Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dorwalam neta wiec tylko serdecznie pozdrawiam wszystkich z Wenecji. Zwiedzamy intensywnie jednoczesnie uprawiajac DAL. Za dwa dni poznam chyba wszystkie uliczki. Bo juz powoli kojarze miejsca przejscia itp. Jest fajnie psiakom chyba tez sie podoba ale nic mi nie powiedzialy tylko od razu w kime poszly. Buziaki i do zobaczenia na zlocie. Co to za fajne grzybki jada Braza???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiemy, moze napisze

w każdym razie po nich bierze się polar i wysyła w Polskę :)

 

TAR miłego urlopu, pływaj dzielnie po kanałach ;)

 

A ja kombinuję, jak tu pojechać na zlot. Chciałabym, ale w niedzielę jadę do Rept na cały tydzień służbowo i nie wiem, jak to wytrzyma rodzina. Ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa polaru wyjaśniona- to Gagaty.

 

Prawie skończyłam kamizelkę. To dlatego mnie tu nie ma, ciężko pracuję nad... drutami :) Prawie, bo zostało mi wykończenie dołu i taka falbana wokół szyi. Na razie wyprałam, naciągnęłam na manekin i schnie. Znaczy się blokuje ;)

Ciekawe dlaczego wyliczałam oczka a jeden przód i tak wyszedł ciut dłuższy, niż drugi? Nie miałam tam żadnego wzoru, zeby ją pokreciło :lol2:

W każdym razie pachy też wyszły różne, ale to się wyrówna.

No, jeszcze ciut ciut i wrócę do rzeczywistości.

Jutro przyjeżdza do na telewizja do pracy. Muszę ufarbować włosy? Bo do fryzjera to nie mam szans zdążyć. Jakoś mi to umknęło.

 

A poza tym mamy położone drewno na tarasie. I poprawioną nawierzchnię. Cieszę się, teraz to czuję się jak w salonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jeno adresu potrzebuję i polar ruszy w kolejną podróż.

 

Ja dzisiaj trzy poduszki skończyłam - jedną patchworkową skończyłam, dwie zwykłe szybko uszyłam. W przyszłym tygodniu też mi się trochę szycia zapowiada. I na co mi przyszło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wracam powoli do rzeczywistosci, choc troche ciezko bedzie jutro wrocic do pracy. No i przezylam szok termiczny:o

Wenecja tak jak w zeszlym roku mnie omamila, pewnie kiedys znowu tam pojedziemy. A na wybrzezu byla zarabiscie, slonce, ciepla woda i co dziwne wzburzone morze, fale wielkie to moglismy poszalec.

ps. w Wenecji nie smierdzialo :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, może Braza ma cechy męskie? Bo podobno panowie nie rozróżniają kolorów. Mój mąż ostatnio ciepłą beżową listwę przylepił do zimniej fijołkowej ściany. I się kłócił, że jest pięknie. Potem przyznał, że nie miał pomysłu, co z tą listwą zrobić :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No odróżniasz. Przeca napisałam, że polar jest rudy (albo ceglasty, jak kto woli), a moja bluza dresowa jest bordowa. Znaczy oba kolory występują. A Tobie jeno się pokiełbasiło kto w którym występował. A nie pamiętam, żebyś przy tych kartach spożywała w nadmiarze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...