Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

o matko, dlaczego on je krem??? może jakąś hiper-odchudzającą karmę mu dajesz??? No bo rozumiem rękawiczki (szczególnie skórzane i najdroższe), kabel (najlepiej pod napięciem), portfel z wypłatą w środku i dokumentami- to się zdarza zjeść każdemu psu. Ale krem z rąk???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mojemu sie nie zdarza rekawiczek czy portfela on lubi krem, nie wiem czemu- probowalam, nivea jest slodki w smaku.

jesc dostaje az nadto, krem lubi zlizywac od malego - to bardzo dziwny pies, ooo uszy tez lubi nam wylizywac:cool:

w sumie oba sa dziwne, nigdy nic nie pogryzly. ani butów, ani sof skorzanych czy nog od krzesel (tez sa w skorze) za to lubia podkradac skarpetki nie ma znaczenia czy czyste czy uzywane i je ciamkac, kradna namietnie wszelkie chusteczki, reczniki papierowe, pelnia szczescia jest przy kradziezy papieru toaletowego. kiedys szukalam psa a on cichaczem pod nogami wszedl do lazienki, ja drzwi zamknelam a on mial orgie z toaletowym, cichutenko siedzial i jak weszlam do lazienki to lezal bialy kłebek na kłebie papieru z pelna szczesliwosci paszcza. ot takie nasze codzienne zycie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tłuszcz tak działa.

 

Właśnie zrobiłam komuś przykrość :( Sprzedawcy na alegro. Odesłałam z komentarzem "ja tego nie założę!" Chyba go ubodło...

Zgubiłam broszkę w Tesco, pisałam. Nie była super droga czy piękna, ot taka z białych kryształków, kupiona w Neew Look lub innej sieciówce za max 10 funtów. Droższych nie kupowałam. Ale ponieważ pasowała do apaszki, postanowiłam sobie odkupić u nas. To jakiś koszmar! Obejrzałam całe aledrogo. Wybrałam coś zbliżonego wyglądem, choć droższego bo za 80 zł. Przyszło badziewie. Nie myślałam, że w tej cenie można coś takiego sprzedawać, tylko dlatego, ze ma 5 szklanych kamyków. zresztą kamyki, jak kamyki ale oprawa! Miała być posrebrzana a wyglądała jak posrebrzany plastik. Ta zgubiona była metalowa, pięknie błyszcząca a kamyki wyglądały jak gwiazdki. Dopiero w zderzeniu z zakupionym szkaradztwem zobaczyłam różnicę! czyli co? muszę jechać za granicę po broszkę albo oglądać srebrne za 250 zł, bo przyzwoitej i niedrogiej się u nas nie kupi? Dziwne to :(

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz te sklepy http://www.decobazaar.com/vintage-bizuteria.html , http://www.ewasaj.com/ albo http://pl.dawanda.com/bizuteria/ ? Raz w którymś kupowałam zegarek i baaardzo mi się podoba. Całkiem jak na zdjęciu. Fakt, że mają od różnych producentów, więc różnie może być, ale może jakoś sprawdzają jakość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłam na taką stronę

http://www.stoklasa.pl/pasmanteria-x2s01462

i zamówiłam broszkę. zobaczymy, jak przyjdzie, jest na tyle tania, że nawet jak to będzie nie to, to trudno. Zamówiłam też ozdoby do włosów i w ogóle kupiłabym pół tego sklepu :)

Agduś, popatrz sobie, tam są dodatki do rękodzieła różne i zegarki dla królików i transport mają darmo od 30 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej. Rany się pogoiły ale ciągle jeszcze jest na sterydzie i na antybiotyku. I je je je... ale dobre rzeczy. chrupki bez entuzjazmu.

 

a ja mogę zdać opinię z broszki z linka powyżej. Otóż wygląda o niebo lepiej, niż ta z aledrogo. metal przynajmniej jest metalem. tylko kryształki to szkło a nie kryształ czy swarowski, więc błyszczy ale mogłoby lepiej. Za 30 zł to jakość świetna, a jak będę chciała bardziej błyszczącą, to na spokojnie sobie kupię. Grunt, że mam czym apaszkę spiąć, bo do tego mi służyła ta broszka.

 

jak będziecie dzieci wydawać za mąż, to jest tam dużo błyszczących drobiazgów ukochanych przez panny młode w stylu hamerykańskim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ostatniego zdania: A kysz!!!

 

Cieszę się, że Ci się podoba i że psuczka ma się lepiej. Akurat Ciebie ostrzegać nie muszę ale i tak to powiem: moja Katma po sterydach straszliwie zaczęła tyć (wiem, nasza wina) i tak już zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...