Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

Potrzymam za Zuzę dalej kciuki...

 

Zmieniłam operatora z zachowaniem numeru... i 1.05 zonk.. nie mam swojego numeru...

Jest jakiś inny,. zastępczy... i kolejny zonk.. nie mogę z tego innego numeru dzwonić.. nic wychodzącego.. kilka tel do nowego operatora...

przywrócili mi mój stary numer... ale nie powiem stracha miałam.... setki kontaktów.... podobno po raz pierwszy im się tak zdarzyło....

za to długi weekend był bardzo spokojny w odbiory telefonów... ;) Teraz znów jestem pod telefonem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam kilka zdjęć i wreszcie znalazłam program do bezbolesnego zmniejszania rozmiaru ;)

No to pokażę kwiatki. Jak wyprowadziliśmy perukowca, to mam gdzie sadzić

kwiatki1.jpg

 

kwiatki2.jpg

poza tym zrobiliśmy taki kąt do siedzenia przed domem. Skrzynia jest na poduszki, siedzieć też można, poręczna jest ale tak, jak patrzę to wygląd nie powala. Ławka na razie jest jedna a w założeniu dwie będą no i pomalować je trzeba na ciemno. Ale i tak się cieszę ;) A... zdjęcie zniknęło z komputera. No trudno, innym razem.

Za to jest zdjęcie mojej zasłonki wejścia do kuchni. Jak się skończą matury, to muszę ją odrobinę poprawić, bo wisi krzywo no i werniksem pociągnąć.

zaslonka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program to jest coś takiego, jak galeria fotografii windows i w nim GIMP. (w otwórz). Jak obrazek otworzysz, to go eksportuj i ustaw jakość na potrzebne procenty, duży trzeba nawet na 1-2% i wtedy wychodzi mały ;)

 

A Zuza na razie płacze. Matematyka była koszmarkiem w tym roku, jak dostanie 80% z rozszerzenia, to będzie dobrze, chemia była mega-trudna, poszła naumiana, wyszła pewna siebie a potem z każdym sprawdzanym pytaniem coraz bardziej płakała. Bo tu nie dojrzała temperatury a tam żelaza. Sporo straciła przez niedbałość, choć też było mało czasu a dużo liczenia. Najzabawniej wyszło z biologią, bo szła bez nauki, tyle co z lekcji, liczyła na 50% a będzie chyba znacznie więcej. Może się okazać, że najwięcej ;)

Na razie się relaksuje i rozważa, co robić w przyszłym roku, bo na medycynę chyba nie wystarczy. Może anglistyka, może polibuda, wszędzie może iść ale to nie to... Nie zdziwię się, jeżeli "Już za rok matura" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wcale nie jest tak źle....

A skąd wiesz, że inni napisali lepiej, może poziom był tak wysoki dla wszystkich i z dostaniem się na medycynę nie będzie problemu...:yes:

Tak zapytam.. czy z maturami to już jest koniec ... , a teraz to tylko poczekać na wyniki, czy one już są...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, jeszcze ma drobiazgi w rodzaju polski ustny i angielski ustny. Polski ma w planie byle byle, angielski to przewidywana przyjemność.

A potem czekanie do 5 lipca na wyniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaliczy oba ustne na 100% każdy. Tylko one się do niczego nie liczą. Ot, taki ozdobnik, tradycja zdawania ustnego.

Co do pisemnych, to one przecież tak samo trudne były dla wszystkich, więc

 

 

Nie porzucaj nadzieje,

 

Jakoć się kolwiek dzieje:

 

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

tak, zaczęły się wakacje ;)

Ale co z tego, jak wyniki dopiero 7 lipca. Strasznie późno w tym roku. Więc te wakacje nieco wybrakowane, siedzi w domu, bo najpierw ten lipiec, potem decyzja jak i gdzie i czekanie na listy.

Ja mam też nerwowo w pracy i w ogóle wybuchowa atmosfera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...