Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no, cisza, bo byłam tym razem w Kamieniu Pomorskim. Wrzesień taki felerny, wszystkie konferencje na raz, jakby się poumawiali. A że ja działam na dwóch polach (neurootologia i rehabilitacja) to mi się te konferencje, na których być muszę, podwajają. A jeszcze powinnam być na dorocznym zjeździe medycyny pracy, ale już siły nie miałam. Zresztą akurat tam mnie nie chcą ;)

 

Za to w Kamieniu zachwyciłam się zwykłym sanatorium. I marzę, żeby tam wrócić już prywatnie na urlopik. Wręcz czas odliczam. Mają basen solankowy! Po tym basenie ten mój hotelowy jest nudny i mało pociągający. Planuję tam wyjazd na koniec stycznia. Akurat dziecko sesję mieć będzie, będzie miała chatę wolną i spokój od rodziców a my sobie w tej solance ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, dlatego właśnie chciałam cię odwiedzić, ale cię nie było :)

Może się uda następnym razem, jeżeli się uda wyjechać.

 

kamień sam w sobie to dziurzasty troche, choć przyznaję- nabyłam w nim najwygodniejsze spodnie świata. Ot tak, wyszłam w przerwie, bo mi się rajstopy popruły, weszłam do pierwszego sklepu i... wyszłam ze spodniami. W sumie w tym momencie przestałam potrzebować rajstop :) Zastanawiam się, jak kupić jeszcze jedną parę. taki sklepik nie ma działalności wysyłkowej, już miałam nawet pomysły, żeby przesłać kasę sprzedawczyni, ale... bo ja wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

A bo co tu gadać. Nerwowa się zrobiłam. I głodna. Usiłuję rzucić palenie. Nie, żeby całkiem, tak się nie da od razu, ale przeszłam na papierosa elektronicznego, tego iquosa czy jak mu tam. Nikt mnie nie uprzedził, że na nim są takie same spadki cukru, jakbym całkowicie rzuciła. No i teraz jak już zainwestowałam, to ciągnę dalej, ale podżeram krówki i tyję :(. Nie za bardzo, ale jednak. Dwa nałogi trudno rzucić jednocześnie. Z drugiej strony cieszę się, bo mi ten elektronik całkowicie wystarcza, nie mam ciągot do zwykłego papierosa. Jak próbowałam tych liquidów, to popalałm też zwykłe, aż w końcu stwierdziłam, że to nie ma sensu - paliłam jakby podwójnie. A teraz nie. Tylko tego cyfrowego :D

Zobaczymy, jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko... ja palę bo lubię ale nie muszę...:hug:
Ha HA HA, TEŻ TAK MÓWIŁAM. Mało tego, potrafię nie palić np przez 12 godzin lotu. Ale wiem, że rzucić całkiem nie potrafię.

Braza nie martw się na zapas. Kup sobie elektronika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...