Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

dziennik WICHURY - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Brrrr......

Ciarki przechodzą jak czytam i słyszę takie hisotrie.

Te miejscowe majstry.... 8) :evil:

ale najgorsza w takich oddalonych od domu siedzibach, jest obawa czy miejscowym nie nadepnie się na odcisk, coś o tym wiem.

 

No i szkoda że nie mieliście fachowców z polecenia.

Mnie dotąd się udawało, ale właśnie nadejszła wiekopomna chwila i niedługo takowi wejdą na moją budowę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Wasz domek :D

Jest suuuuuuuuuuper :D

Dziwne trochę te okna - każde inne ale przecież kto powiedział, że każde musi być równe? Tak przynajmniej jest ładnie i artystycznie.

Nie rozumiem dlaczego chcecie zdrapać te zielone okna - mi się one bardzo podobają i pomalowałbym wszystkie na zielono. No ale ponoć o gustach się nie rozmawia :D więc będę nic sięcej nie mówię :D

Jeżeli chodzi o bale podtrzymujące to pierwszy "patyczek" z lewej rzeczywiście mocno odbiega od pozostałych i zastanowiłbym się nad jego wymianą.

A może macie jakieś zdjęcia w środku??? Chętnie bym, zobaczył jak domek się prezentuje wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee no....domek....jest......SUPER!!! Te bale, ten taras....miodzio! http://manu.dogomania.pl/emot/kuul.gif

A co do ekip, ich imprezek to przydałoby się z panami porządnie pogadać http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol.gif a tymczasem trzeba delikatnie i dyplomatycznie.... Świetnie to rozumiem, też tak mam, że boję się, że się chłop obrazi a jego zemsta będzie o wiele bardziej dotkliwa niż moja reprymenda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej wiosny nastąpi wielkie otwarcie "Wichury".

Mam nadzieję ,że do majowego pierwszego urlopiku wygonimy wszystkich fachowców szwędających sie po obejściu.

Poswięcimy więcej czasu naszej chacie!

Na dzień dzisiejszy brak jej "K"osmetyki ,Juz się nie możemy doczekać WIOSNY !!!! Jak wszyscy którzy zaczynają gospodarzyć - tak jak i Wy!

Zdjęć też troszkę przybędzie :p dziękuję za mile opinie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gapa ze mnie - czytam forum od dawna i dopiero teraz znalazłam "sąsiadkę". Bardzo ładny ten wasz domek, a taras - marzenie. :lol: Zielone okno bardzo mi się podoba, do tego zielone okiennice, drzwi - dlaczego chcecie je zmienić? Mam nadzieję, że limit kłopotów budowlanych już wyczerpaliście :o i teraz już pójdzie jak po maśle.

Przeczytałam twoje wpisy w wątku o dojazdach i tak sobie pomyślałam, że skoro mam w domu wesołego 14-latka - to może będę mogła coś pomóc na kłopoty twojego syna???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po twoich opowieściach musiałam przeczytać dziennik - te wszystkie delikatnie mówiąc kłopoty mogłyby każdego zniechęcić do budowy, sporo przeżyliście, widzę teraz że ja nie powinnam narzekać, co mi się często zdarzało. :wink:

Domek prezentuje sie nieźle, jestem za zielonymi oknami bo sama mam takie, generalnie do drewnianego domu pasuja mi najbardziej drewniane okna, a nie plastiki, ale zazdroszczę Wam zadaszonego tarasu u nas na razie będzie odkryty, może z czasem coś wykombinujemy.

 

Pozdrawiam :lol:

 

pisz dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gapa ze mnie - czytam forum od dawna i dopiero teraz znalazłam "sąsiadkę". Bardzo ładny ten wasz domek, a taras - marzenie. :lol: Zielone okno bardzo mi się podoba, do tego zielone okiennice, drzwi - dlaczego chcecie je zmienić? Mam nadzieję, że limit kłopotów budowlanych już wyczerpaliście :o i teraz już pójdzie jak po maśle.

Przeczytałam twoje wpisy w wątku o dojazdach i tak sobie pomyślałam, że skoro mam w domu wesołego 14-latka - to może będę mogła coś pomóc na kłopoty twojego syna???

 

 

Aj witaj mi witaj .Przepraszam za zwłokę z odpowiedzią ale dostęp do komputera to raczej w pracy..... :p w domu jestem ostatnim ogniwem które moze dostąpić zaszczytu dostępu ....syn , mąz, syn i JA .Pod warunkiem że nie zasne po drodze do krzesełka :p :p

Jak milo czytać że jest ktos życzliwy tak blisko... Twierdza Modlin to przeciez ...kamieniem można dorzucić....

Mieszkam tu juz 6 lat ale wciąż trudno nam się odnaleźć w tym miejscu (pięknym ) ale to tylko nocleg w tygodniu ,bo porót o 20.00 to ciut późno ..... Mieszkanko fajne -choć wymaga paru madyfikacji .Carskie domy nie maja ogrzewania - mam kominek ale to mało....

Może coś o moim 14-latku co by kota w worku .... Ma na imię Przemek -hobby (nie orginalne) komputer i wszystko co z tym związane...samochody.... muzyka polski hip-hop :oops: i latynoska kubańska... marzy by zobaczyć Kubę... generalnie średnia krajowa - latem rower .... spacer z psami ....i jakoś słabo z tymi kolegami na miejscu.

Może dlatego że nie gra w piłkę nożną.

Ma słabą kondycję ,wina astmy oskrzelowej ,której się nabawił od kiedy mieszkamy w Twierdzy..... jest bardziej intelektualista niz koledzy z podwórka.Właściwie zniechęcili go wciąz wymyślając dziwne i niebezpieczne "zabawy" .A może cos z takie znajomości internetowej pozytywnego by wyszło . Samo to że mama na forum ...to bratnia dusza mile widziana..... :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Czytam i oczom nie wierzę :o to mój życiorys :o i mój syn :lol:

U mnie w domu też długa droga do komputera - syn, mąż, syn, mąż - no i ostatecznie ja (ale tylko na chwilę bo chłopaki już czekają za plecami)

DALEJ: przeprowadziliśmy się tutaj 6 lat temu, ale ciągle czekam kiedy spakuję walizki i wrócę do domu - bo ciągle mi się wydaje, że ja tutaj tyko na chwilę.

Mieszkanko takie sobie - ale nic nie robimy, bo czekamy kiedy w końcu będzie nas stać na rozpoczęcie budowy (działka Boża Wola pod NDM)_

Mój syn - Radek : hobby - komputer, gitara, rock...latem rower, spacer z psem, trochę kumpli, ale niezbyt dużo - pewnie dlatego, że też nie jest fanem piłki nożnej- powód : częste choroby, skurcze oskrzeli, zapalenia krtani - a, co Ci będę pisać, przecież sama dokładnie to znasz.

Tak, tak - intelektualista, ale bardzo wesoły i pogodny.

Reszta stanu posiadania to: mąz, pies i dwa koty.

Początki obiecujące, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ TO MOJAŚ TY MOJA ! Nie dość że blisko jesteś domem to i sercu jak by bliżej bo rozumiesz jakie rozterki mogę mieć ........

Stan posiadania ....mąz .(fajny i pogodny -usposobienie biesiadne :p ) syn jak mowiłam uśmiechnięty jeszcze nie pryszczaty :p

dwa psy - owczarek niemiecki i york (wiejska arystokracja bez kokardki)

i JAAAAAAAAAAAaa naaaaaaj zwyklejsza polska baba.... kiepsko gotuję bo czasu brak ale wieś luuubię działka pod Płońskiem (ale to w dzienniku chyba pisałam ..... jak się okazuje skleroze też mam) :oops:

Milo mi poznac czy masz na imię Beata - jeśli tak -- :p :p :p to ja też Beata !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór Sylwiapsik :D

 

Śladem mojej Katariny i ja "dorwałem" się w końcu w wolnej chwili do

Twojego zacnego dzienniczka.

Naaaprawdę - podziwiam Was za wytrzymałość...

Jak pisałaś o dawaniu w mordę - patrząc przez co przeszliście to podejrzewam, że chyba nie skończyłbym tylko na tej części twarzy u fachowców.

 

Czy możesz - jeśli to nie tajemnica - wrzucić może na priva nawet namiary na tą " wspaniałą " firmę która zaczynała?

Chciałem zerknąć czy czasem nie mieliśmy jej może kiedyś w zamysłach - swego czasu sprawdziliśmy chyba ze 100 ofert firm budujących z bala, balunia i innych podobnych drewienek.

 

Rozpatrywaliśmy również jako jedną z pierwszych tą firmę której nazwa zaczyna się na M 8) - aczkolwiek były peeewne uwagi i odpuściliśmy

 

pozdrawiam i czekam na cd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. to na priva- bo jak o nim pomyślę to aż mnie trzęsie....i nieparlamentarnych słów mogę używać.............

Ale to nie koniec --PRZYGODY Z FACHOWCAMI OD SIEDMIU BOLEŚCI....

nie piszę caaaaałej historii na raz - bo żlość we mnie taaaaaka :evil: :evil: i jak tak piszę i intensywnie j o tym wszystkim myślę to tak sie nakręcam negatywnymi emocjami .......................

SPRZEDAć CHCIAŁAM ...................... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. to na priva- bo jak o nim pomyślę to aż mnie trzęsie....i nieparlamentarnych słów mogę używać.............

Ale to nie koniec --PRZYGODY Z FACHOWCAMI OD SIEDMIU BOLEŚCI....

nie piszę caaaaałej historii na raz - bo żlość we mnie taaaaaka :evil: :evil: i jak tak piszę i intensywnie j o tym wszystkim myślę to tak sie nakręcam negatywnymi emocjami .......................

SPRZEDAć CHCIAŁAM ...................... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

COŚ SIĘ PROBIŁO - gość ze mnie ...............hmmmmm nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...