Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do d..... taka robota.

W nocy był mróz!!! Normalny przymrozek! Magnolia ma zdechłe kwiatki, dobrze, że tylko na górze. Pomidory pod folią padły, mimo, że je osłoniłam dodatkowo włókniną. Drobnica w rodzaju rzodkiewek czy koperku rośnie sobie dalej, ale pomidorki, niestety, wiszą smętnie. Co za parszywa pogoda!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na piątkową noc zapowiadają przymrozek. Boję się o tulipany i insze kwitnące. Magnolia ma mnóstwo pąków i nie spieszy się z ich otwieraniem.. Coś czuję, że owoców to w tym roku nie będzie za dużo - drzewa kwitną, a zapylacze się zabunkrowały i siedzą w ciepełku zamiast zapylać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnolia już się zmroziła i zbrązowiała. Czereśni też raczej nie będzie, dziś w nocy ma być mróz a te głupie kwitną. Co za pogoda! A raczej niepogoda. Powiedziałabym - naukowa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje wam, u mnie jest tak opozniona wegatecja ze te przymrozki zaszkodzily jedynie ostrozkom, ktorym zwarzyly sie liscie i magnoli ktora konczyla kwitnienie ;) reszta nawet nie zaczela. jablonie i grusza maja mikre listki, truskawki trzymaja sie dzielnie, nawet listki ogrodowej hortki sa zielone. od jutra temp. maja isc w gore. choc przyznaje, ze u nas nie bylo takiego pogromu jak na poludniu.

w weekend bede wysiewac warzywa, najwyzsza pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to ja mogę siać buraczki? Bo mam w planie. W moim tunelu na razie tylko pomidory padły, reszta jakoś ciągnie a nawet rośnie. Cóż, pomidory dosadzę. A czereśnie na razie jeszcze są i kwitną, może jakoś przetrwają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja planuje siac buraczki, rzodkiewki, fasolke, pietruszke, koper, marchew i rukole. z ogorkami poczekam do majowego weekendu. pomidory kupie flance na targach w maju, bedzie pewnosc ze cos z nich wyrosnie. posadzilam juz cebule szalotke, choc na nasze zuzycie wystarczy moze na miesiac :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mrozu jeszcze nie było, ale czereśni się też nie spodziewam, chyba że zacznę z pędzelkiem je zapylać. Dzisiaj w nocy ponoć będzie przymrozek do -2 stopni (mam nadzieję, że liczy się rzeczywista, a nie odczuwalna temperatura..), a w dzień ma być aż 9!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! pędzelkiem ja chyba też będę. Nigdzie na razie nie jadę, ale wolę jednak ciepło. Dziś taka pizgawa była, niby słońce ale tylko niby. W końcu odwiedziłam ojca a potem poszłam do marketu i przymierzyłam 30 par spodni. Żadne mnie nie powaliły :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...