Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Wszyscy zaganiani a ja zaczełam urlop. Co prawda garbaty, bo wzięłam pracę do domu, ale przynajmniej nie muszę wstawać rano i rozpoczynać dnia od pytania "co tu na siebie włożyć". No i nie muszę oganiać się w pracy od natrętnych "jatylków", którzy włażą do pokoju z hasłem "ja tylko po..." i d... wszystko co wymyśliłam i miałam własnie przelać na komputer idzie w ...gdzieś. Jak zamknę pokój, to dzwonią. A jak wyłączę telefon, to zawsze okazuje się, że pilnie mnie potrzebował jakiś dyrektor albo inna szycha i było halo "gdzie jestem"...

Wczoraj walczyłam z zakupem komórki. Padła mi stara, wybrała sobie termin idealny, no i co tu zrobić. Umowę podpisałam 2 tyg temu bez zakupu nowej. No to trzeba do sklepu iść. A że z kasą przed świetami kiepsko, to celowałam w raty. No dobrze. Wybrałam sobie Motorolę Xplay po przeczytaniu iluś opinii i rozpatrzeniu stosunku potrzeb do możliwości. Głównie finansowych. Priorytetem jest duuuuży ekran i zachęcający wygląd ;) Wynalazłam interesujące raty 0% wynalazłam sklep, w którym był egzemplarz inny, niż pokazowy i pojechałam kupować. Dzięki swarozycowi zdolność kredytową na 1300 zł posiadam ;). I co się okazało? Raty 0% to czysta teoria. Jeden eurortv (manufaktura) - owszem, 0% ale 0,9% dopłaty do każdej raty pobiera sklep. Wychodzi 280 zł drożej. Chyba się nie myli albo chcą odstraszać klientów. W tymże obiekcie był jeszcze Saturn- raty są 0% ale obowiązkowe ubezpieczenia wynoszą prawie 180 zł. Eurortv przy Tesco ma i 0% i bez dodatków, ale nie ma telefonu (pewnie właśnie dlatego, kto miał kupić, to kupił tu). Wróciłam do domu i oglądam w necie. A w necie w Euro są raty i bez procent i bez opłat. Da się! I zakupiłam po raz pierwszy w życiu na raty przez internet :) Ciekawe. Aż jestem zaniepokojona, jakie to łatwe... Za łatwe! Już rozumiem, dlaczego grasują oszuści..

W każdym razie jutro mam mieć telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A światłość już niedaleko:

w Grudniu się narodzi Dziecko,

co jednym wzniesieniem dłoni

świat ku światłości nakłoni.

Spójrzcie, jak pierzchają cienie!

Płynie Boże Narodzenie!"

K.I. Gałczyński

 

Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, do normalności to mam jeszcze 1,5 tygodnia. Bo mam urlop do 7 stycznia. Ale i tak do spółki chodzę, więc urlop połowiczny.

Świeta miłe były, bo nie u nas ;) Wreszcie nie sprzątałam, bo gotować to musiałam i tak. Ale znalazłam czas na spacer z psem i na poczytanie gazet. Kupiłam sobie książkę "Piękno neurobiologii" i patrzę na nią z utęsknieniem, niestety, na to czasu nie znalazłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł brzmi pięknie...

 

Ja tam wolę święta u nas, bo chociaż trzeba się napracować, to wszystko jest tak, jak chcę i po Wigilii możemy się dowolnie lenić. Rrrrrany, jaka ja bym była nieszczęśliwa, gdybym musiała w którykolwiek dzień świąt... cokolwiek. No bo nie muszę nic. A już wyjść na jakiś uroczysty obiad, albo takowy urządzać... Brrrr!!!! Chyba nic nie jest w stanie zmusić mnie do tego! Zależnie od chęci i pogody mogę leżeć martwym bykiem albo iść na spacer, jechać na wycieczkę rowerową albo grać w planszówki, czytać albo odmóżdżać się przed telewizorem. I tego będę broniła jak niepodległości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, u nas są obowiązki rodzinne. Rodzina jest na miejscu, trzeba ich obskoczyc, bo jakże by tak, w Święta się nie spotkać??? Dlatego zwykle spędzamy je pracowicie.

 

A'propos ksiązki, to napisał Jerzy Vetulani, są z nim wywiady w necie i kazdy jest dobry. W książce liczę na to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon życzeń noworocznych rozpoczęty :)

Ja mogę składać jutro- nigdzie nie idziemy. Powiem więcej, nawet pić się nie da, bo młoda idzie "gdzieś" i pewnie będę robić za taksówkę.

Ale obiecuję sobie solennie, o 22 odkładam pracę i będę się lenić. Mam do zrobienia 2 broszki, pokupowałam koronki, będę kombinować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...