Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

A u nas upał.

O Reptach rozmawiałam, ale wczoraj się tak pogorszyła, że odwiozłam ją na razie do szpitala. Bez kontaktu, z dusznością. Co dalej nie wiem. Dziś nadal wygląda źle, ale ciągle jakąś tam nadzieję mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Acha, zapalenie płuc ale wraca do siebie powoli.

Łóżko sobie kupiłam. Z ikei. Idę spać, pierwszy raz na nim. Jak nie będzie wygodne to będę bardzo zawiedziona.

I stetoskop musiałam kupić, bo mi się zepsuł. Stetoskop droższy, niż łóżko. Jak żyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko mniej więcej. Nie zmieniałam materaca a ten, co mam jest za twardy. Ale na razie nie mam na inwestycje ;) Bardziej liczę na stetoskop :cool:

Za to mama lepiej, poznała mnie dziś i pogadałyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej więcej dobrze jest? No to życzę, żeby coraz więcej było. A do twardego materaca może się przyzwyczaisz, zanim zmienisz. No chyba, że jest tak twardy jak dziurawa mata samopompująca, na której spędziłam kilka ostatnich nocy. Do niej nie dało się przyzwyczaić...

Mamie zdrowia życzę. Tobie też... zdrowia Mamy i siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łóżko Flaxa z podnoszonym stelażem ;)

MAterac mam właśnie za twardy. Powinien być miękki ogólnie a nieco twardszy pod kręgosłupem piersiowym i szyjnym. Łóżko ma strefy twardości i byłoby OK ale za twardy materac je niweluje.

Za to stetoskop super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
clemastin działa szybciej ale rozwala wątrobę. I działa nasennie. Zyrtec wolniej i mniej nasennie. Wybieraj sama. Steryd mam nadzieję jednorazowo? A antybiotyk.. zrob zdjęcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clemastinę przestałam brać, wszystko już zlazło: i zaczerwienienie i nawet opuchlizna jest ledwo wyczuwalna. Otoczki białej nie było, objawów grypy nie miałam, kark przy skłonie nie boli. .. wygląda na to, że zaraza była niezjadliwa... Steryd jednorazowo, oszszszyywiście! Za miesiąc, półtora zrobię testy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...