Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem czy kiedykolwiek istniało rzetelne dziennikarstwo.

Jak świat światem, media zawsze manipulowały i wykrzywiały rzeczywistość.

 

A jednak wielu, bardzo wielu posiłkuje się w różnych sytuacjach właśnie doniesieniami mediów tak je dobierając, żeby własny interes na tym ukręcić! A media dobrze wiedzą, co i jak mówić, żeby zwiększyć oglądalność/poczytność/słuchalność!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia usiłuję kupić 12 mb deski modrzewiowej tarasowej. NIKT nie jest zainteresowany sprzedażą. Przypomina mi to moje próby z podłogą przemysłową (taka mała powierzchnia nie była interesująca dla wykonawców), z zakupem komina systemowego (producent chciał sprzedać 10 kominów lub przez przedstawiciela na łódź, kłopot w tym, że przedstawiciel też chciał sprzedać 10!) I jak tu zyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałam. Nie mam czasu jeździć po 6 desek! Usiłuję kupić w necie i dostać kurierem. Chyba to niewykonalne. Piszę pytenia do tartaków, na 10 odpowiada 1 że nie jest zainteresowany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, TARcia, ale ceny są albo odlotowe albo trzeba kupić całą paczkę, a tyle desek mi nie jest potrzebne. mam na taras panele drewniane i te deski mają być na "obwódkę"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie bać. Nawet Brazy modrzew sam do mnie nie przyjdzie.

 

TARcia, w tartakach po 50 zł, jest różnica. Ale ciii, jeden się do mnie dziś odezwał, mam szansę na deski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie. Deski kosztują 60 zł a ich przewóz wyceniono na 40. Za 100 to sobie faktycznie mogę w Leroy sama kupić, bez łaski. Dziwne to jakoś, bo zamawiałam kiedyś i nie było problemu a było taniej. Ceny zaporowe, żeby sobie nie zawracać głowy sześcioma deskami??? Od dobrobytu w d.. się przewraca :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś u stolarza można było kupić listewki, pojedyncze deseczki, deski...

Teraz - zapomnij.

Czasy takie durnowate.

Chyba rzeczywiście od dobrości im się na głowę porobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda Depesia, dalej mozna. i wiem co mowie, bo mezu ostatnio dla babci swej robil tarasiunieczek (micro tarasik :D ) i dupereli potrzebowal. nie bylo problemu tylko samemu trzeba bylo po to pojechac. ale akurat mial w drodze do pracy wiec no problemo :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, może jeszcze jakieś niedobitki.

U nas np. nie ma mowy i też wiem, co mówię.

Nawet obrzynów nie kupisz, ani skraweczka! :evil:

Wszystko na pniu wykupuje Kronopol na panele, w życiu ani kawałka nie sprzedadzą, nie chce im się bawić z klientem detalicznym i to malutkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...