Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ministerstwo niszczenia środowiska jak najbardziej. Co do interesującego mnie w szczególności ministerstwa zdrowia na razie jeszcze obserwuję. Tu sytuacja jest tak zła, że trudno powiedzieć, czy będzie gorzej, czy tylko inaczej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam czasu się tym zająć ;) Ale zobaczymy, co będzie dalej.

Schudłam 5 kg :eek: W zasadzie to jedynie nie jem słodyczy, chodzę 2 razy /tyg na basen i 2 razy w tyg ćwiczę w domu intensywnie po 45 min (jak się uda). Cuda normalnie.

A poza tym będę płakać, bo mój ulubiony M&S wynosi się z Polski. Drodzy są, fakt, ale jako jedni z nielicznych mają ciuchy dla pań a nie dla małolatów. Ze względu na ceny kupowałam rzadko, lecz systematycznie. A teraz co??? Do Londynu na zakupy? Kurcze, jak pojadę to już na zakupy nie wystarczy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA all mają zwykle używane i stare. Bo ciuchy M&S zwykle nosi się długo, one ponadczasowe są i dość dobrej jakości, to ludzie nie wyrzucają ;)

 

Jak to jest- wczoraj byłam na spotkaniu UMEDu - mieliśmy 25 lat od studiów. Alkoholu nie piłam, bo pojechałam samochodem, wróciłam o przyzwoitej porze czyli 2 w nocy a dziś czuję się, jakbym miała mega kaca. Po czym??? Chyba, że jedzenie w restauracji tak mi dokopało?

A w ogóle to dwudziestopięciolecie jeszcze jest przyjemną rocznicą. Nie zdążyłyśmy się zestarzeć. My, kobiety. Bo z mężczyznami to inna sprawa. O ile panie poznawałam bez trudu, o tyle panów nie! Cienie dawnej świetności.... Nie, że zaniedbani, ale inni, niż byli. Albo nasza praca bardziej stresuje mężczyzn, albo na studiach byli w formie dzieci a dopiero teraz zobaczyłam formy dojrzałe kolegów :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten ostatni wniosek.

A co do kaca, to kiedyś w doborowym towarzystwie trzech koleżanek urąbałam się ogórkami kiszonymi. W biedroneczkę. Fakt, że zeżarłyśmy zawartość pięciolitrowego słoja (najpierw ogórki, potem czosnek, na koniec wypiłyśmy wodę, koperkowi i chrzanowi darowałyśmy), ale żeby potem mieć taką głupawkę, a następnego dnia kaca, to już przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic.

A nie, zarobiłyśmy dziś ciasto na piernik :)

Poza tym siedzę w necie i wybieram parametry kompa do pracy. Muszę coś zamówić dla nowego pracownika, a może i mnie coś skapnie. Dawno, dawno temu wymarzyłam sobie laptop Vaio. Nigdy go nie kupiłam, bo te nowe były bardzo drogie a te dostępne cenowo miały kiepskie parametry. W międzyczasie japończyków kupił Sony i rozpirzył dobrą firmę. Po czym sprzedał... No i teraz zaczęłam się przymierzać do kupna, ale.... Vaio zostało tylko w Japonii. No i w USA. Chichot historii.

A w ogóle to mam nowy projekt i dlatego mnie nie ma. Nigdzie mnie już nie ma. Zostałam przytłoczona ogromem papierów, administracji, przetargów, zakupów i będę najszczęśliwszym człowiekiem, jak wreszcie przez to przebrnę i zacznę normalną pracę ... naukową ;) Na razie do świąt mam przechlapane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asusa mam na biurku i nigdy więcej. Ciągle mu chodzi chłodzenie, ma niby dobre parametry ale przez to chłodzenie siadają. Czasem myśli ze 2 minuty, zanim zrozumie, że ma pracować. No i nie lubi sryliona otwartych okien, a ja taki właśnie mam styl pracy. Więc nie lubi mnie ;) Za to Samsung dziecka padł po zakończeniu gwarancji. Niby nie do końca, ale coś w nim już nie działa. Nie ma dobrych firm teraz :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...