Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem, co Wy widzicie w tych różanych konfiturach ale nie dyskutuję o gustach kulinarnych. Dla mnie najlepsze pączusie to właśnie te małe, bez nadzienia ... uwielbiam je a już czytając książkę to mogę i kilogram wciągnąć i nawet nie zauważę, kiedy ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tesco nie narzekajcie, oni mają słodycze z Anglii (no, pączki to chyba nie, bo tam nie znają) i powiem wam, że jedyne co Anglicy mają jadalne a wręcz dobre, pyszne nawet, to są słodycze. Torty.... ciasta... czekoladki... ech, nie bez powodu przytyłam u nich 10 kg :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torty ! Takie z cukierni. Ale chyba ci nie przywiezie, zepsuje się. Poza tym cookies ale z lepszych sklepów (czytaj- droższych), niestety najlepsze są pieczone na miejscu, te paczkowane to nie to. No i ogólnie ciastka. Sęk w tym, ze też z droższych sklepów, nawet już z odrobinę droższych ( M&S, Sainsbury) wystarczy. Tam cena oznacza jakość w przeciwieństwie do Polski ;) I wszystko jest słodkie i tłuste. Jestem na diecie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 maja, ale pierwszy tydzień to rozbieg, same podstawy. Na poważnie to dopiero 9-11-13. Same nieparzyste.

 

Kupiłam psu żwacze u weta. Ludzie, mój niejadek-pies zrobi dla nich wszystko. Nawet wysiliła inteligencję, patrząc na kawałek żwacza, i przypomniała sobie co to znaczy waruj. Normalnie to ona takie polecenia ignoruje. Mają jedną wadę- śmierdzą. Ale widocznie dla psa to zapach niebiański ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, czasem sobie nie zdaje z tego sprawy ze psiaka moze draznic moja perfuma. bialasy tez uwielbiaja wszelkie smierdziuchy, najgorsze co mialy to takie rzyguchy, ze nie zdzierzylam, musialam wywalic. ale czasem kupie im mniej smierdzace i sa w 10 niebie ;)

mozna tez dostać suszone mieso, czasem tez podwedzane. ono akurat pieknie pachnie ze sama mam ochote pożuć:lol2: suszona wołowina w plastrach, białe dostaja obledu w oczach i nagle znaja kazda komendę:cool:

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żwacze albo ucha suszone to norma. Teraz akurat jedziemy na tchawicach więc zapaszek jeszcze do przyjęcia ale i tak wywalam je z tym na pole! Raz poczęstowałam Tyriona suszoną skórą wołową i daliśmy spokój, drapał się jakby z całej galaktyki pchły się zbiegły!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

no, na razie to były podstawy i angielski, w sumie nie była przejęta. Teraz zaczyna być, w poniedziałek matematyka.. Przejęta to ja jestem, w zasadzie głównie stawiam pasjanse ;)

Co się działo z telefonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...