Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cóż, zadzwonili, że mam przysłać mamie buty do ćwiczeń. Przypominam, ze mama jeszcze w czwartek była leżąca i butów jej nie dałam, bo raczej nie przewidywałam wstawania, przynajmniej przez jakiś czas. Przypominam też, że wg lekarzy z miasta Uć mama była w tak ciężkim stanie, że absolutnie nie nadawała się nawet do usiąścia. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko chce zmienić stajnię na taką, gdzie więcej uczą i jeździ i szuka. W związku z tym na dziś wytypowała jedną do oglądania a ja pochopnie stwierdziłam, że będę jaj towarzyszyć. Na rowerze. Po wzniesieniach łódzkich. O matko, przejechałyśmy chyba ze 20 km i nie czuje nóg. A nie, właśnie że czuję. Czuję kolano, baaardzo czuję. Resztę też czuję a wolałabym nie. Gdzieś w połowie drogi do tej stajni zaczęłam pytać, czy ja mieszkam w górach???? A najgorsze jest, że tak ze 30 lat temu przejeżdżałam tą trasę bez zadyszki nawet i to na składaku. Gdzie tu sprawiedliwość?????

A stajnia nie podeszła. Ona teraz szuka odpowiednika tej z Trzęsacza. Tam jest duża stajnia, świetnie utrzymana, ze stałym personelem na dobrym poziomie i dobrze uczącym. A to, co wokół łodzi, to malutkie stajnie pod tytułem "mam oborę, kupię konia, dzieciaki przyjdą pojeździć to zarobię". Albo kluby jeździeckie, gdzie już trzeba regularnie startować w zawodach i które zajmują dużo czasu. Żeby tak amatorsko ale na poziomie, to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stajniami w ogóle trudno jest a szczególnie - w tego, co słyszę i widzę - wokół większych miast. Tak jak napisałaś: ktoś coś tam sobie wymyślił i uważa, że wszyscy się rzucą jak na cukierki a tu psińco! Pozostaje mi tylko życzyć Zuzce powodzenia!

 

P.S. Nie narzekaj, ja na rowerze nie jeździła milion lat i pewnie zdechłabym po 300 m!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, mogę przenieść się do Katowic. Gdzieś tam w okolicy jest właśnie taka stajnia marzeń, dziewczyny, które latem uczą w Trzęsaczu za wikt i opierunek właśnie pochodzą z tej w Katowicach. W sumie bliżej, niż Trzęsacz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...