Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

no i super, lustro miodzio, takie lekko zlozone nawet lepiej sie prezentuje, musialabym zobaczyc calosc jak wyglada to i kinkiet sie dobierze, jeszcze jestem na biezaco z lampami :D, to chyba najdluzej walkowany temat u mnie :rolleyes: z wielka pomoca wusi. kafli tak nie wybieralam jak lampy. kinkiet bialy czy w kolorze ram lustrzanych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lustro nadal NIE wisi, a na środku stoją stare szafeczki. Za to myślę nad lampami i sama siebie nie poznaję. Ja kocham wszelkie zawijasy, błyskotki, glamur a tu mi w oko wpadają same lampy "industrialne". Gust mi się zmienia?

Dla pamięci i do wyboru wkleję kandydatów:

oto faworytka

mlamp-pl-kinkiet-lampa-scienna-ekelund-104636-markslojd-industrialna-oprawa-metalowa-czarny.jpg#3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta harmonijkowa byłaby bardzo dobra, ale ma jedną wadę - mocowanie do ściany płaskie i wąskie. A my tam mamy pod starą lampką wychapany korek, mąż się nie popisał. I nie mam, żeby dokleić. Ta pierwsza faworytka ma duże okrągłe mocowanie, przykryje łatwo dziurę. A też podoba mi się bardzo, może nawet bardziej. Jeszcze myślimy. Lustro powoli się wiesza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina komisyjnie wybrała nr 1. Ona też jest ruchoma. Mam nadzieję. Bo będzie wisieć z boku a nie symetrycznie na środku.

W łązience mam teraz 2 komplety szafek i nie mam jak się ruszyć. Musimy cos zrobić z tym starym słupkiem i szklanym stoliczkiem. Ale co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli nie masz cierpliwości do czekania na chętnych, to zaproponuj w mopsie. Na OLX sprzedaliśmy łóżeczko dziecięce dość szybko, ale narty biegowe wiszą tam już ze trzy tygodnie. Dużo mebli z mieszkania dziadków oddaliśmy dzięki ogłoszeniu przy kościele. Większość wziął pustelnik, który załadował ze znajomym szafę trzydrzwiową na dach malucha (znajomego, bo pustelnik ma tylko sandały na zimę, latem chodzi boso). Odbyli kilka kursów, dwuosobowe łoże też maluch przewiózł. Lodówkę i pralkę (obie na chodzie, ale wymieniliśmy na nowsze modele) zgłosiłam do mopsu i ludzie wzięli.

 

Mnie się też bardziej podoba pierwsza. Też z powodu sposobu mocowania, Jakoś ta wąska listwa nie budzi zaufania, zwłaszcza przy ruchomej lampie. Już widzę wyłażące z wyrobionych dziur wkręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza już została zamówiona. Szarpnęłam się "za pobraniem" bo zwykle krócej idzie, choć drożej kosztuje ;)

Szafka pojechała do ojca, może uda się go namówić na wymianę rozpadającej się szafki w jego łazience, która oczywiści jest "bardzo dobra", tylko drzwi odpadły. Jak mama żyła, to go zmuszała do jakiś działań estetycznych, teraz zostałam sama na placu boju :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni, porażenie porażeniu nierówne. Jeżeli takie całkowite, po przecięciu na przykład, z opadająca stopą i innymi atrakcjami, to małe szanse. Raczej są różne wkładki podtrzymujące stopę, o ile pamiętam. Ale takie świeże i niecałkowite to może wydobrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to musi wydobrzeć... i tego będę się trzymała...

Mam jakby trzy małe palce zdrętwiałe, tylko , ale nie całe.... od góry.. Masować? jakaś maść? Zastrzyków nie chcę bo się boję jakniewiem co...

Idę na kontrolę dopiero 3 marca i zdjęcie szwów... ale już wiem, że uszkodził lekarz....:( Jak zawsze/niestety Google stawia dobre diagnozy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...