potrafi zadzwonić z pytaniem, czy byłam w kościele :D. Muszę jej przypominać ile mam lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierzę.

 

Weronika wybrała sobie studia, które są tylko w Gdyni i Szczecinie, więc jeżeli się dostanie, to będziemy mocno w plecy.

 

Zaczęłam móc pić kawę, kiedy zaczęłam biegać, wcześniej mną telepała. Nie wiem, czy to ma coś wspólnego, ale szybko się uzależniłam i teraz bez kawy nie funkcjonuję. Nie piję rano od razu po wstaniu. Nie muszę. Póki się ruszam, coś robię, jest ok. Za to kiedy tylko siądę na chwilkę, to zapadam w letarg. Zdarza mi się przetrwać dzień bez kawy, kiedy nie wysilam się rano (znaczy nie idę na siłownię, jogę, nie biegam). Normalnie dwie mi wystarczają na luzie, jedna pozwala przetrwać, rzadko bywa, że i trzy to mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara wiarą ale w Łodzi ciężko jest. Bo dużo ludzi tu składa papiery nie dlatego, że poziom super, lecz bo życie taniej, niż w Krakowie czy Wawie. Mój światopogląd wyprostowała wczoraj pewna studentka. A ja naiwnie myślałam, że to uczelnia taka dobra i ludzie się pchają. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, jakam ja szczęśliwa, że mamy ten etap finansowy za sobą!

Nasi studiowali równocześnie, jeden w UK, drugi w Wawie, wciąż tam studiuje, ale już sam się utrzymuje.

Ale na początku ich edukacji uczelnianej nie było nam łatwo, oj nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz młodszy w Wawie płaci za pokój w mieszkaniu, gdzie w 3 pokojach mieszkają studenci ok. 600 zł.

Tyle, że to bardzo dobra lokalizacja, Saska Kępa, bardzo blisko Alei Waszyngtona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak przez 6 lat :(

 

dziś mieliśmy dzień artystyczny. Ja pomalowałam pół spódnicy, muszę jeszcze dokończyć, mąż oprawił obrazek z aukcji, bardzo ładnie. A córcia na podstawie rad z bloga Arctici malowała postarzoną ramkę dla Poli Negri, której obraz namalowała wcześniej.

Zdjęcia pokażę, jak wszystko będzie gotowe i zawieszone na właściwych miejscach. A spódnica skończona. Na razie jest pół azalii w pąkach. Z drugą połową czekam, aż rozkwitnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko się zgadza. Tylko wyjeżdżając trzeba mieć świadomość, że

- trzeba mieć zawód, który chcą w obcym kraju; co prawda mając do wyboru życie na zmywaku w Polsce lub w Anglii wybrałabym Anglię, bo tam się jakoś łatwiej żyje, ale przy większych ambicjach tam trudniej się ze zmywaka wyrwać

- jeżeli będziemy szukać pracy, to znajdziemy taką, której nie chcą wykonywać tubylcy i w dodatku zapłacą nam mniej, niż im

- będziemy pierwsi do zwolnienia

-wyjeżdżać trzeba, jak się jest młodym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...