Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmm, poszłam do Tesco i sama w rękę mi weszła malina i morwa. Wiem, że to Holenderskie, ale zwykle takie cuda u mnie rosną. Wszystko u mnie rośnie! O ile nie przesadzam częściej, niż raz na 2 lata ;) Morwa duża bywa, muszę jej znależć miejsce z widokami na przyszłość. Uwielbiam morwę, pal licho że brudzi i ściąga osy. Zresztą ta bida, co ją kupiłam, to morwy będzie mieć pewnie za 5 lat. albo za 10.

A'propos, czy mogę je już posadzić? Nie za wcześnie?

 

A tak poza tym to miałam zrobić zdjęcia łazienki. Ba, zrobiłam nawet. Ale jestem antytalent, w ogóle nie ma wyglądu, nie ma sensu wklejać, bo w realu to tak nie wygląda. A może to ja widzę "przez oczekiwania" a aparat widzi, jak jest? Nie, wolę myśleć, że nie mam talentu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCF8926.jpg

tak było, jak wyzej

tak jest

lazienka.jpglazienka 1.jpg

ze światłem lampy i bez ;)

pewnie powinnam te jadowite ręczniki pochować, ale akurat takie wisiały, zwykle są jakieś brązowe. Trudno, nie zwracajcie uwagi.

 

To jest mała łazienka, nie, nie jest mała, ale jest podzielona na pół, na część kąpielową i hmmm wctowo-pralniczą. I dlatego większa szafka by nie wlazła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mi została do wymiany umywalka na dole. Nie mam pieniędzy. Nie wejdzie większa, niż 30 cm. No, 35 max. Musi być wolnostojąca. Niestety okrągła bo ma najkorzystniejsze ustawienie kranu. Jeżeli kwadratowa, to w rąbek... dziobem do człowieka. I w dodatku musi być nbiższa, niż ta, co jest, bo ta jest niewygodna. Niby mniej chlapie ale nic, oprócz rąk, nie wejdzie. A to jest jedyna umywalka na dole!

dolna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a która to pampasowa? Nie zauważyłam, że wzięłam

a, już widzę. Facet pisze, żeby w kopczykach, może bym z 1 sadzonką spróbowała, a nuż się uda? Zawsze najbardziej mi się marzyła własnie pampasowa.

Edytowane przez EZS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza pampasową to również moje chciejstwa :)

 

W łazience wyszło fajnie, lustro zdecydowanie wprowadziło odmianę - jest naprawdę świetne! Z ręcznikami mam tak jak Agduś, gdybym o nich nie przeczytała nawet nie zwróciłabym uwagi!

Co rozumiesz przez "wolnostojącą" - taką na nóżce?

 

 

P.S. Pytanie od mojego Szanownego: bolą go plecy i to dość mocno (pewnie przewiane). Z silniejszych leków p.bólowych ma Codeine (poza morfiną ;)). I pyta, czy ewentualnie może ja wziąć w razie gdyby mu nie przeszło po termoforze i kremach rozgrzewających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza kodeina to przeciwkaszlowa jest a nie przeciwbólowa. Nie ma żadnego ibuprofenu? Voltarenu? To lepiej zwykłą aspirynę, tylko trzeba częściej, bo ona krótko działa.

 

 

Umywalka wolnostojąca znaczy na blacie. Taka okrągła miska musi być, ale bardziej płaska, niż ta, co stoi. Znalazłam w necie, ale nie wiem, co to za firmy i , prawdę mówiąc, nic mnie na kolana nie rzuca. Poza cenami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo kodeina to pochodna morfiny i może znosić ból, ale w dostępnych preparatach ma działanie przeciwkaszlowe (działanie zależy od dawki). Ból znosi ośrodkowo, jak opiaty i może mieć wtedy inne działania morfiny, a to szczególnie w pracy może nie być wskazane ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to ta Art Ceram Cognac by mi podeszła bo śliczna jest i taką właśnie szukam - drobnostka- do 300 zł :)

ta Actima Ovia - też już patrzyłam, i nawet ją przecenili, ale żebym wiedziała, co to za firma? I kupowałaś coś w tym sklepie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...