Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A buraki tkwią. W nocy przymrozek ma być, ale skoro śniegi przetrwały, to im nie zaszkodzi. Muszę je wreszcie zebrać i zobaczyć, ile tego dobra mam i czy warto w ogóle zaczynać się paprać, coby je w słoiki wsadzić. Zresztą najwyżej dokupię trochę, bo buraczki uwielbiam, a te stare wyszły ze słoików.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koperek włożyłam zielony i się kiszą. Zobaczymy.

Buraków nie hoduję a koperek mi nie rośnie, nie muszę zbierać przynajmniej.

 

Słyszeliście, że mają gimnazja likwidować :jawdrop::jawdrop: wesoły czas nam nastał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się z tą likwidacją nie pospieszą, bo Małgo nie może się doczekać tego gimnazjum w sąsiedniej wsi, do którego Weronika chodziła, a Magda chodzi teraz.

W sumie mnie się gimnazja od początku nie podobały, ale teraz jakoś się do nich przyzwyczaiłam, zwłaszcza, że wokół nas jest kilka społecznych, bezpłatnych, na dobrym poziomie, a tutejszej podstawówki nie znoszę i nie mogę się doczekać, aż ostatnie moje dziecko ją skończy. Znaczy niektórzy nauczyciele są w porządku, ale derekcja to najbardziej zabetonowany beton, jaki widziałam w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle najgorzej będą miały roczniki przejściowe. Za dużo tych zmian w oświacie! Każde moje dziecko "idzie" innym programem. Coraz to zmieniają się egzaminy, programy, podręczniki. Najgorsze, że nie są to zmiany na lepsze (z wyjątkiem odejścia od debilnego "projektu" na maturze z polskiego). Mam tylko cichą nadzieję, że likwidacja gimnazjów to zbyt duże zamieszanie, żeby zrobić to z roku na rok i że kiedy już postanowią to zrobić, to nie zlikwidują ich od razu, a wygaszą (czyli że kiedy Małgo zacznie gimnazjum, nie zamkną go po pierwszej klasie cofając ją do podstawówki).

Co zrobią z małymi nowymi budynkami gimnazjów przystosowanymi do trzech klas na każdym poziomie, kiedy ich miejsce zajmą z powrotem ośmioklasowe podstawówki? Przecież w szkole Magdy jest teraz dziewięć oddziałów, czyli po kolejnej reformie zmieściłby się tam jeden ciąg ośmioklasowej podstawówki (+ świetlica albo jadalnia). Jak upchną dodatkowe dwa poziomy nauczania w podstawówce Małgosi, która już pęka w szwach mając po dziesięć klas na jednym poziomie? Jak zmieszczą w przedszkolach obowiązkowe czterolatki i sześciolatki cofnięte ze szkół?

No jaja normalnie!

Kurczę, byle moje dzieci zdążyły, a potem to choćby potop!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dwa nowe województwa mają być. Warszawskie dlatego, że Warszawa za bogata jest, a kiedy prezydentem miasta był św. pamięci brat obecnego Naczelnika Państwa i chciał ten nadmiar pieniędzy ulokować w Świątyni Opatrzności Bożej, to mu nie pozwolono! I dlatego teraz będzie osobne od Mazowieckiego Warszawskie, a rzeczona świątynia poszybuje pod niebiosa. Dlaczego ma powstać Środkowopomorskie to ja jeszcze nie wiem, bo się zgubiłam przy tych pierwszych wyjaśnieniach. Jakiś słaby dzień mam, pojąć nie zdołałam, dlaczego oddzielenie bogatej Warszawy ma pomóc biednemu Mazowieckiemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic przez dodanie wojewodztw chca zrobic skok na wczesniejsze rozpisanie wyborow samorzadowych, niegrzeczne pisiorki:sick:wiadomo ze samorzady to podstawa i baza. ale zeby sie nie udlawili, mam nadzieje, ze to moze byc strzal w stope dla nich.

 

do tego temat trybunału konstytucyjnego

 

pisiorki chca zrobic skok na kase, sady, samorzady, szkoły - dobrze sie przygotowali

 

religia w szkolach bedzie 4 razy w tygodniu a matematyka tylko 2 ;)

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depesia to realizm po tym co czytam i slucham od paru dni w radiu, tv, wiadomosciach i zwyczajnych rozmowach z ludzmi. te ciucki po prostu przescigaja sie w pomyslach, dudus juz blokuje nominacje sedziow do TK pod wplywem kartoflanych intryg.

tez sie boje a chyba najbardziej, ze przez ich knowania za dwa lata rozpizdza gospodarke i do gara nie bedzie co wlozyc:yes::(

 

a to co przylizuch jacus k. wygaduje :o zapowiada sie niezla karuzela

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...