Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj, to jak nie ty???

 

 

Udało mi się wstawić zdjęcia!

jest wersja z marynarką i bez, fryzura była pod postacią dobieranej korony, bo młoda zaniedbała umówienie fryzjera ;) To z marynarką jakoś dziwnie wyszło, ale akurat to udało się odchudzić, że forum przyjęło ...

 

Zostawię te zdjęcia ze 2 dni, potem usuwam...

 

 

Co prawda nikt tu nie zajrzał, ale usunęłam. a przynajmniej miałam zamiar, tylko, że to nie łatwe

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra!!! Świetnie wygląda! Mam nadzieję, że tak samo świetnie się bawiła!

 

 

Szacun dla dzięcioła i kosa. Mnie tak wytresowały sikorki ...

 

A jeśli chcesz usunąc te załączniki to wejdz w zaawansowaną edycję i kliknij na zarządzaj załącznikami. Otworzą Ci się wszystkie Twoje zdjęcia, wybierasz to, które chcesz wywalić klikając na "x" w prawym górnym rogu.

Murator nie przyjmuje zdjęć większych niż 100kb więc musisz je zmniejszyć, ja mam LightImage Resize i się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zajrzalam szybko ale nic nie pisalam, bo mielismy sytuacje awaryjna z malym pieskiem i wypadlo mi z glowy. Gorset super, myslalam ze spodnica tez jest czarna. ale calosc wygladala jak oryginalny zestaw. mam nadzieje ze mloda sie dobrze wybawiła? Tak? No to teraz ..............do nauki:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorset? w necie. Gorsety.pl

Tylko jest jeden myk- nie można ulegać złudzeniom. jak przy opisie stoi "dla małego biustu szukaj..." to szukaj dla małego a nie dla własnych nadziei na duży :) Wtedy będzie dobrze dobrany. Zuzy koleżanka też tam kupiła, biust nie za duży a gorset wybrała w serduszko (dla dużych biustów) i marudzi, że źle dobierają i sklep do bani :D

 

Co do bawienia się - podobno umiarkowanie ale może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te gorsety nosi się na bluzkę, fajnie wyglądają na białej koszuli i do spodni. Nie zainwestowałabym trzech stów w przedmiot jednorazowy ;)

 

Pies mi zachorzał. Biedna ma zmiany na skórze, zaczęło się od jakiegoś uczulenia a potem się wdały mikroby i grzyby. Latam do weta, pies je antybiotyk, smarujemy a po sterydzie wcina wszystkie, nawet najbardziej nielubiane chrupki ;) Idzie bidula do gabinetu, nawet nie piuknie jak ją okręcamy, kładziemy. Za to przy smarowaniu mruczy, jak kot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weronika chodziła w gorsetach do szkoły. Właśnie na bluzkę bawełnianą zakładała. Najfajniej wygląda do takiej z szerokimi rękawami na gumki przy nadgarstkach. Tylko buty niewygodnie sznurować w gorsecie ;)

 

Biedna sucz!

A nasza mruczy, kiedy widzi, że idę do wiaderka z karmą celem nafutrowania jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna, naszemu bialasowi pomogla zmiana karmy na taka dla alergikow (zmiany na lepsze zachodza po 3 tygodniach) i wszelkie smakołyki tez hipoalergiczne (dr Siedel ma rewelacyjne ale drogie) mozna tez sprobowac karme z jagnieciną - ponoc najmniej uczula. Do tego dostalismy super spray strydowy psikany miejscowo po tygodniu rany zniknely i pies sie nie wygryzal. no i niestety czeste kąpiele co tydzien byc musialy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nigdy nie miała alergii!

Zaczynam podejrzewać pianino. Mieliśmy takie stare, stuletnie. Jakoś tak przed Świętami kupiliśmy elektryczne i mąż wymyślił, że użyjemy tą historyczną obudowę jako stojak. Wybebeszył cały środek i włożył w klawiaturę elektryczną a pudło z młoteczkami, klawiszami i czym tam jeszcze stało pod schodami w okolicy posłania psa. Może tam jakiś stuletni kurz był? Niby wszystko było odkurzone i wyczyszczone, ale kto wie.

Spryskiwacze też mamy, już się nie drapie ale wyleczyć trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moze nabyla, jak to jednorazowe to wyleczy sie predzej czy pozniej a jak ma alergie to ciagle bedzie sie babrac. my trafilismy do dobrego weta od chrób skory i alergii w 3 city, po kilku roznych probach wyszlo co mu dolega. jedna rzecz nasilenie problemow skornych nastepowalo zazwyczaj kiedy mial przepelnione gruczoly.

 

a moze w tym kurzu byly jeszcze plesnie i grzyby? moze wypierz jej tez poslanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...