Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja cieszę się jak nie wiem, że wakacje się skończyły...

Niby to jest bardzo fajny czas... ale nie te tegoroczne dla nas... te były ciężkie... bardzo...

Wraca dzięki szkole obowiązkowość , godzinny rytm i to, że TRZEBA... jest mus..

A w wakacje... no niech tam.. a co za różnica ta czy inna godzina...

...i o dziwo, młody śpi jak zabity... śniadanie gotowe, garnitur gotowy, a jemu nawet, to, że się tłuczemy nie przeszkadza....

 

 

Mówisz Ewa, że mąż "kiedyś" potraktował od razu.. no to tak jak mój młody.. w zeszłym tygodniu jestem na targu, robię zakupy i omsknęło mi się, powiedziałam, że jedzie z tatą po południu na ryby, - o której- o 16.00... NIE... już , natychmiast... i tak jest zawsze...

Nie jutro, nie za tydzień czy miesiąc... natychmiast...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Ta kobra była z 10 km od nas. Nie wiem, jak to szybko chodzi.. pełza..

Nadal podlewam. Już mi się wyć chce przy tym wężu. Ziemia jak pieprz, nawet nie wsiąka. Wylewam ostatnio przed podlewaniem płyn do mycia naczyń, żeby napięcie powierzchniowe trochę zmniejszyć. Odrobinę pomaga, przynajmniej woda nie płynie sobie grządek hen w trawę. Chcę deszczu! No, trochę deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa - płyn do naczyń jest WYSOKO toksyczny dla roślin, nie wylewaj!

Podlewaj etapowo.

Najpierw zroś lekko, rozproszonym strumieniem.

Zostaw na 10-15 min, żeby te pierwsze krople wsiąkły.

Potem podlej - powinno lepiej wsiąkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też pada

wreszcie

płyn do naczyń jest biodrgradowalny i nie widziałan nigdy, żeby zaszkodził. Przeciwnie, moja ciotka wylewała na te nasze iły wodę po myciu naczyń i kwiaty szalały u niej. No, oczywiście nie podlewam jadalnych, ale funkie odżyły trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...