Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rany boskie, terroryści nie lekarze!!!!!!:o;)

 

To ja jeszcze do młodzieży nie-emeryckiej sie zaliczam bo rano ledwo żyję!!!!

 

Agduś, ja też zapalałam papierosa, gdy tramwaje w Wawie sie spóźniały - to zawsze działa!!! Na komary - nie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama miała to badanie. Niby stwierdzono chrobę Meniere"a, ale od roku nie ma objawów. Chyba, że leczenie daje skutek.
Nie ma leczenia. Ale jest silna zależność od stanu psychicznego. Są stresy- są objawy. I dieta niskosolna (lub równo-solna) pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma leczenia. Ale jest silna zależność od stanu psychicznego. Są stresy- są objawy. I dieta niskosolna (lub równo-solna) pomaga.

 

No własnie musiała się nauczyć żyć prawie bez soli. A soliła strasznie. W czasie remontu jak się musiałam na miesiąc przenieść do rodziców to normalnie nadciśnienia dostałam. Wróciłam do swojej kuchni i się wyrównało. Rzeczywiście miała duży stres przy nasilaniu się objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej dzisiaj przyniósł kanie. Były na obiad. Jutro będą na obiad. Suszą się. Będą marynowane.

Od cholery tych kań. Jak nie było, to nie było, a kiedy się pojawiły, to od razu za dużo...

No, to sobie ponarzekałam po polsku...

 

Ja tam nie miałam problemu z logowaniem. Może dlatego, że się nie wylogowuję wcale. Za to zdjęć nie mogłam wklejać, a teraz to chyba pójdę spać, bo lecę na pysk. Ekspres do kawy dogorywa, a ja bez kawy mu w tym towarzyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzyby, fuj

rydze podobne do jakiegoś mleczaja, o ile pamiętam (nie chce mi się szukać) to działa halucynogennie?

O kaniach nawet nie mówię, toksykologia jest pełna znawców ;)

Zadka nie widziałam, bylam zajęta na siedząco. Jedna praca, druga praca, odebrać dziecko. Cały dzień z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kani pierścień na trzonie jest luźny, u sromotnika przyrośnięty.

Kania urwie się z poszarpanym na dole trzonkiem, a sromotnik ma charakterystyczną pochewkę, takie okrągłe "coś" otulające koniec trzonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...