Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

dziewczyny dosadzcie jakas trawke, iglaczka, krzaczek tawuły zeby pusto nie bylo. no i mozna dolozyc bylin, ktore wyjda pozniej i pozniej zakwitna. u siebie pomiedzy liliowcami posadzilam lilie i dosadze trawy i perwoskie one sa lekkie azurowe i kwitna po liliowcach. ladnie tez, bynajmniej mnie sie podoba z liliowcami trawy + rozchodniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiedy u mnie problem w tym, że gołą ziemię to teraz widać. Później wyłazi z niej to, co na razie schowane i latem jest aż za gęsto. Na ten przykład na rabacie z żurawkami takie małe kępki w tej chwili, a latem włażą jedna na drugą.

Mam jeszcze gdzie niegdzie miejsca. Chcę posadzić fiołki, bo na razie mam dużo takich drobnych fioletowych pod drzewami, ale ledwie je z trawy widać. No i na jarzmianki się czaję od dawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w internetowych sklepach ich poszukać (przylaszczek i zawilców), bo u nas nie ma. A cebulkowych mam dużo, ino one kępami rosną i ziemię widać. No nie, żeby mi to jakoś strasznie przeszkadzało, ale jeżeli można coś posadzić, to czemu nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzmielinę mam, barwinka muszę wręcz przycinać, bo się za bardzo panoszy. Lecę szukać fiołków (mam takie drobne pod drzewami w trawie, ale niech tam rosną sobie), przylaszczek i zawilców. Kiedy ostatnio szukałam zawilców, wyłaziły mi jakieś gigantyczne anemony japońskie. Nie chcę ich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się te gożdzili wieloletnie bardzo podobają, będę rozsadzać, jak się rozrosną i pozapycham nimi dziury.

 

Poszłam wczoraj z psem. raptem 5 km spacer ale ja padłam i pies padł. dziwne, w końcu ostatnio usportowiona jestem, i na basen chodzę i ćwiczę w domu a ledwie się dowlokłam. Psa też musiałam wręcz ciągnąć, bo człapał gdzieś za mną. Może pogoda taka była?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, pies to się utuczył ostatnio. Kiedyś nie chciała jeść chrupek, więc zwyczaj mieliśmy, że ma zawsze chrupki w misce. Na zasadzie, jak się zdecyduje, to niech je. A ostatnio je wszystko i ustaliliśmy, że chyba zżerała kilka porcji, bo według zasady- pies ma pustą miskę - co ktoś przechodził, to jej dosypywał. Tacy wytresowani jesteśmy. W efekcie wczoraj musiałam poluzować szelki i pies ma szlaban na gary. Zaczynamy jej wyliczać porcje. Jest bardzo zdziwiona - jak to, miska pusta??? Najpierw jej odstawiliśmy gotowane a teraz nawet karmę rybną wydzielamy? Obszczekała dziś nas i miskę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba możesz, bo swoje przeprowadziłam na tyły, niedbale wsadziłam w ziemię, nawet nie przykryłam dobrze ziemią a one już wykiełkowały :) Te przeniesione. Mówię, że to chwast...

Mają być przymrozki! W wielką sobotę ma być zero lub mniej! Muszę chyba moją miniszklarenkę opatulić, żeby mi pomidory nie zamarzły. I buraczków bym chciała dosiać. Śmiesznie jest pod tą folią, bo normalnie, jak nasypię ziemi, to deszcz ją zaraz ubija. A tutaj deszczu nie ma, muszę podlewać ale ziemia, jak lekka pierzynka. Jak się cieszę, że mnie natchnęło. Chyba, że nic nie urośnie :confused:

 

Dziś miałam pacjentkę rasową idiotkę. Blondynka, patrzyła wielkimi niebieskimi oczami i autentycznie NIE ROZUMIAŁA, co do niej mówię. Prostych zdań nie rozumiała. Bolało ją, to wzięła 4 tabletki czegoś tam jednocześnie. Tak, powinna jedną, ale przecież bolało. dodatkowo wzięła inne 3 rodzaje leków, bo lekarze kazali. Czy kazał brać wszystko razem? Ona nie wie, ale jak nie razem, to zapomni. Garść leków na raz od 2 lekarzy plus to, co sama wykoncypowała. A teraz poczytała o objawach ubocznych i je ma. Ale nie wie, czy to te uboczne. No, żesz, ja też nie wiem. Ale wiem, że połowa jej leków wchodzi w interakcje i zmienia działane drugiej połowy. Czy mówiła lekarzom o sobie nawzajem? A nie, nie pytali. I te wielkie oczy.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...