Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do budowy Ewy (EZS)


metea

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, zawsze byłam ciekawa świata ;)

 

Zimno Pada = mam urlop.

Jak skończę urlop wróci pogoda. W sumie nie narzekam, mam bardzo dużo pracy na ten urlop. Ale niech mi da pogoda choć liście pozgrabiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, masz wędrujące tulipany. Podobno to norma. Moje przeszły dobre 100m pod górkę, zakwitły po czym zawiesiły działalność.

 

Ogarnęłam działkę i zyskałam to, że już mnie nie boli głowa. Przed weekendem miałam regularne napięciowe bóle głowy, prawdopodobnie już z przepracowania. Teraz zaczynam mieć wszystko w nosie, co zdążę, to zdążę, co nie to nie. Dlaczego ja pracuję cały wolny czas a moi pracownicy, doktoranci itp się byczą? Pensję mam tylko trochę wyższą albo i wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Kwitną na razie. I rosną.

Była u Agdusi dyskusja o dorastaniu dzieci, to muszę pochwalić moje dziecko. Pojechaliśmy z A na tydzień i została sama z chorym psem. Dzielnie wszystko ogarnęła, do psa przyjeżdżała z uczelni jak tylko miała "okienko" i ogólnie jest dorosła i odpowiedzialna. Może nawet za bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ledwie zipię. Pies choruje, dziecko dostało atak kamieni (nerkowych) a ja próbuję wszystko ogarnąć, zajmować się ojcem, wydaniem książki i trzema pracami. Nawet nie mam kiedy gazety przeczytać :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Zuza urodziła (kamień), pies jako się trzyma, podobno ciut lepiej. Tylko cierpi, bo już jej nie biorę przy rowerze. Za kazdym razem patrzy tęsknie, ale nie da rady, mogłaby nie wytrzymać.

Tata też jakoś się trzyma mimo upałów. Ogólnie jakoś żyjemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, Gąski. Na moje oko od 15 lipca, ale to zależy trochę od takiego konkursu, który możemy wygrać. I wtedy sama nie wiem, kiedy, może nawet tydzień wcześniej? . Ale chyba ten 15 lipca jest aktualny. Mam nadzieje, że Gąski będą miały miejsce na duży namiot... Tam pewnie będzie zimno (Kołobrzeg) i zadupie, więc może nasze kochane 500+ nie pojadą w takie kiepskie miejsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...